reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Madziu tak mi przykro z powodu Maryni,:-(biedactwo.Dobrze ze pojechaliscie,
wiem ze jestes uprzedzona co do tego wlasnie szpitala, ale Napewno wam pomoga.
My chodzimy z Szymkiem na ENT/EYE na badanie sluchu, wiem ze to calkiem co innego ale ten sam dzial i ludzie sa bardzo mili zwlaszcza dla dzieci.
A czemu moga ja uspac?
 
reklama
co do uspania nie jest to takie pewne. Lekarz powiedział,że jeżeli nie znajdą nic w badaniu normalnym , wtedy moga ją uśpić. :zawstydzona/y:
Dzięki Edytko, bardzo mnie uspokoiłaś. Jakiś mam niepokój w sercu, tak jakby cos się miało stać a ja nie wiem co. Może to nerwy ...
 
co do uspania nie jest to takie pewne. Lekarz powiedział,że jeżeli nie znajdą nic w badaniu normalnym , wtedy moga ją uśpić. :zawstydzona/y:
Dzięki Edytko, bardzo mnie uspokoiłaś. Jakiś mam niepokój w sercu, tak jakby cos się miało stać a ja nie wiem co. Może to nerwy ...
 
Magda to napewno nerwy,ale nie panikuj, wszystko bedzie dobrze, najwazniejsze ze Marynia bedzie pod opieka lekarzy.
Ja tez sie balam jak Szymek byl w szpitalu i mial ta infekcje krwi, ale zaufalam im bo to przeciez lekarze i wiedza co robia.
Nie martw sie na zapas.Spokojnie.
 
to muszą być nerwy , bo nawet posty 2 razy dodałam:-)
dzisiaj trochę lepsza nocka.A od rana Marysia jak sobie przypomni ,że umie raczkowac to wtedy daje do przodu.
 
Oj Marysia... oby lekarze szybko odkryli co jej dolega...
Ja na razie Bogu dziekuje, ze moja córka nie choruje, chociaz juz ma za soba kilka drobnych przeziebien i malo jest takich tygodni e jej zyciu bez katarku...
Bylysmy z Emilka w niedziele na pierszej lekcji plywania :-), nawet bylo juz pierwsze zanurzenie z instruktorem pod wode:szok:. Na razie kurs mi sie podoba, instruktor bardzo mily, jedynie przebieralnia jest kiepska, trzeba dzieci na podlodze przebierac (przynosic swoje przebieraki), bo to basen szkolny i nie jest przystosowany dla takich maluszkow.
Dobrze Monika, ze maz cie nie poscil do tego szpitala. Czlowiek moze spokojnie jechac po drodze, a inny w tym czasie ci sie wpiep... Tak jak u mnie wczoraj bylo - serce mi na chwile stanelo, jak jadac do pracy jeden dupek wyprzedzajac mnie prawym pasem wcisnal mi sie zaledwie metr przed maska mojego samochodu, a w tym samym momencie caly snieg spod jego kól, ktory lezal miedzy pasami ruchu znalazl sie na mojej przedniej szybie:szok:. Wpadlam w lekki poslizg, ale cale szczescie nic sie nie stalo.
 
Noami - ja wczoraj widzialam debila, co z metrowym balwanem na dachu jechal, mam nadzieje, ze nic powaznego sie nie stalo jak w ktoryms momencie zlecial

Magda- pisalas, ze uzywala kilku rzeczy do noska, moze doszlo do jakiejs reakcji alergicznej i stad to opuchniecie i trudnosc w oddychaniu :confused:

Moje dziecie dzis prawie frunelo ze szczescia do szkoly :szok: Nie wiem co oni tam z nim robia, ale ja to sie zawsze tak cieszylam jak zamykali szkole :baffled:
 
Oj Magda, strasznie mi przykro, ale wiesz, na bank będzie dobrze, zobaczysz :tak: A co do raczkowania jej to nie mogę sie doczekać, aż ją zobaczę już śmigającą, ostatnio to już była połowa sukcesu u Ciebie, więc głowa do góry lala ;-)
A pogoda " ślizga ", dobrze dziewczyny , że nie ma takiego paraliżu jak w Londku bo mi przyjaciółka powiedziała, że hardcore tam mają :dry:
 
dziewczyny co tu taka cisza?halooooooooooooo
pisac co u was.
Bo u nas nudy, niedlugo zwariuje od tego siedzenia w domu:wściekła/y:, dobrze ze chociaz w sobote odreaguje:tak:.
Kasiek 83- co z toba zyjesz? bedziesz w Madzi?
Magda jak Marynia sie czuje?
 
reklama
Dziendobry :-)

Ale do nas piekna zima zawitala.

Niunka - nikt sie nie odzywa, bo kazda juz odlicza dni do soboty

Cfcgirl - jak Marysia? co powiedzieli w szpitalu i jakie sa Wasze odczucia po wizycie?
 
Do góry