reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Nie umiałam się oprzeć pokusie żeby do Was zajrzeć, więc jestem :zawstydzona/y:
Justi, ja jestem otwarta na propozycje :-):-):-):-):-):-) , za mną chodzą góry ;-)
Izoldzia, to czekamy na infoski z niecierpliwością no i powodzenia życzę:happy2::happy2:
Karollaa no cóż, winko, świece no i na deser domyślny mąż, który wpadł na to, że jednak coś nie tak jak należy się układa ;-);-):-D:-D, a Ty to taka prawdziwa gospodyni jak jakieś sałatki zaprawiasz w słoikach :-) no no,podziwiam, ja to owoce w postaci konfitur lubię ale z resztą to na bakier jestem:zawstydzona/y: i do tego jeszcze z brzucholkiem pod nosem, no naprawdę podziwiam :szok::-):-)
Monysia, trzymam kciuki i mam nadzieję,że nastaną u Ciebie te spokojniejsze dni kiedy się wyśpisz w kawałku więcej niż te dwie godziny <pocieszacz>
A teraz dobrej nocki i zmykam pracować, papapa
 
reklama
Witam !!!

Mokkate
zdróweczka dla Niuni


Kobiety wyjeżdżamy na te wesele nieszczęsne
jak M wróci z pracy, trzymajcie kciuki żeby się udało
dojechać szczęśliwie bo trasa zalana :happy2:

Dużo buziaków :biggrin2:
 
.Hej dziewczynki.


.Dziś sobota więc pewnie mało nas tu będzie:-p to ja trochę podniosę frekwencje;-).

.Dziś znów wam trochę ponarzekam,no ale mam coraz mniej czasu do porodu więc korzystam :blink: a więc : dziś obudziłam się cała obolała,spojenie łonowe chyba powoli się rozchodzi:rolleyes2: ,zaczynam już powoli kompletować moją torbę do szpitala,nawet jeśli urodzę we wrześniu to przynajmniej będę miała już spokój:tak:.


.izoldzia jak bóle? nic nie piszesz,może już po?;-).

.mokkate jak dziś się czuje Martynka? mam nadzieję że to było od ząbka i że wam się uda wasz wyjazd w niedzielę:tak:.

.monysia mam nadzieję że dojechaliście szczęśliwie:tak:,super zabawy życzę.

.justyna ja i Lenka też chcemy z wami jechać:-D.

.trysia całe szczęście że mąż domyślny:-p choć pewnie dawałaś mu odpowiednie wskazówki,co?;-).


.Miłego dnia,my niedługo wybywamy do auchana;-).

.pa.
 
Witam się "sobotnio"....:-)

Z Martynką wszystko ok.
Chyba to jednak było od ząbka.

Karola!!!:szok:...te Twoje nadprzyrodzone zdolności jasnowidzenia zaczynaja mnie przerażać..;-)Muszę chyba na Ciebie uważać..;-);-);-).
I proszę na siebie uważać i nie przemęczać się, żeby Darunia była jak najdłużej tam gdzie ma być...:-)

Monysia- dzięki za życzenia zdrówka :-)
Baw się dobrze na weselu ! Życzę szerokiej i suchej drogi ..

Justa- wybraliście już imię dla brzucholka?

Tak więc jutro jedziemy i nie będzie nas około tygodnia (może dwóch:confused:)
Proszę dużo produkować i trzymać kciuki za pogodę....

POZDROWIONKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:blink:

P.S.Może jeszcze tu zajrzę, żeby statystykę podnieść...:-D
 
Ostatnia edycja:
Hejka! Melduję, że żyję :tak:. Ostatnio nie miałam weny nic pisać, dziś też króciutko bo niestety brak czasu :baffled:.

Mokkate fajnie że znów do nas zaglądasz, cieszę się że Martynka czuje się już lepiej! Udanych wczasów!!!!! :-)

Karolinna buziaczki dla Lenki i Daruni w brzusiu! :-)

A teraz wypróbuję nowy sposób na zdjęcia na forum, ciekawe jak mi wyjdzie.

 
Chyba wyszło ok.:tak: Więc wstawię więcej fotek, napiszcie czy je widzicie :confused:

Ulubiona zabawa Karolki:


Tak kocha lale :-D


Uśmieszek:


Moje śliczności:


Miłego weekendu!!!
 
reklama
Do góry