reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Dziewczyny dzieki za zyczonka co do wyjazdu:-)mam zamiar fajnie sie bawic,nauczyc sie na nartach:-):-)o ile snieg bedzie,bo w polsce odwilz i temperatury plusowe:dry::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:no nic zobaczymy :-)
No to ja sie z wami zegnam n adwa tygodnie:tak:pa pa
 
reklama
Cfcgirl - ja wineczko albo piweczko, po mocniejszym to moglabym za wczesnie nogi wyciagnac ;-) a jak tam z lista kto co przynosi? dalej aktualne jest to co kazdy wczesniej napisal?
 
hejka
ja sie melduje po trzech piwkach:-D
Doris- kochana wypoczywaj , szalej ile sie da i wspanialego urlopiku, oby wszystko dopisalo.
Madziu- wyobrazam sobie co czulas jak ja usypiali, ja podobie sie czulam jak zginali moje dziecko jak pobierali mu plyn z kregoslupa , a nie mog ani drgnac bo moglo sie zakonczyc strasznie. Jak tylko o tym wspomne to mi ciarki przechodza. brrr.
Najwazniejsze ze Maryni pomogli ze wszystko bedzie dobrze;-)
Ja twoj adres mam , ja preferuje whisky. A co do menu to zrobie papryczki , takie przekaski , bardzo dobre:-)
Zjawimy sie napewno z Kaska .
Kaska.j- ty nie sciemniaj tylko nastaw sie na cos mocniejszego a nie winko czy piwko. a co do soboty to masz racje , bo ja sama juz sie nie moge doczekac.:tak::-)
 
No ja to raczej też whiskey preferuję, i powiem Ci Kasiu.J że jak będziesz mieć piwko to cienko będzie :-D Edyta a Jak ty po trzech to pewnie ci fajnie :-D Się doczekać weekedu nie mogę. Ja Magda te dwie sałatko zrobię, ale kukurydzę masz ? :-D nie to tunczyk, czy kukurydza była ?!
Piękny piątek w mordę jeża, zimno jak nie wiem co, poszłam śmieci wyrzucić i mnie zmarzło co nie co .
To kto w końcu będzie jutro ?
 
witajcie kochane dziewczynki.
Czyli mamy już ugadane co i jak z alkoholem i jedzonkiem. Ja kupię whiskey, zrobię jajeczka, bigosik na ciepło. Kto jeszcze flaszeczkę kupuje, żeby nie było za duzo. Bo jak każda z flaszką przyjdzie to cały tydzień będziemy piły :rofl2:Nie żebym miała coś przeciw, ale ja w środę lecę do Polski i musze otrzeźwieć :-D
A do whiskey co mam kupić, pepsi, czy ktos pije inaczej??
 
Dziewczynki jestem, zyje , resztkami sil ale zyje :rofl2:
Zaniedbalam forum bo ochoty na nic nie mialam :-( dostaje ostatnio same zle wiadomosci z Polski :crazy: Moja mama sie rozchorowala - wczoraj miala zabieg :-(teraz czekam na wyniki. Mam wyrzuty sumienia ze powinnam teraz byc z nia a nie moge :wściekła/y:
Madziu jest mi cholernie przykro bo obiecalam sobie ze nawet jak moj jarek skonczy o 19 to przyjade na 2-3 godzinki chociaz, ale nie wiem czy z tych nerwow czy z czego tak sie rozchorowalam ze moj musial wziasc urlop bo nie jestem w stanie normalnie funkcjonowac. :crazy: goraczka 40 stopni i nic mi nie pomaga
Nie wiem czemu kurde tak jest ale starsznie ciezko tu w uk przechodze grype :crazy:
Ciesze sie ze jestes juz po tym badaniu Maryni - az mi ciarki ida jak sobie pomysle co wczoraj przezywalas. buziakunie Dla was;-)
Doris i Sylwia milego pobytu w górach, szerokich lotow :-)
Kasiu spoznione zyczenia Dla Kubusia i gratulacje z okazji nowego domku
Witam nowe mamuski.
Brydka Ciebie tez witam bo kurde tez sie gdzies schowalas na jakis czas.
Lece pod koldre bo to mi tylko zostalo
 
Magda, no Ja robię dwie sałatochy z parapetówki , no i łyskę kupię koniecznie.
Miałaś na gadulca pisać:-)
Kasiek słuchaj, Jak Ja tu choruje, to porażka na maksa. Więc wiem co czujesz i przykro mi, żeś chora, ale może ci się uda , jakimś cudem ;-)
 
Cześć dziewczyny!!!!
No to jutro zapowiada się niezła imprezka, juz sie nie mogę doczekać w końcu Was poznam:tak::tak::tak: ale będzie się działo:-):-):-) Dziewczyny ja zrobie coś na ciepło myśle o zapiekaneczkach no i oczywiście kupie whisky:-):-):-) no i cole:happy:
Niestety za dużo pić nie mogę bo w niedziele rano wybieramy sie do znajomych do Scunthorpe więc nie da rady pospać i odpocząć :no::no::crazy: no ale to nic jakoś to się da:-):-)
 
reklama
Do góry