reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
No tak .... :) czytam i czytam i czytam..... mamy tutaj 20709 odpowiedzi.... troche potrwa zanim to przeczytam :cool2:. Nie no żartuje.. musze sie rozkręcić. Narazie prosze zaglądnijcie do mojego tematu >> Mikołajkowe atrakcje naszych dzieci... co proponujecie??<< Mam nadzieje ze temat przetrwa i kazda z nas znajdzie ciekawe atrakcja Mikolajkowe dla swojej rodziny :) Goraco zapraszam !!!
 
reklama
Witam goraco mamuskii :))
my juz zdrowe jestesmy :)) nie ma znakow chorubska

Dzisiaj przygotowania toreb ... Musze pocwiczyc skladanie wozka jeszcze Byl skladany chyba z 3 razy i ciezko chodzii jeszcze

witam nowe mamuskii
 
Kaśka- jaka Ty spostrzegawcza jesteś!!! Szacuneczek...:-)

Z tego wszystkiego zapomniałam przywitać nowe mamusie. Już nadrabiam:WITAM!!!:-)

A my jutro rano lecimy do "Rzeszy" (że zacytuję jedną ze stałych bywalczyń na tym forum...:-)) odwiedzic chrzestnych Martynki, a na 18.00 lecę na zebranie rodziców do Darii...:crazy::crazy::crazy: Ciekawe w jakim nastroju wrócę...do pakowania czy nie...

Trysia- coś Ty się tak ostatnio "rozsmuciła"???? Bo zorganizuję nalot na Ciebie ;-), żeby Ci ochota do życia wróciła...
 
Witam
Jestem mamusią pięknego Błażeja, który pojawił się na świecie 10,11,2009 i rozbrykanego Michała, który ma już 9 lat. Chętnie poznam fajne mamuśki z mojej okolicy :)
 
Mokatka - do kogo pijesz z tą Rzeszą???:eek::eek::cool::cool:

Claudia - ja się przymierzałam do Tymona. na jakiej dzielnicy M-c mieszkasz?
 
Ostatnia edycja:
Mysłowice Wesoła :happy:

Ja też bardzo chciałam Tymona, ale niestety pani w Urzędzie uparła się że nie i koniec. Mąż sam to załatwiał był w "tatusiowym" szoku, ja w jeszcze większym po cesarce w szpitalu. To był nasz "pierwszy raz", nastepnym razem bedziemy mądrzejsi :-) teraz już wiemy jak to załatwić :tak:
 
reklama
Do góry