reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

reklama
Witam.
KOCHANECZKA fajnie ze wypad do Zakopanego się udał,my z cała rodzinką spedziliśmy ostatniego Sylwestra i Nowy Rok w Zakopanem było fajnie wrzucalam tu nawet fotki z pobytu.
RENA współczuję ospy u małej ,moje dzieci już ją przeszły i to bez większych objawów.
Stalowa się kłania :):-D
Witamy witamy my to do siebie mamy rzut beretem;-) ja jestem z okolic Niska.
A u nas masakra przedwczoraj mała dostała biegunki,wczoraj byliśmy u lekarza przepisał syropek i niby przeszło,okazało się że u nas w wodociągu odkryto bakterię coli:no: no rzesz k....a:szok: poinformowali o tym dopiero dzisiaj.
 
Kochaneczka chyba nie ma stronki ale jak chcesz to Ci pstrykne fotke moich szafeczek:-D:-D wiesz ja to sie inspirowalam tym co na allegro mozna znalezc no i tym co mozna bylo ewentualnie zmiescic w lazience:-D:-D a ten pan a raczej chlopak bo duzo mlodszy ode mnie mi fajnie doradzil i wyszlo super:tak::tak:

a co do porodu to Milenka urodzila sie we wtorek:-D:-D:-D hahaha mialam sie stawic w szpitalu 9 marca we wtorek bo nic sie nie dzialo a tu w nocy z 8na9 akcja sie zaczela:szok::szok::szok: licze na powtorke z rozrywki:tak::tak: wlasnie spakowalam ciuszki dla malego na wyjscie ze szpitala zeby maz mial juz gotowe... a co do przeziebienia to herbatka z sokiem malinowym i wygrzewanie sie polecam mi to pomagalo w pierwszej ciazy:tak::tak:

Dorotko a co z Toba? moze Ty juz po?:-D:-D

Anek no to Ty nie pij tej wody:szok::szok::szok: masakra:szok::szok: a co do ospy to dosc lagodna jest wiec dajemy rade:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!!! Ja taka zabiegana ostatnio jestem że nawet nie miałam czasu zajrzeć co tam uwas:tak::tak::tak:
Urządzamy z mężem kącik u nas w pokoju dla malutkiej żeby wszystko było gotowe jak wrucę ze szpitala bo wole sama wszystkiego dopilnować a nie liczyć całkowicie na męża :-D:-D:-D także już prawie wszystko jest gotowe więc jestem spokojniejsza:-):-):-) pozatym jezdzę trochę po sklepach bo już piękne ozdoby są na Święta a jak pojadę to zawsze muszę coś kupić bo nie mogę tak przejść obojętnie:-D:-D:-D ale to chyba my kobiety tak już mamy!!! Uciekam kobietki!!!
Miłych snów;-);-)
 
Anek, z tą bakterią to naprawde szok... Byc może gdyby poinformowali wczesniej to ominęło by was to... Jak nie bakteria czy ospa to przeziębienie... Nie dajmy się kobiety!:) Mi ból gardła powoli przechodzi, teraz walcze z katarem i mam nadzieję że wygram:)

Dorota, rozumiem Cie doskonale bo ja tez jestem taka że mam wrażenie że sama najlepiej zrobie różne rzeczy i pewnie tez będe chciała przygotować sobie wszytsko wczesniej sama - żeby było "po mojemu". Jak moja bratowa urodziła na początku roku to pamiętam jak jeździłam z bratem i kupowałam rzeczy dla małej, składalismy łóżeczko i prasowali posciel... Ja pewnie będę chciała przygotowac wszystko wcześniej.

Rena, możesz wysłac mi jakies fotki chociaż wiem że jak znajdę cos gotowego w sklepie to pewnie weżmiemy bo nawet czasu na to wszystko nie ma... Schody zamawiamy - na przełom stycznia/lutego dopiero realizacja. Koszt kuchni mnie przeraził bo myślalam że taniej wyjdzie i też nie wiemy czy jeszcze pytać gdzieś o wycenę bo znowu przeciągnie sie to w czasie i nawet w styczniu sie nie wprowadzimy:-(

Aktualnie szukam na allegro i rzeszowiaku łóżeczka dla dzidziusia. Brzuch mi rośnie, tak się cieszę! ;D Chociaż widziałam się wczoraj z kolezanką i ona twierdzi że dla niej ostatni trymestr zakrawał pod niepełnosprawność - nawet buty ciężko ubrać... ;) A ja mimo wszytsko doczekac sie nie mogę! Juz z dumą prezentuję krągłości i codziennie sprawdzam wagę - codziennie wyższa:-D ruszyło, ruszyło... :-)
 
Ostatnia edycja:
heja mamuski ja tak szybciutko bo trza isc cos robic bo pospalysmy dlugo z Milenka do 9:30:szok::szok::szok::szok: i pol dnia siedze na allegro bo chcialam cos na Mikolaja Milence kupic bo ostatni dzwonek:-D:-D:-D

dzis mam termin a tu dupa nic sie nie dzieje a kolezanka mi napisala ze jej siostra urodzila rano no a termin miala na wtorek:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: kurde ja zawsze na koncu nooooooooooo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

spadam do roboty bo zaraz mezus wpadnie z pracy a tu balagan:-D:-D:-D:-D
trzymajcie sie laseczki i moze nastepny moj wpis bedzie jak juz bede z malym w domu:-D:-D:-D
 
hej laski poczytałam ale ja tak jakas nieswoja dzisiaj jestem od trzech dni mecze sie z katarem goraczka i okropnym bólem gardła chyba sie wykoncze firanki stoja mialam miec na dziisaj skonczone a tu dupa blada nie mam siły wstac z łózka :(((((
widze ze nasze kobietki nie rodza heeeeee chyba dzieci wiedza ze u nas zimno sie robi a w brzuszkach maja cieplutko i maja gdzies wychodzenie na swiat heeeeee zycze wam szybkich i lekkich porodow ja spadam spowrotem do łózka

aaaaaaaaa witam Stlowa heee fajnie witamy goraco i wkrecaj sie :)
 
hej mamuski :-)ja na szybko znowu;/ mama wziela mi laptopa do naprawy i niewiem kiedy go znow dostane... kurcze juz 4 tydzien czekam na meble i dalej nic a mieli dzwonic miedzy 2-3 tyg;/ musze sie wybrac do nichbo chce miec je przed swietami jeszcze :wściekła/y::wściekła/y: teraz sie biore za kolejne malowanie scian:-)tylko tym razem namaluje myszke miki i cala reszte tylko zastanawiam sie czy wszystkich razem w grupie czy pojedynczo hmm... niewiem czy mi sciany wystarczy na to wszystko:-D:-D bede miec 9 dni wolnego to niebede miec co robic to pomaluje troche :-)oczywiscie w trakcie trzeba mikolaja zaliczyc bo z pracy bedzie dla wszystkich dzieci w fantacji bedzie mikolaj i 5h spokoju bede miec :-) a co lepsze akurat wypada mi egzamin tego samego dnia co mikolaj;/ i w tych samych godzinach ale pojde na 2 h znia dostanie prezent i wroce do domu akurat bedzie pora spania wiec mama zostanie z nia a ja pojde na egzamin moze zdam w sumie musze:-) u nas choroba tez zawitala znowu tylko ze tym razem tylko u mnie mecze sie strasznie w nocy to wogule nie spie bo sie dusze i gardlo to masakra;/;/
Iwcik powrotu do zdrowia zycze:-):-)
Rena trzymaj sie tam z ta ospą nas to czeka jeszcze ....;/
Kochaneczka napewno cos znajdziesz :-)
Dorota u mnie w pracy to sie odgonic nie moge od tych swiatecznych ozdobow normalnie takie rzeczy sa super ze nawet niewiem co wziasc hehe :-D:-D
Anek wspojczuje ;/ jak zwykle wszystko po czasie mowia jak by niemogli od razu a wiedza ze sa dzieci to nie maja to gdzies;/;/
oczywiscie perwityna witamy witamy:-):-)pisz do nas jak najczesciej:-)a
ja spadam dalej sie uczyc musze ten polski zaliczyc w koncu bo normalnie mam dosc a pierwszego grudnia ide do sądu po papiery i zmieniam nazwisko Emilce w koncu:-) mysle ze w tym roku to jeszcze zalatwie... jeszcze kwiestia sylwestra zostala... hmmm co by tu robic...
 
heja mamuski:-D:-D no i u mnie dalej cisza:eek::eek: choc rano juz myslalam ze znajde sie na porodowce bo mnie brzuch w dole zaczal bolec jak na okres i takie klocie w lewym boku do tego doszlo do tego taki ogolny jakis niepokoj wczoraj nie moglam zasnac rano tez sie obudzialam i takie dziwne uczucie mnie ogarnelo ze to juz....ale na razie cisza ogolnie jakos tak sie czuje inaczej troszke pobolewa brzuch w dole wiec miejmy nadzieje ze moze urodze:tak::tak::tak: Milenka juz ladnie cala noc przespala wiec po ospie zostaly tylko strupki:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

aaaaaaa mam laski pytanie nie slyszalyscie o jakims pokoju do wynajecia w rzeszowie oczywiscie? bo moja siostra szuka mieszka z kolezanka u jakiejs babki starszej no i ma juz dosc bo sie jej ciagle czepia i biedna zamiast sie zajac nauka to sie babka stresuje no ale tak to jest ze starymi babkami:-D:-D:wściekła/y::wściekła/y:

ciumki laski trzymajcie kciuki zebym szybko i sprawnie urodzila:-D:-D
 
reklama
Hejka kobietki!! Dziś mam takie spuchnięte nogi że masakra!!! sama jestem w szoku:szok::szok::szok: pozatym moja koleżanka w sobotę urodziła synka dwa tygodnie przed terminem i strasznie jej zazdroszcze:tak::tak::tak: a mi do terminu zostało cztery tygodnie także już też trochę na szpilkach siedzę:tak::tak::tak: wczoraj zauważyłam że rozstępy mi się robią na brzuchu ale to chyba dlatego że już 11 kilo przytyłam od początku ciąży sama niewiem czy to dużo czy w sam raz ale najważniejsze że z dzidziem jest wszystko ok.:tak:;-);-)
Rena czymam kciuki żeby wszystko było ok. i żebyś jak najprędzej urodziła
 
Do góry