reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

No ja dzis po pracy!
Ja kupilam martini sorki ze sie wylamuje ale ja whiskey nie lubie:no:
A co do jedzonka to zrobie tortille z krabami i avokado...przekaska na zimno bardzo dobra!Obiecuje.
Madzia buziaczki dla Marysi jak ona sie czuje?
Kasia j jak nie lubisz whiskey tak jak ja to bendziemy saczyc martini!kupilam duza butle wypijemy razem!;-):-p
 
reklama
witam.Już się nie mogę doczekać jutra.
Marysia się czuję ok, ale nabiła sobie dzisiaj pierwszego guza
Będzie jeden chłop z nami, tzn nie z nami ale w pokoju obok. Misiek będzie się zajmował Marysią prawdopodobnie. Nie będzie nam jednak przeszkadzał. Także jakby go nie było...
Żarełko się szykuje wyśmienite...:-):-):-):-):-):-)
 
Kasiek - a moze mialabys ochote na grzane winko :confused: mysle, ze na taka grypke by Ci pomoglo, moze sie skusisz :-D

K&F - chetnie dolacze :sorry2:

To ja w takim razie, jak juz pisalam wczesniej, polmiseczek wedlinek do tych Brydkowych salateczek. Magda, czy masz wystarczajaco zastawy stolowej, czy trzeba ze swoim talerzykiem i widelcem :confused::-)
 
Ja się kładę spać . Nie wiem jak jutro dojadę, ale dojadę na bank, jakoś pomyślę. w każdym razie na sałatkę wsio mam, więc pewnie z " poślizgiem jednak ", ale dojadę. Napiszę rano. Buziaki wam laski
 
jejku az mi sie plakac chce jak wy tak piszecie o tym trunkach i przekaskach :-(
Kasiu winko grzane z checia tylko jest jedno ale ... takie grzane alkohole to scinaja mnie z nog :rofl2:wiec musialabys zamowic sztaplarke zeby zawiozla mnie do domu bo same byscie mnie nie wyniosly :rofl2:
Dzis mam nadal goraczke ale juz mniejsza ale dopadly mnie problemy rzoladkowe do kibelka latam jak opetana moze jest szansa ze jutro bedzie lepiej :tak:;-)
Tylko niech mi ktos chlopa z pracy zwolni wczesniej bo mowi mi tu ze nie ma szans ze skonczy jutro wczesniej niz 6:30 :wściekła/y:
 
Agus- szkoda ze cie z nami nie bedzie.:-(Moze nastepnym razem do nas dolaczysz.
No ja juz zarelko przygotowane, papryczki z nadzieniem na cieplo -miam, przepis mojej mamuski.
Jutro sie tylko pozbierac i nosek przypurdowac i w dluga:-D
 
reklama
Niunka jak tak sobie czytam to mi tez troszke przykro :-(, ale co sie odwlecze to nie uciecze, odbije sobie spotkanko z Wami innym razem:dry::tak:
 
Do góry