reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Kasia no to wrzucilas :-)
a Peter uroczy jak zawsze :-)

Karolcia wiki chyba nie rozumie nic z tego co sie dzieje ... jedno przedszkole pod nosem mamy ale najpierw zlobek musze zlokalizowac .... ehhh .....
zaraz ci wysle przepis na salatke :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
.Cóż nam ten wąteczek tak opada?:shocked2:,hop do góry:happy:.

.Dziś zaliczyłam pracę kontrolną z angielskiego na ocenę db :tak: kto ma moje gg ten wie;-). Za tydzień ustny i muszę się konkretnie przyłożyć:rolleyes2:. Ktoś ma sposób na zmobilizowanie się?.
webw.gif
;-).


.kubusiowa no to masz małego amanta :-D. Życzę dużo zdrówka dla Kubusia. No i dałabyś jakieś nowe fotki synka bo już zapominam jak wyglądał:-p.

.aga wielkie dzięki:tak:. Tak piszesz że chcesz do pracy a może na razie zapisz się na jakiś kurs albo do szkoły idź? w weekendy łatwiej byś się wyrwała a nie dość że podniosłabyś kwalifikacje to najważniejsze że odetchnęłabyś troszkę.No i fotki pierwsza klasa,super mama z kolejnym małym amantem :-).

.kaska Piterro to kolejny śląski amant:tak: ach te oczęta:blink:. A ta wieża... przekaż że ciocia pod wrażeniem:tak:.

.iza co u ciebie? nie napisałam ze bardzo fajny wózek kupujecie:tak:. A jak mąż? odezwali się coś w sprawie złożonych papierów?.


.Niom,idę na chwilę odetchnąć od kompa.

.miłego wieczoru.
 
.Hej wieczorkowo.

.Ostatnio pogoda nas rozpieszcza,prawda?.

.Na pierwszą jazdę jestem umówiona na środę o 9.45:szok: zaczynam czuć lekką tremę;-)

.aga myślę że nieliczne z nas idą do pracy dla samej przyjemności;-) a te kursy i szkoły to polecam oczywiście darmowe,dużo kursów daje urząd pracy a pracodawca lepiej patrzy że nawet na macierzyńskim kobieta chce się rozwijać:tak: .A propo twojego wcześniejszego posta tez nie cierpię się rozpakowywać:sorry:.

.sylcia co tak skromnie napisałaś?;-).

.trysia mam nadzieję że humorek lepszy? żeby docenić te lepsze chwile trzeba mieć czasem gorsze;-) ale się mądrzę:rolleyes2:;-).

.kaska to jak na początki to finezyjnie układa te klocki:tak: .


.miłego wieczoru.

.
 
reklama
Do góry