reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
No to cześć Claudia :-), witamy witamy pełną gębą :-) co tam u Ciebie słychać??na jakim etapie mamuśkowania jesteś??
Nelcia, to życzę Ci zdróweczka oczywiście, i aby wszystko potoczyło się pomyślnie... też miałam krwiaka,którego lekarka bardzo zbagatelizowała...ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło i mam teraz cudownego 5-letniego synka :tak::-)
Anian, przydałby się czasami klonik,prawda???:-) Patuli przejdzie,tylko trzeba Jej okazywać dużo uczucia aby nie czuła się odrzucona...więc mówiąc po raz drugi: przydałby się klon..
Sylcia i jak się czujecie??
Mamuśki, gdzie jesteście cała reszta,co???
Bodzia u nas tez już dawno nie witała...Justyś,Karolla,Mokkatko,Wioluś, gdzie jesteście...MamaBoo...dajcie znać o sobie babolee!!
Pozdrowionka :-)
 
Cześć Szatynka, :-) mam nadzieję,że się zadomowicie babolki na tym forum...piszcie o tym co Was cieszy, smuci, czym się martwicie lub dzielcie się z nami wszelkimi problemami i radościami!! im nas więcej tym lepiej :-)
Pozdrawiam Was serdecznie
 
Ja mam wene, ochote i wszystko co potrzebne do pisania, ale jakos nie wiem o czy mam napisać :) Wy wszystkie sie juz znacie, macie jakies wspolne sprawy, uciechy, smutki..... Musze was troche poznac :zawstydzona/y:
 
reklama
my też w większości znamy się tylko z pogaduch babyboomowych, grunt to być szczerym a nie owijać w bawełne czy też "gadać" o jakichś niestworzonych rzeczach...samo życie Claudia...jak poczytałaś troszke naszych postów to troszkę nas poznałaś ;-) czasami trudno gadac na forum o niektórych sprawach, bo ma się świadomość,że każdy może przeczytać i w różny sposób wykorzystać...wiem...ale trzeba się trochę przełamać,bo inaczej przestaje się tutaj wracać ...:tak:
Pozdrowionka dla wszystkich :-)
 
Do góry