reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

szkoda Sylwia , że Cię nie będzie. Wyślij mi hasło do Bloga Agi, kurcze, ja odblokowałam dla znajomych na smykach, mogłabyś ułatwić życie ciołkowi ;-):-)
 
reklama
hej dziewczyny
ja jadę z centrum ,zaraz po 17 odbieram Dankę i mam jeszcze wolne miejsce w samochodzie ,więc jak któraś ma ochotę to mogę zabrać:tak:,no i jak pasuje zbiórka przy netto to dajcie znaka






 
Dziewczynki caly wieczor kurde mysle ze wy tam sie super bawicie, myslami siedze z wami przy stole ;-)
Michal niestety zalapal ode mnie wirusa - biegunka i wysoka temperatura :wściekła/y: mi zostao tylko bieganie do wc :crazy:
Bawcie sie dobrze laseczki i wypijcie moje zdrowello :)
 
Dziewczyny impreza była przednia:-):-):-):-):-)
Kochane wracam do domu a mój mąż zamiast kochanie jesteś to mówi juuuuuuuuuuuużż:-D:-D:-D:-D więc mu oznajmilam ze następna impreza u nas czekam na propozycje w końcu tez nam się od życia coś należy:-):-):-) Uważam ze w takim gronie powinnyśmy się spotykać co najmniej raz w miesiącu:tak::tak::tak: co Wy na to!!!! Pozdrowienia dla wszystkich
Madzia jeszcze raz dzięki;-)
 
;-)dziewczynki było cudownie zajebiście. Lekko napita wklejam zdjęcia, więc jak nie będzie ok to wiadomo dlaczego.Jak dla mnie imprezka super, 2 flaszeczki pękły.Edytka ma zakaz robienia drineczków ;-). Noami koniecznie musisz napisać przewodnik dla tych co bedą mieli styczność z agentami. A mój mąż strasznie zachwycony wrócić po odwiezieniu Edyty, Kasi i Beaty. Ja nie wiem co wy mu zrobiłyście, ale największą radość Beata mu dała. ;-). Kolejne imprezki już ustawione i już się nie moge doczekać:-):-):-)
Dzięki ,że wpadłyście. Okazuje się,że można się super zabawić, świetnie napić i nawet chłopów nie trzeba. Musimy się z kieratu wyrywać od czasu do czasu ;-)
Danka ja chce przepis na zapiekanki, a od Edyty na papryki a od Kasi na wspaniałe tortille.
A kto przyniósł talerzyk niebieski z serami?? Jest u Brydki
pict3175fa1.jpg
pict3176lh0.jpg

pict3184cf3.jpg

pict3186ns2.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
O mamo, wróciłam, Ci spali, Ja oczywiście w przedpokoju wskoczyłam w pidżamas i do wyrka, obudziłam się z Boskim " wyziewem " :-D
Było zajebiście, i jestem za powtarzaniem takich bibek :-D Żarełko wyśmienite, lód tylko za " wysoki " ale driny wypasione:-D Super biba Magda i w sumie mogłam zostać, ale nie ma to obudzić sie we własnym wyrku i z miejsca powiedzieć " O nie, Ja się nigdzie nie ruszam ", a tak miałabyś mnie na łbie:-D
Fajnie było poznać " Agentkę " Cambell, Roxannnnnę, Anitkęi Dankę, a przepis na zapiekanki i Ja poproszę, ale na priv, nie chcemy by wszyscy takie zajebistości robili :-D Kasia Fabiankowa i Edyta, wypasy, nadal je czuje :*
Kisss, zobaczę potem cośta nagluglały:tak::-)
 
Do góry