reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Sylcia, no to nic nie powiem...tacy lekarze którzy stwierdzają raz świńską po czy za chwilę mówią że to nie to...po czym on to osądził?? może wróżył z fusów:szok:
Antybiotyk na grypę?? hmm...nie komentuję, bo zrobiły to moje poprzedniczki....
Powiem tyle,że jeżeli nie masz stwierdzonej testem grypy albo jej braku to tak naprawdę nie wiesz co jest grane...a grypę się sieje jeszcze po zakończeniu trwania objawów, więc nie wiem czy powinnaś lecieć...to takie moje spostrzeżenia...
Pozdrawiam...
p.s.
Kaśka miałaś się odezwać...???czekam i czekam tego Twoje maila...i doczekać się nie mogę...:-(właściwie to chciałam zadzwonić ale pewno znowu nie pogadałybyśmy sobie...
 
reklama
jejku ja bym poprostu poszla do pierwszego lepszego laboratorium i zaplacila zeby mi badania zrobili nie wiem co to za dyskusje wogole !!! lekarze debile ale ty sylcia mozesz troche bardziej o siebie zadbac przeciez masz male dziecko niczemu winne !!!
 
A czy dyskysja to cos dziwnego ? Myslalam ze to codziennosc Dziewczyny pytaja na temat odpowiadaja a wiec prowadze z nimi dyskusje ... U nas nie ma labaroatorii typowych Pisalam ze tu jest niestety inaczej Oraz pisalam ze ide jutro na badania i to do inneggo lekarza dodam jeszcze
 
ok,to czekam
Cześć Nelka
Ja dziś się nie rozpiszę bo niezbyt mam nastrój,niby wszystko jest w miare dobrze a jednak nie do końca...:sorry:
 
Witam ponownie!! Wczoraj tylko zaglądnęłam do Was i uciekłam bo moja 10 letnia córcia dostała gorączki.Dziś już jest lepiej ale trzymam ja w łóżku i nie pozwalam wychodzić.Ja obecnie jestem w 8 tygodniu zagrożonej ciąży:-( Niepokoję się przyszłotygodniową wizytą u gina
 
reklama
Heja jestesmy przeziebione Tzn ja ciezko przechodzilam przeziebienie bo mam problemy z okresem po ciazy Aktualnie czuje sie dobrze mam jedynie resztki kataru i kaslam od czasu do czasu z Nadia juz tez wszystko ok Goraczki minely kasla jedynie ...
Witam nowa mamke :))


A co do wypowiedzii to nie rozumiem pewnej rzeczy A skad Ty wiesz Salik_Agnieszka co ja przezywam ze twierdzisz ze tak swobodnie pisze ... ? Mam walic co chwilke wykrzykniki pisac z Capsem albo stawiac wszedzie emotikony Z dziwnymi minkami aby widac bylo co czuje jak sie boje nad czym rozmyslam ? Mam pisac do papieza dzwonic do prezydenta czy isc do tv i mowic ze moge miec swinska grype ? ;/ Niewiem po czym stwierdzasz ze pisze swobodnie Hmm chyba ze ... Moze Ty widzisz przez swoj szklany ekran ludzkie uczucia ? Najwidoczniej chyba
 
Do góry