reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Bylam u lekarza dostalam lekarstwa I dzis ide znow z soba i Nadia beda chcieli mala zapewne zaszczepic W irlandii wszystko jest inne a leczenie juz w ogole
Dzis lekarz jeszcze mi potwierdzii swoja teze
 
reklama
Sylciu, a robił Wam jakieś testy????badania??? bo na jakiej podstawie lekarz CI potwierdzi, że to właśnie świńska???
Życzę Ci zdrówka i dla Nadii i mężula oczywiście również...to że ja tak dociekam to tylko i wyłącznie w dobrej wierze,żeby nie było,że tylko się wymądrzam...:zawstydzona/y:
 
Rozumiem rozumiem :)) Zbadal mnie jak zwykly kazdy lekarz i tak stwierdzil U nich jest wszystko inne Szpitale i poradnie sa rewelacyjnie wyposazone tylko szkoda ze dobrych lekarzy nie ma :/ Z ciaza jest podobnie Nie ingeruja w nic A odp bo zycie tak chce a onii na to nic nie moga poradzic :/ Ale za tydzien lece do polski i jak za kazdym razem robie sobie badania generalne A wiec i teraz zwiedze wszystkich lekarzy jacy sa
 
Jeśli stan chorego jest dobry, to u nas też świńską grypę leczy się w domu (za zachodnią granicą też)
Sylcia- tylko martwi mnie, że chcesz z tą grypą podróżować... :szok: I jak zrozumiałam samolotem, tak?
 
Choruje sie 7 dni ja juz niecale 4 przeszlam Biore antybiotyki i na pluca rowniez antybiotyki Nadia sie rowniez kuruje Zostal nam tydzien do wyleczenia wiec mam nadzieje ze sie uda wyleczyc
 
leczy sie wlasnie antybiotykami jak kazda grype ... do szpitala sa przyjmowane jedynie osoby ktore maja inne choroby lub maja astme i problemy z oddychaniem Jak widzisz co kraj to obyczaj Oni tu lecza inaczej ;/ A szczypionki sa za darmo moze szczepic sie kazdy ale wiekszosc osob stety czy niestety niechce


A co tej calej choroby Dzwonilam dzis do lekarza aby sie znow umowic na spotkanie i mowii mi niestety ze mnie nie moze przyjac bo jest busy wlasnie te szczypienia bedzie robil i jedzie do szpitala ... Wytlumaczyl mi ze jednak nie mam swinskiej grypy Tylko bardzo ciezko przechodze grype w ogole Ze mam dalej brac antybiotyk i sie kurowac w domu ... Jak na razie to jedynie widze ze temp jest normalna w koncu 36'6 od praktycznie 4 dni nie widzialam jej tak niskiej ... Jutro ide sie znow zbadac Aby byc pewna napewno ze wszystko jest ok ... Najadlam sie strachu niesamowitego ale na wszystko mozna umrzec nawet na niewyleczony dobrze katar
 
neiwiem czemu tak lecza ... w polsce podaja lek tamiflu i szczypionke jak sie komus uda dostac ... mi tlumaczona ze trzeba leczyc to tak jak kazda grype ... biore tabletki pije syropy
U nas po prostu tak lecza
 
reklama
świńską stwierdza się poprzez wykonanie testów, a tak to jest tylko domniemywanie.
grypę leczyć antybiotykiem?????????? bez sensu. niepotrzebne trucie organizmu.

to wynika, że raz lekarz Ci mówi, że masz świńską a raz nie? a szczepionki w PL ogólnodostępne są na grypę typu A i B.
 
Do góry