reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

zazdroszcze Wam ze mezowie chca byc z Wami:-:)-( ja pol ciazy przekonywalam meza i w koncu juz mial dosc mojego gledzenia i dla swietego spokoju sie zgodzil jak wyladowalismy w szpitalu i przyszlo co do czego mowie poloznej ze chce z mezem a ona do mnie ze maz niepotrzebny bo porod nie trwa 5 min a on zadowolony zwial i od 5 rano do 18tej siedzial w samochodzie no ale jego wybor mi by sie bardzo przydal ja chcialam go tylko przy porodzie w 1 fazie moze gdyby byl ze mna dalabym rade urodzic naturalnie a tak juz nie mialam sil sama...teraz go nawet nie przekonywalam bo od razu oswiadczyl ze ze mna nie pojdzie...

tak wogole to sie wlasnie poklocilismy nerwy mi poscily i sie rozplakalam troche za duzo tego wszystkiego na raz...stwierdzil ze powinnismy zabrac dzis Milenke do domu bo u mnie w domu krzywo patrza na to ze tam jest...poczulam sie winna ze zostawilam dziecko on nie rozumie ze po pierwsze leczymy ospe po drugie dla dziecka wcale nie jest dobre takie raz tu a raz tu po trzecie wszystko moze sie zaczac i kto w srodku nocy przyjedzie? po czwarte ma tam naprawde dobrze a w domu sie nudzi a ja juz nie daje rady sie nie zajac:no::no::no: wczoraj mialam taki bol glowy ze lezalam i nie dalam rady nic zrobic:no::no::no:
 
reklama
Kochaneczka ja jestem razem z mężem we Włoszech i tutaj będę rodziła!!! z jednej strony to dobrze bo słyszałam że za granicą jest lepsza opieka ale to się okaże dopiero jak będę po wszystkim to napisze!! Moja koleżanka urodziła w sobotę synka tutaj we Włoszech i jest bardzo zadowolona z opieki i z lekarzy!! Mówiła że opieke miała super i że nikt ją nie traktował jakby była obcokrajowcem także mnie podczymała na duchu:tak::tak::tak: ale ja będę dopiero spokojna jak sama to wszystko przeżyje!!! Ale z drugiej strony to wolała bym rodzić w Polsce bo to zawsze u siebie jak się to mówi!! No ale coś za coś:tak::tak: jestem zadowolona bo jestem razem z mężem a jakbym się zdecydowała rodzić w Polsce to mąż na dłuższy czas urlopu by z pracy nie dostał a tak to jesteśmy razem a nie długo będziemy we trójkę:-D:-D:-D:-D
 
Rena, to szkoda że facet Ci zwiwa z porodówki ale może jest zbyt przerażony -wiesz w końcu jest jakiś powód dla którego to my kobiety rodzimy! Oni by sobie rady nie dali i wymarlibyśmy szybko ;-)

I masz racje z tym że mała powinna zostac już u dziadków bo pewnie wzięlibyście ją do domu a w nocy pobudka bo rodzisz! no i problem co z Milenką... Nie słuchaj męża - masz racje a rodzice na pewno to rozumieją i przede wszytskim ciesza się ze mają wnuczke przy sobie!

Ja też nie wykluczam sytuacji że mój mąz teraz dzielnie mówi że chce byc ze mną a jak przyjdzie co do czego to zwieje z sali... no, miejmy nadzieję że nie!;-)

Lada dzień urodzisz Rena i bedzie po krzyku... może obojgu Wam udziela się nerwowa atmosfera oczekiwania i stąd ta kłótnia... Nie martw się ;)

Dorota a jak u Ciebie z językiem? Bo ja bym była przerażona jakbym miała rodzić w obcym kraju, chyba że władałabym dobrze językiem. Albo mąż przynajmniej :tak:

Ja planuję chodzic od grudnia na szkołę rodzenia organizowaną przez szpital w którym chcę rodzić i licze że dzięki temu mąż bez problemu bedzie mógł byc przy porodzie. Podobno traktują wtedy parę jako taką "od siebie" i lepiej patrzą na obecnośc męża przy porodzie.
 
no cisza glucha w domu panuje:-:)-:)-( maz przyniosl sobie fotelik i stelaz od wozka bedzie czyscil:eek::eek::eek:

aaaaaaaaa Kochaneczka na nozki polecam krem Lioven dla kobiet w ciazy rewelacja a co do komisu to polecam komis niedaleko targowej nie wiem jak Ci wytlumaczyc dokladnie to jest za takim parkiem on jest czynny tylko 3 dni w tyg i w okreslone godz my tam kupilismy wozek i fotelik jestem mega zadowlona bo wozek firmowy X-lander kosztowal chyba 850 zl plus fotelik maxi-cosi 240 zl chyba i z tego co pamietam to maz jeszcze cos utargowal moze nie bylo tam mega wyboru jakiegos ale wozki i foteliki byly w super stanie no nasz nie wygladal na wogole uzywany nie musialam go szorowac tylko odswiezylam polecam akurat ta marke super sie sprawdza a u nas na osiedlu to polowa mamusiek z takimi wozkami spaceruje a w tamtym komisie bylam jak szukalam wiekszego fotelika i wiem co piszesz ceny takie ze masakra a zniszczone strasznie choc wozki nawet nie byly takie zniszczone tylko ze cena masakra...a jest jeszcze tez komis w Respanie na 3 pietrze chyba od znajomych slyszalam ze dobre rzeczy tam sa...

Kochaneczka mamy dokladnie taki zestwik z takim fotelikiem
WÓZEK X LANDER XA fajny duży zestawik Z MAX COSI (1951904389) - Aukcje internetowe Allegro
wozek czerwony ma kolorek a fotelik z wozkiem super sprawa bo fotelik trzeba zawsze miec w samochodzie a rama tak sie sklada ze miesci sie nawet w cinquecento:-D:-D:-D potem sie wpina fotelik w rame i mozna spacerowac albo isc na zakupy:-D:-D:-D
 
hej laski

zyje ale czsu na wszystko brak meża mam codziennie w domu co u mnie nowosc heeee tak to tylko na weekend wpadal i przebywał dluzej w domu a tera zod dwóch tygodni codziennie jest i jakos tak dziiwnie nie moge sie zorganizowac choroba prawie przeszła zostala chrypka no i teraz gonie z firanami bo kilk adni nie szyłam bo goraczka zmorzyla a telefon sie urywa bo kazdy pyta kiedy i czy zdaze przed swietami :))))))) a ja jestem dobrej mysli bo teraz mam mame to zajmuje sie dziecmi a ja naokragło przy maszynie :))))))) no ale nawet sobie skróciłam irany bo kupiłam nowe karnisze no i maz wywiercił nowe dziury troche nizej niz te stare ale co tam szybko nawet poszło:)

Rena ty nadal w dwupaku heeeeee no no laska mam nadzieje ze jutro bedzie juz ppo wszystkim

CO DO KG W CIAZY TO JA OBIJAM WSZYSTKIE BO U MNIE I JEDNA I DRUGA CIAZA TO NA PLUSIE 30KG HEEEE ale dałam radę:) i nogi tez mi puchły heeeee od 3 miesiaca zaczełam puchnac i zaraz reszte ciala tez ja poprostu puchłam cała i dlatego cala ciaze jezdzilam na masaze limfatyczne do szpitala na Lwowskiej :))))))))))))))))))))))
opsssssss sory za duze litery jakos sie właczylo :))))))))
 
hejka mamuski witam wsrod zywych:-D:-D:-D masakra byla od rana chyba mi cisnienie skoczylo bo mnie tak glowa bolala myslalam ze umre:szok::szok::szok: jakby mi ktos gwozdzie wbijal w glowe:eek::eek:

na szczescie przechodzi i pasuje sie czyms zajac zeby nie myslec...
paaa
 
Witam
Piszę tutaj ponieważ potrzebuję lekarza z rzeszowa, który wypisze mi bez problemu zwolnienie lekarskie. Zaczynam właśnie 3 trymestr a mój lekarz nie chce mi wypisac zwolnienia mimo że mówie mu że się źle czuje, nie radze sobie w pracy i sam pracodawca wysyła mnie na zwolnienie. Mój lekarz mic sobie z tego nie robi. Na problemy z kręgosłupem karze mi leżec na boku a na probleny ze snem proponuje mi wietrzenie sypailni. Tylko że pracuje na odpowiedzialnym stanowisku i moje roztargnienie czy brak skupienia może spowodowac że zrobie komuś krzywde... Dlatego potrzebuje lekarza który bez problemu wypisuje zwolnienia. Proszę o pomoc...
 
hej mamuski!!!




witam sie po długim czasie nie odzywania sie na bb ale już teraz postaram sie byc na bieżaco.
iwicik pewnie pisała ze mnie nie ma bo mam w domu remont i na ten czas musiałam sie przeprowadzic z dziecmi do mojej mamy.ale od niedzieli jestem już u siebie w domu i nareszcie mogę do was napisac i poczytac.
widze sporo zmian na forum kilka nowych mamusiek dołączylo do naszego grona z czego bardzo sie ciesze i bardzo goraco witam i zapraszam do pisania.

wybaczcie mi ale nie dam rady nadrobic tych dwóch miesiecy co mnie nie bylo wiec przez jakis czas bede nie w temacie ale jak tylko znajde wolną chwilkę to postaram sie poczytac pare stron by mniej wiecej wiedziec co tam u was.
:tak:

u mnie wszystko po staremu siedze w domu z dziecmi i w kołko to samo,czyli pranie,gotowanie,sprzatanie.
moje blizniaki to łobuziaki straszne są,co raz to wiecej zaczynają mowic z czego bardzo sie cieszę bo już myslalam ze cos nie tak z nimi.ale teraz jest już dobrze bo można sie z nimi dogadac.
krystian w szkole dobrze sobie radzi,czytanie i pisanie idzie mu coraz to lepiej a pani go chwali że jest zdolnym i bardzo grzecznym dzieckiem a ja z dumy pękam
:tak:;-)


buziaki dla was i pozdrowienia przesyłam
:-)

rena,anek-co tam u was????
jak sie czujecie???
na kiedy wy macie termin porodu????
poprosze zdięcie waszych brzuszków
;-)
 
no a ja znow wrocilam do domku:-D:-D:-D:-D
Lidka no nareszcie:-D:-D ja juz po terminie 5 dni:-D:-D takze jak bedzie okazja to moze jeszcze zdaze zrobic i wkleic moje duze brzuszysko:-D:-D:-D ktg wyszlo idealne stwierdzil lekarz wiec maly ma sie dobrze ale niestety skurcze ktore byly dosc silne od niedzieli zupelnie zanikly:no::no::no::no: kazal czekac w domu a jak nie w niedziele po poludniu mam sie zglosic juz na dobre i beda myslec co zrobic bo powiedzial czekac dluzej w moim przypadku nie moga yyyyyyyyyy wywolywac porodu ponoc tez wiec jak sie nie zacznie to bede miala cc i final...maz juz se wzial wolne jutro wyszorujemy mieszkanie pojedziemy do taty do szpitala a potem po Milenke...

Pinula co za wstretny lekarz:szok::szok::szok: idz do Jacka Śliwy przyjmuje min w PF u niego nigdy nie mialam problemu ze zwolnieniem ba nawet sam pytal czy chce zwolnienie...jakbym chciala to by mi dal zwolnienie nawet na pierwszej wizycie:-D:-D:-D:-D spadam milego wieczorku paaaaaaaaa
 
reklama
Pinula, ja chodzę do Szklarczyka i juz dawno na zwolnieniu siedzę... Przyjmuje w kilku miejscach - ja chodzę do przychodni pod patronatem Feminy ul.Zbyszewskiego rzeszów tel.8569177 trzeba sie rejstrowac i jest to wizyta na NFZ. Prywatnie przyjmuje na lwowskiej w budynku kliniki stomatologicznej Primadent. Byłam tam pierwszy raz u niego na wakacjach, wizyta 130zł kosztowała, a kolejne już państwowo na Zbyszewskiego.

Rena, wózeczek fajny, tylko jest pewien problem - ja chcę kupić taniej!! Ale z moimi wymaganiami... Chciałabym żeby był 3-funkcyjny. Z gondolą i fotelikiem samochodowym który jednocześnie można wpinac do wózka i latac po sklepach:) No i jeszcze żeby miał skrętne koła. Tyle moich wymagań. Niby nie tak wiele ale jednak dużo. Wczoraj widziałam śliczny nowy czarno - turkusowy wózek 3funkcyjny za 750zł ale nie miał skrętnych kół:/ W przyszłym tygodniu mamy pojechac na zakupy rozejrzeć się już za łóżeczkiem, wózkiem itd więc zobaczymy...

Iwcik, zazdroszcze że masz męża w domu bo ja z moim ostatnio bardzo mało czasu spędzam... I jak się wkurzyłam na niego w poniedziałek tak do dzisiaj tego sobie nie wyjaśnilismy bo do domu to on wraca tylko spać...:/ Ja jutro i pojutrze do szkoły, także tydzien minie a nas jakby nie było...:-(

Lidka, miło poznać :) mój mąz jest z bliźniakow i też byli łobuzami obaj - chociaz mój chyba mniejszym ;) ale za to obaj wyrośli na fajnych facetów a kontakt mają naprawdę wyjątkowy. Pomiędzy bliźniakami jest taka specyficzna więź...:tak:
 
Do góry