reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

reklama
Szalej Niunia szalej...
A u nas bilans dzidzi dzisiaj.Marynia waży 7.5 kg , mierzy 69,5 cm.Mój mały wielki kolos. Poza tym wszystko oki, dostaliśmy pierwszą szczoteczkę i pastę dla niej i będziemy działać:-):-)
Monia wysłałam ci parę linków na gg.Może coś znajdziesz...
 
Oleska GRAUTULUJE córeczki :) jak dojedziesz do siebie napisz nam tu wszytsko !! jak Abi zareagowala itd
Buziaki DLa Was !!
Niunka szalej w Polsce, milego wypoczynku i przywiez troche sniegu !!
Monika ja tam i tak wierze ze bedzie wszytsko ok na szczescie cukrzyce oni tutaj traktuja baaardzo powaznie nawet lepiej sie opiekuja chorym niz w Polsce - moja kolezanka ma cukrzyce i chwali sobie tutejszych lekarzy !! nie martw sie kochana juz zostalo mniej niz wiecej do porodu !!
co do domow to sama tez poszukuje cos ciekawego!! i znalezc nie moge :rofl2:
Dziewczyny ja dzis zaczynam diete !! i cwicze od kilku dni tak sumiennie :-):-);-) no zobaczymy co z tego wyjdzie moze sie zmniejsze o polowe :szok::szok:
 
Cfc ja tez dostalam ta szczoteczke i paste ale tak sobie myslalam ze pasta to chyba zly pomysl !! :confused: uzywam jak narazie samej wody!! a Wam jak poszlo mycie zabkow? podobalo sie Maryni?
 
Witajcie laseczki, ale sobie dzisiaj pospałam;-)w nocy sobie obejrzałam dwa filmy i trzeba było odespasć;-)
ja zaraz zmykam do miasta po mundurek szkolny dla Damiana:tak:
dziewczyny mam pytanie, czy któraś się orientuje, czy wszyskie agencje powinny wyliczać urlopy w ten sam sposób, pytam bo wszyskie agencje, w których pracował mój mąz wypłaciły my urlopy od przepracowanej każdej godziny, tylko jedna mu powiedziała, że oni mają swoje zasady naliczania urlopu:crazy: ale jak sobie policzyliśmy to we/g zasad tej agencji mamy sporo kasy w plecy:-(
 
Kasiek ja też nie będę na razie używała pasty.Przecież Marysia nei umie pluć jeszcze. A pierwsze mycie z wielkim pyskowaniem Maryni się odbyło...
Właśnie oglądam Zakopower, alez mnie ten Bułecka kręci ;-)zajebisty jest...
A poza tym super dzionek.Ubyło mi już 4 kilo, także Kasiek do dzieła, to działa..
Życzę Paniom miłego dzionka
 
Wow Madzia ja dzis pierwszy dzien diety i naparwde mi dalas kopa do dzialania :-):-) wlasnie zjadlam szpinak z jajkami i pomidorem - nie bylo takie zle :-) gorsza juz byla ta gorzka czarna kawa rano :crazy::baffled:
a ktory ty juz dzien masz diety?
w 4 dniu jest -1 mała puszka mieszanego kompotu z owoców hmm nie bardzo wiem jak to? co to? hehe;-)
Marzena ja niestety nie wiem jak to jest z tymi "holidejami"
 
reklama
poczytajcie
Metoda Dr Shettles’a

17 gru 2008
Od ponad 25 lat tysiące par w USA korzystają z metody dr Shetttles’a dotyczącej zaplanowania płci. Faktem jest , ze prawidłowe stosowanie się do wskazówek daje 75% prawdopodobieństwa sukcesu. Niektóre badania wykazują nawet 90% prawdopodobieństwo!
Poniżej zamieszczono skrótowy opis najważniejszych założeń metody planowania płci dr Shettles’a.

Jak począć DZIEWCZYNKĘ?

Dokładne określenie momentu owulacji jest bardzo ważne. Dr Shettles zaleca, aby seks miał miejsce na 2,5 – 3 dni przed owulacją, wtedy szanse na poczęcie dziewczynki są największe. Uprawiając seks bliżej terminu owulacji dramatycznie zmniejszamy szanse powodzenia poczęcia córki! Zależność między terminem stosunku a terminem owulacji jest bardzo istotna przy planowaniu dziewczynki. I przy tym niestety trudniejsza. Dobrze jest planując córkę, przed rozpoczęciem starań poobserwować swoje cykle (3-4), aby określić w którym dniu cyklu mamy owulację.
Częstotliwość i czas współżycia: Wg dr Shettles’a aby zwiększyć szanse na poczęcie córki należy współżyć codziennie od zakończenia okresu aż do 2,5-3 dni przed owulacją. Od tego momentu nie należy współżyć bez zabezpieczenia przez kilka kolejnych dni. Stosunek odległy w czasie od owulacji sprzyja większym, wolniej poruszającym się plemnikom z chromosomem X (dziewczynka). Słabsze nasienie z chromosomem Y (chłopiec) zginie szybciej w bardziej kwaśnej przedowulacyjnej wydzielinie szyjkowej i do momentu pojawienia się owulacji pozostanie większa koncentracja nasienia X (dziewczynka) gotowego do zapłodnienia jajeczka.
Pozycja seksualna: Dr Shettles sugeruje płytką penetrację ze strony twojego partnera. Najlepiej w pozycji misjonarskiej (klasyczna z przodu). To pozwoli na zatrzymanie spermy bliżej wejścia do pochwy. Ten rejon jest bardziej kwaśny niż rejon szyjki macicy, a kwasowość będzie działała przeciwko słabym plemnikom Y (chłopiec) pozostawiając nasienie X (dziewczynka) gotowe do zapłodnienia jajeczka.
Seks i orgazm: Starając się o córeczkę , dr Shettles zaleca, aby kobieta nie miała orgazmu podczas seksu, ponieważ po orgazmie środowisko w pochwie staje się bardziej zasadowe, co sprzyja plemnikom Y (chłopiec).
Dodatkowo skurcze które towarzyszą orgazmowi ułatwiają przesuwanie się nasienia do macicy, dając dodatkowe szanse plemnikom Y (chłopiec) na zapłodnienie, gdy jajeczko jest już gotowe.
Dieta: Zaleca się na przynajmniej 3 miesiące przed rozpoczęciem starań dietę bogatą w wapń
 
Do góry