reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hejo Kobitki, ja tylko żeby się przywitać i życzyć miłego dzionka pełnego samych pozytywnych niespodzianek :-):-):-). Zmykam bo mam dziś całą kupę załatwień,obiad juz mi się gotuje,tzn : "bitki" już pachną w calym domku,buraczki i ziemniaczki na kluseczki się gotują bo za chwilkę wychodzimy.
Do zobaczyska :-)
 
reklama
Hej kobietki


Melduje sie dwa w jednym :tak:

dzisiaj mam wizyte u gina wiec może on spróbuje przekonac małą ze to juz czas na wyjscie z konspiracji:-D:tak: bo my juz nie możemy się jej doczekać wszytsko prawie gotowe miejsce dla niej juz jest wózio prawie kupiony i może za tydzien doleci do nas.

Tylko biedny Fifi nie rozumie co się dzieje ale dzielnie przytula sie do brzuszka posyła całuski i przybija żułwiki
Zobaczymy co będzie jak małą przywieziemy do domciu:szok:?????

Miłego dzionka wpadne wieczorkiem i powiem co gin stwierdził :))
 
.Hejka.

.My dziś z Lenką w takim sobie nastroju,bo Lena zbudziła się koło 6 rano i nic nie zdołało jej przekonać żeby jeszcze pospała:baffled: ,mam nadzieję że wytrzyma do 19 ,w sumie to już tylko 2,5 godziny.

.Byłyśmy dziś pierwszy raz na wizycie u pani stomatolog:-) ,przepisała nam płyn do smarowania ząbków ,i takie tam ogólne przepisy,więc ok;-):tak: . Lenka dała ładnie sobie obejrzeć ząbki więc jestem z niej dumna:-).

.Dostaliśmy od teściowej dużo śliwek i się nimi zajadamy,są takie słodziutkie... miodzio:-D.


.izoldzia czekam na twoją relację od gina:tak:.

.justyna boisz się że ktoś będzie chciał zgapić od was dziewczęce imiona:-p no cóż,pozostaje mi tylko zgadywać:-D . A gdzie twoja rodzinka mieszka?.

.trysia mam nadzieję że pozałatwiałaś dziś wszystkie sprawy do załatwienia?:blink:.


.Miłego popołudnia:blink:.
 
.

.justyna boisz się że ktoś będzie chciał zgapić od was dziewczęce imiona:-p no cóż,pozostaje mi tylko zgadywać:-D . A gdzie twoja rodzinka mieszka?.

a tam zgapić zaraz , przecież w szkole nie jesteśmy ;-) a przy Liwii tez dopiero jak sie urodziłą to sie upewniłam że musi byc Liwia ! i teraz tez pewnie tak będzie ! chociaz dzis zmiana bo z mężem po dyskusji padło tylko juz na jedno :-D a dla chłopca zero pomysłów ! a Ty miałąś dla chłopaka jakąś opcję ??? to może ja zgapię :)

Izoldzia jeszcze trochę ! małej tam dobrze na pewno !! jaki wózek kupujesz ??
 
hejka :-)

Mnie nie było,bo braciszek z żoną i synkiem przyjechali z Wrocławia na weekend do Nas i było wesoło :-D:-D:-D

A Teraz się chwalę sukieneczkami dla córeczek na wesele
icon_smile.gif


Dla Wiki

100_6677.jpg


Dla Emi

100_6680.jpg


i Emilcia i jej pierwszy kucyczek
icon_biggrin.gif


100_6609.jpg
 
.:happy2:.

.Dziś znów się zapowiada gorrrrący dzień;-).

.Dziś z Lenką musimy zaliczyć bibliotekę ,skończyły mi się książki i Lenka też chętnie pożyczy nową dla siebie.


.justka a może wśród tych trzech imion było imię Lena :-D:-p. W sumie to nie mieliśmy wcześniej żadnych wybranych imion ,tylko się przerzucaliśmy propozycjami.No i nas olśniło :-D. Przy Lence też byliśmy pewni jej imienia:tak:.

.czarnulka super te sukienusie :blink: ,na pewno będą wyglądały w nich bosko:tak: .Super kucyczek Emilki:tak:.



.Miłego dnia:happy2:.
 
hejo,
Czarnulka, dzięki dzięki dzięki :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) efekty Twojej pracy są widoczne mam nadzieję..?? Sukieneczki są śliczniusie, będą male księżniczki na imprezie:-) A Emilcia to taki mały Aniołeczek:-)
Karolla, część załatwiłam, a część dziś... pryjechał mój chrzestny z rodzinką na wakacje, cieszę się bardzo bo kontakty uległy znacznemu ociepleniu po dość długiej przerwie, kuzynka nie odstępuje mnie na krok,kochana młoda osóbka przyjeżdża w sobotę do nas na i zostaje na kilka dni... już się cieszę..
A ja mam dziś okropne nastroje, wczoraj pożarliśmy się z moim T...mam dziś kaca i czuję się potwornie...mam ochotę wyemigrować gdzieś na kilka dni...
Trzymajcie się cieplutko i do zobaczyska...
 
Witam!!

karolinna może w piątek uda nam się wyskoczyć na Brynów ;-) jeszcze dam Ci dokładnie znać co i jak :tak:

justyna nad imionami jeszcze nie debatowaliśmy, ale mnie będzie łatwiej wybrać imię męskie niż żeńskie, może to już kwestia doświadczenia ;-) Grześ ma już wybrane imiona, skąd nie mam pojęcia- dziewczynka Marysia, a chłopczyk Marek :-p

a izoldzia pochwaliła się gdzieś wizyta u gina :confused:

czarnulka tylko brakuje modelek w sukienkach :tak: wieszaki wyglądają tak sobie ;-);-);-) a jeśli chodzi o same sukieneczki są urocze :-)

Muszę się pochwalić moim super chłopcem... Byliśmy dzisiaj na pobraniu krwi i tylko przy wkłuciu powiedział -"ał, ał" i tyle, potem dostał dwie strzykawki do zabawy i opowiadał tacie przez telefon jaki to był dzielny :tak:

A to z życia wzięte. Grześ jest zafascynowany koparami i dźwigami, pyta się mnie:
-mami kupiś mi taki duzi dźwig???
-a gdzie będziemy ją trzymać? -pytam
-za kielownicę-odpowiada Grześ

Miłego popołudnia
 
.Witam wieczornie.

.Oglądam sobie tv.


.mmm fajnie by było:tak: . Ale twój Grześ już tak ładnie i dużo mówi,może Lenka trochę od niego załapie języka:tak:. No i brawo dla dzielnego Grzesia:tak:.

.trysia współczuję sprzeczki z mężem ,ja strasznie tego nie lubię i potem łażę jak struta:no:. Fajnie że poprawiły wam się stosunki z chrzestnym:tak:.


.pozdrowionka.
 
reklama
Hejoo,
O jacie ale tu postów od wczoraj przybyło, chyba nie nadrobię :szok::szok::-D:-D.
Karolcia, też się cieszę bo to był "ulubiony" wujek, a dzieciaki się mu udały, więc mam wspaniałe młodsze kuzynostwo. Bo wujek w sumie młody jeszcze bo przed 50-tką a ciocia o 3 lata starsz ode mnie. Kuzynka ma 14 a kuzyn 9 :-):-). Zdecydowanie odmładzam się przy moim kuzynostwie:tak::-)
MMM skąd ja znam takie teksty, to normalnie idzie się posikać ze smiechu jak z czymś takim dziabągi wyskakują :-D:-D przede wszystkim gratuluję zwięszenia ilości Twoich suwaczków,tzn zaciążenia, gratuluję..ale spostrzegawcza jestem,wiem, ale jak jest mniej postów do przeczytania to wtedy mogę dokładnie obejrzeć co jest nowego i u kogo ;-) mam nadzieję, że mi wybaczysz:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Pozdrowionka i miłego dnia..
P.S.
U mnie z humorkiem zdecydowanie lepiej, popracowałam wczoraj trochę fizycznie, a co za tym idzie oczyścił się mój umysł poprzez obolałe mięśnie..Pogodziliśmy się..
Do zaś,papapa
 
Do góry