reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Tryś - u nas na kaszel krótkotrwale pomagały antybiotyki i bactrim, zresztą rozmawiałysmy telefonicznie. póki co Tito jest po engystolu i póki co , odpukać..... jest git.
 
.witam porannie.

.mmm jeszcze dodam że super minkę ma Alusia w wodzie,coś w stylu : "hej,ja tego nie puszczę,jeszcze nie umiem pływać" ;-).

.trysia moje podejrzenia co do nie lubienia przedszkola to nie zawody miłosne;-) no tak mi się przynajmniej wydaje;-) tylko z racji przeprowadzek,teraz mieszkamy z moimi rodzicami i może czuje mały dyskomfort że nie u siebie?. Może napisz jeszcze że mokkatka czasem bywa i iza ;-). Napisz co powiedział lekarz. Dużo zdrowia dla Maćka.

.kaska pamiętam twoją niechęć do prowadzenia auta:-D.

.sylcia ale ma duże oczka twoja maleńka:tak:. Jesteście bardzo ładną rodzinką.

.a ktoś wie co u mamaboo?.


.miłego dnia,lecę się ubierać.
 
witam z ranca ja juz po kompieli a mlody chodzi i medzi !!! i ciuchy wyjmuje !!!

ruch tu u nas jak na autostradzie :-) ale super :-)

Pisalalm do mamy boo ale sie nie odzywa ...
Dzsiaj jedziemy do mamy na urodzinki, J spi po nocce a ja musze ruszyc tylek i isc jakies sniadanie zrobic bo samo sie nie zrobi ...
Jeszcze nie wiem dokladnie kiedy pierwsza noc na mieszkanku ale pwenie na dniach jak juz sie ograne z balaganem !!!

Kasia nic sie nie martw J tez by chcial zebym miala prawko (mimo ze narazie autka nie mamy) ale mi to jakos nie przeszkadza lubie autobusy i tramwaje :-)
 
Trysiu- hmmmm...... właściwie to brak mi słów....:tak:.... ......:-(
Chyba, że ja też czegoś nie doczytałam.....;-)

Zdjęcia suuuper!!!!:tak::tak::tak:
Może tak reszta mamuś odświeży naszą pamięć i powkleja coś?
 
hejo,no właśnie Mokkatka i Izka,:sorry::sorry: no i właśnie o to mi chodziło aby sprowokować do wspomnień ... aj, coś mi sie wydaję że u Boo jest chyba niezbyt wesoło...:-(
Może odezwie się ...
Kaśka,a kaszel zaczyna mi brzmieć nieco inaczej...coraz bardziej mi się nie podoba...może spróbuję tego Engystolu...jak do poniedziałku nie będzie poprawy to idziemy do przesympatycznej Pani doktor w Żorach,którą poleciła mi Kubusiowa :)),dzięki... a tak nawiasem mówiąc to kaszlemy całą rodzinką,więc podejrzewam,że mamy to samo...tylko pytanie czy to wir czy bakcyl...:eek: kurcze jeszcze nie miałam takiego maratonu a choróbskami przecież to juz trwa5 tygodni,non stop coś...:crazy::crazy:
Anian,co z tymi fotkami?2??
Spadam odkurzać i myć podłogi...narka i miłego weekendu życzę
 
reklama
Do góry