reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam

karolinna postaryszło postraszyło i przepadło mam jeszcze 6 dni heheheeh w poiedziałek wizyta u gina i zobaczymy co wymyśłi chyba przypre go do muru bo ja juz nie mam sił.....................jeszcze dzisiaj mega przemeblowanie naszego metrażu całe 35m.................ale kącikk dla Zulki jest ..............

Padam z nóg bo nasprzatałam się troszkę i dopiero obiadek pałaszuję


MIłego wieczorka
 
reklama
.Hej wieczorkiem.


Karola!!!:szok:...te Twoje nadprzyrodzone zdolności jasnowidzenia zaczynaja mnie przerażać..;-)Muszę chyba na Ciebie uważać..;-);-);-).

.To chyba ja powinnam uważać... na to co mówię;-).Super urlopiku wam życzę! bawcie się dobrze,opalajcie i relaksujcie:tak:.

.iza super Karolcia wygląda i widzę że znów możecie wiązać kucyczki:-D. A co do zabaw w umywalce to Lena ,jeszcze jak byliśmy w Szkocji ,też bardzo lubiła się tak bawić:tak: ,stawała na swój nocniczek i jazda:blink:.

.izoldzia oj współczucia,ja już teraz czasem nie mogę a ty na samym finiszu:sorry2: ,a mycie okien i seksik z mężem też nie pomaga?;-). A twój synek urodził się w terminie ?czy może po? podobno drugie szybciej się rodzi;-).


.Miłego wieczoru,po dobranocce idę kąpać Lenusię.

.pa.
 
hehehh Karola okna umyłam na początku tygodnia nic.................seksik był nic......................czerwone wino ..................... nawet dziwagnie mojego klocuszka nic uparta ta moja niunia.

mój synuś urodziła się 7 dni po terminie i mam nadzieję że to urodzi się lada moment....:))))

pozdrowionka i do napisania.......................
 
witajcie kobitki :-)
Ja dziś jestem wykamana, bolą mnie ręcę a właściwie to opuszki palców i nadgarstki no i śródręcze :-D:-D bo wczoraj kosiłam 100cm trawę na naszej działce/budowie. Mężul się śmieje że moje rączęta nie są przystosowane do ciężkich prac fizycznych;-);-) Sama się za to wzięłam bo nie umiałam juz patrzeć jak gąszcz się robil coraz to większy. Mąz alarm montował więc ktoś musiał się zająć koszeniem, padło na mnie :tak:;-)
Iza ja niestety nie widzę Twoich fotek, nie wiem dlaczego..:-:)-(, ooo pojawiły się w trakcie pisania tego pościka :-):-):-) słodki różowy króliczek z pięknymi dużymi oczętami, będzie czarować kawalerów,oj będzie.Juz teraz ma tak kokieteryjne spojrzenie, że szok:-):-). A co do zabaw w wodzie to chyba większość dzieciaczków lubi się ciaprać, Maciek to do dziś lubi myć łapki i wylewać przy tym hektolitry wody, mam nadzieję że mu nie minie tak ochocze podchodzenie do spraw higieny:-)
Izoldzia cierpliwości troszkę, naciesz się jeszcze tym że wszędzie razem chodzicie, nie trzeba się budzić w nocy co chwilkę na karmienie i przewijanie ;-);-);-), a seksikiem też można się spokojie nacieszyć bez ograniczeń, bo wiesz później po porodzie to jakiś tam okres karencji obowiązuje ;-);-)\
Mokkate to dobrze, że to jednak od ząbka bo teraz taki trochę podły czas , raz zimno raz gorąco, za chwilę chlodny wiatr i są efekty, Maćko miał chrype jak cholera, na szczęście obyło się bez gorączki i bez antybiotyków, a teraz ma katar i cieknie bidulkowi z noska:-(
Karolcia, wskazówki były ale bardzo delikatne, mąż wykazał się niesamowita empatią;-);-):-D:-D a Ty się trzymaj dzielnie, i nie przemęczaj się zbytnio, jak tam sałatki słoiczkowe :-)
Justyś a Ty mnie jeszcze lubisz?? :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Haloooo, a gdzie reszta naszej ekipy?? Luczynka już chyba zapomniała o nas, Monysia na wyjeździe, Czarnulka gdzie??? no i MMM też gdzieś się zapodziała :baffled::baffled:
Miłej niedzielki i do zobaczyska, papapa
 
Hej!!

Trysia melduję się :-)

Wracam do Was coraz częściej i już zaczynam być na bieżąco :-D

Izoldzia trzymam kciuki za Ciebie i Twojego młodszego brzdąca :tak:

Karolinna, Iza, Mokkate byliśmy dzisiaj w Parku Kościuszki miałam nadzieję, że którąś z Was spotkam... ale niestety tym razem się nie udało :-(

Iza zdjęć niestety nie widzę :sorry2: a i jeszcze nie zdążyłam wyrazić Ci mojego współczucia z powodu Waszej straty, więcej na ten temat nie piszę... :-:)-:)-(

Karolinna a Lenka zaakceptowała imię dla siostry??? Dopiero w tym tygodniu wróciliśmy z włóczegi do Katowic, Grześ jeszcze tydzień będzie w siedział w domu to może uda się wybrać do Was na spacerek w tygodniu. Tylko podaj mi na gg Twój aktualny nr tel to się jakoś zgadamy :-D

Justyna właśnie ciekawa byłam czy wiecie jakiej płci będzie Maleństwo, ale jak się domyślam jeszcze nie wiadomo, ciekawe czy Liwia dobre ma przeczucia, a jak Twoje przeczucia???

Trysia pocieszę Cię się że efekty Twojej pracy są widoczne, (przynajmniej na chwilę) :-)

Pozdrawiam niedzielnie :-):-):-)
 
Hejoooooo

Kobietki pędzicie ostatnio:-D:-D
Izoldzia mój babel się urodził przed terminem a i tak ostatnie dni chodziłam jak na szpilkach i ledwo sie ruszałam.Oby Maleństwo urodziło się w terminie:tak::tak:
Iza widze foteczki:-DKarolinka jest prześliczna a to spojrzenie...CUDOOOO
Może tak któraś zabrzanka ma ochote na wypad na spacerek????????
Myśmy dzis byli na wycieczce rowerowej.Ale było fajnie:-D:-DChoc tyłek mnie boli:-p:-p:-p:-p
 
.Witam :blink:.

.Dziś mieliśmy wizytę chrzestnej Lenki :tak:, było bardzo sympatycznie:tak:.




hehehh Karola okna umyłam na początku tygodnia nic.................seksik był nic......................czerwone wino ..................... nawet dziwagnie mojego klocuszka nic uparta ta moja niunia.
.no to już nie mam pomysłu:-D ale ty musisz nam się tu codziennie meldować żebyśmy były na bieżąco:tak:,bo nie wiem czy dalej jesteś 2w1 czy nie:confused:.


dla dziewczynkimam 3 opcje a dla chłopca nie mam pojęcia :baffled: !!! Liwia twierdzi i sie wręcz upiera ze bedzie siostra Kasia :dry:
.No to pochwalcie się tymi opcjami,co? ;-) a Kasia to bardzo ładne imię:tak:.


Mężul się śmieje że moje rączęta nie są przystosowane do ciężkich prac fizycznych;-);-)
jak tam sałatki słoiczkowe :-)
.Każdej kobiety rączki są delikatne:tak: . A sałatki zobaczę co wyszło w środę,ale tak trochę sceptycznie na to patrzę,bo zaglądam do tej zaprawy i dziwnie to wygląda:sorry2:.


Karolinna a Lenka zaakceptowała imię dla siostry??? Dopiero w tym tygodniu wróciliśmy z włóczegi do Katowic, Grześ jeszcze tydzień będzie w siedział w domu to może uda się wybrać do Was na spacerek w tygodniu. Tylko podaj mi na gg Twój aktualny nr tel to się jakoś zgadamy :-D
.Lenka w pełni zaakceptowała to imię:tak: .Bardzo chętnie spotkamy się z wami w tygodniu,najlepiej do południa,poszłybyśmy z dzieciakami na lody a potem może plac zabaw? ,zaraz odpiszę ci na gg.



.Dobranoc dziewczyny.
 
reklama
hej hej !!!!

dzis troszke poleżakowałam a Liwia pobasenikowała w ogródku ! potem urodziny u znajomych i tak zleciałą niedziela !
a od wtorku jade do rodzinki powczasować z Liwią :-D juz obmyśliłam atrakcje co by sie dziecku zapewnić jakąs rozrywkę !

Justyś a Ty mnie jeszcze lubisz?? :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
to żeś teraz wymyśliła :baffled: chociaz trochę jestem rozczarowana :cool2:

Karolcia co do imion to nie powiem :blink: jedno z nich nosi dziewczynka z naszego forum :-)

MMM nie wiem jeszcze ! 7.08 ide na usg to sie dowiem :-) a u Ciebie jak tam ??? jak Grześ ??? i imionka juz masz ???
 
Do góry