reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Dzieki dziewczynki za zyczonka.
mi od rana Michalek dostal jakiegos ataku bolu brzucha jakies skurcze mial zwijal sie plakal przeokropnie a ja razem z nim i dopiero jak zwymiotowal tak porzadnie kilka razy zasnal ze zmeczenia mi na rekach ale najadlam sie strachu, juz ubieralam sie zeby jechac do szpitala uff na szczescie wsio jest ok.
Kasia i Fabian Ty sie kochaniutka nie doluj ja siedze sama w wigile moj tez pracuje i nie wiem o ktorej skonczy :crazy::wściekła/y: ale caly dom sobie przystroilam i siedze i podziwiam hehe a od pozniedzialku bede pichcic
 
reklama
czesc kobitki
Kasiek83- biedaczek z Michasia:-(, caluski dla niego.

Ja juz dzis czesc prezentow zakupilam, ale jeszcze jutro lece do centrum.

Kasia- przeciez ty nie bedziesz sama tylko u nas, ty gulko.:-)

Kama - no gdzie te foteczki malego przystojniaczka.Jak sie masz kobietko?

A gdzie reszta dziewczyn??????????????????
 
Maksio nie dobry,spac po nocach nie chce. Juz sama niewiem co mu jest...moze zęby:crazy:
i obiecane zdjecia
 

Załączniki

  • aaaa.jpg
    aaaa.jpg
    55 KB · Wyświetleń: 19
  • maksik.jpg
    maksik.jpg
    63,4 KB · Wyświetleń: 25
  • waz.jpg
    waz.jpg
    64,4 KB · Wyświetleń: 39
Kama - moze to faktycznie zeby wiesz jak Szymek zle spi to ja mu podaje na noc viburkol, dobrze dziala na takie uspokojenie i na zabkowanie.
A maluszek super , a jaki juz duzy.

My dzis znowu spedzilismy prawie caly dzien na zakupach i jeszcze nie wszystko kupione, takze jutro ostatni dzien walczymy z prezentami:-D
 
Pozdrawiam Was wszystkie z PL. Dojechalismy szczesliwie, bez wiekszych przygod. Przygotowania do swiat trwaja, wszedzie czuc atmosfere swiat, tylko sniegu brakuje.

kama, ale Maksik juz duzy chlopak :-)

niunka, ja tez jeszcze nie mam wszystkich prezentow :-( cos kiepsko mi w tzm roku idzie

kasiek, a jak sie czuje Michalek? i wszystkiego najlepszego :-)
 
hej
Kasiu -dziekuje. micho czuje sie juz dobrze to byl jakis ostry bol brzuszka taki parogodzinny :crazy: i chyba wiem po czym- kupowalam mu soki heinza te dla dzieci i on szybko kisna jak ma w niekapku i niedopilnowalismy i pewnie od tego ten atak :crazy:
Kama ale Ci syn wyrosl ja cie sune ale sie zdziwilam jak zobaczylam tego duuuzego chloptasia a niedawno byl taki malenki, tez przechodzilam nieprzespane noci przez zeby.:tak::rofl2: widze ze u Twojego Maxa tez one ida jak grzyby po deszczu Michal zaczal jak mial 4 miesiace i do teraz sie meczy a ma juz 12 perelek:rofl2::rofl2:
Niunka jak bedziesz jutro na miescie to zalatw za jednym zamachem i moje zakupy co?? hehe:-):-D opowiadaj jakie prezenty nakupowalas :-)
Doris dzieki za zyczenia :-):happy: a jak u Was przygotowania do swiat?
Ja to padam juz - od rana bylam z Michem w asdzie po zakupy upichcialam bigos, farsz na pierogi i uszka i ciasta do metrowca jak dla mnie to za duzo gotowania jak na jeden dzien aa no i obiad dla meza bo przeciez by umarl jakby nie zjadl :rofl2:
teraz czas na herbatke i ide zaraz lulu.
 
Ostatnia edycja:
KASIEK83-u Nas przygotowania tez ida pelan para:-D:-D:-Dwszystko juz mam zrobione:-D:-D:-Dnie zartuje sobie:tak:moja mama prawie wszystko robi:-(nie chciala naszej pomocy:-(ja tylko upieke ciasta:tak:dzisiaj tylko pakowalam prezenty,zajelo mi to ponad godzine:szok::szok::szok:jutro sie wezme za ciasta i spokoj:tak:
A z Ciebie niezla gospodynii-uszka sama zrobisz i metrowiec upieczesz:tak::tak:gratuluje :-)
No to dobrze ze Michalek juz lepiej sie czuje:-)Ale ma uzebieie he he he ....
Kama-Maksik super chlopak i faktycznie duzy jest,po swoich dzieciach nie widac jak szybko rosna ale po innych widac ,oj widac:tak:
 
Doris ale sie usmialam z tej gospodyni ehhe wlasnie o to chodzi ze ja to sie ucze dopiero wszytskiego ;-):rofl2:mama podala mi paczke w autobusie tam cala walowke na swieta i pelno kartek z przepisami - napisala mi je jak dla dziecka 15-sto letniego krok po kroku heheh :rofl2::rofl2:wiec robie i jak narazie jakos mi idzie :) a no i moj Jarek tez co nieco pomaga - bo zanim zaczal pracowac to on gotowal i robil to lepiej ode mnie ;-) ale mnie normalnie podbudowalas wiec lece robic krem do ciasta i rybe :rofl2::rofl2::rofl2: milego dnia
 
reklama
Dziewczyny ja tylko wpadam na chwile aby zlozyc Wam i Waszym rodzinom z okazji Swiat Bozego Narodzenia marzen spelnienia, smacznego karpika, tlustego sledzika, barszczyku czerwonego a pod choinka prezentu pieknego, duzo szczescia, zdrowia i radosci.
bn05.gif
 
Do góry