reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

reklama
hej mamuski!!!
witam sie i ja dzisiaj:tak:duszno strasznie jest dzis u nas,nie ma czym oddychac.moje dzieci spia,krystian na polku a ja wskoczylam z kawka na bb.już mam posprzatane,obiad sie robi tylko mi prasowanie zostało.
czekam na ten wózek może dzis przyjdzie oby tylko bylo wszystko ok i abym nie musiala pisac relkamacji.
doktor ma tez dzis koło 15 przyjechac do katroli,trzymajcie kciuki żeby moje male raczki juz nie musialy miec wiecej zastrzykow.


iwicik-trzymaj sie kochana,wierze ze Ci jest cieżko.
tule cie mocno i trzymam kciuki żeby ta sprawa sie rozwiazala tak jak ty sobie tego życzysz.

weroneczka-witamy i zapraszamy!!!!!!!
im nas wiecej tym lepiej.
napisz cos wiecej o sobie?
na jakiej ul.mieszkasz(moze jestesmy sąsiadkami)i mozesz też jakies zdiecie wkleic:tak:
 
dzieki laski za kciuki i wsparcie ale ja mam nerwy takie ze mnie dalej dzisiaj nosi..........
bylam tylko na zakupach , dobrze ze siostra przyjedza do mnie bo sie wykoncze chyba nerwowo............


weroneczka to ty jak ja moze na porodówce sie spotkamy na kiedy ty masz termin???????????
 
hej mamuski wieczorkiem:-)
ja tak na chwilke wpadam z dobrymi wiesciami byl doktor i moje raczki już nie musza miec zastrzyków:tak:aż mi ulzylo.a i jeszcze wozek przyszedl i jest super.zobaczymy jak sie sprawdzi na pierwszym spacerku.

dobranoc:-)
spokojnej nocki życze
 
hej mamusie pochwale sie
14 lipca o 20:55 przyszedł na swiat mój synek Dominik. wazył 3kg i 55cm wzrostu :)
zaraz was podczytam co tam u was.
pozdrawiam
 
hej mamusie pochwale sie
14 lipca o 20:55 przyszedł na swiat mój synek Dominik. wazył 3kg i 55cm wzrostu :)
zaraz was podczytam co tam u was.
pozdrawiam


kochana wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak sie czujesz?jak malutki?wszystko ok?
jestescie juz w domku?
poprosimy jak bedziesz miala chwilke czasu o zdiecie maluszka i twoje.
pozdrawiam goraco.
buziaki dla dominiczka od e-cioci:-)


a ja mam dzis lenia,nic mi sie nie chce robic.
posprzatalam tylko, poprasowalam,dobrze ze obiad mam z wczoraj to nie musze gotowac.
zaraz ide na spacer ale cos mi sie wydaje ze dlugo nie bede bo jest tak goraco ze masakra.

pozdrawiam was wszystkie:-)
 
Ostatnia edycja:
kolumnea wielkie gratulacje!!!!!!!! tak jak lidka pisała napisz coś więcej, jak było? jak synuś? no i ty jak się czujesz i jak sobie radzisz?
i nowy suwaczek musisz wstawić:-D
 
Ostatnia edycja:
hej laski

Na poczatku KOLUMNEA GRATULUJE ALE CI ZAZDROSZCZE ZE ty juz po wszystkim ja tez juz chce tak mi ciezko ze mam dość:rofl2::rofl2::rofl2:

Lidka super ze dzieciaczki juz zdrowe :tak::tak::tak:

a ja wkoncu moge napisac ze u mnie juz lepiej dzisiejszy dzien mialam zwariowany cały dzien biegania i zalatwiania od lekarza do lekarza nogi napuchly mi jak banki ale jakbym nie zalatwiała to bym miała problem z tesciem , pozniej pielegniarki no i szpital w sanoku pózniej znów wróciłam z paierami i wkoncu zlitowała sie nade mną kobieta z caritasu i powiedziala ze moga tescia ze szpitala przewiesc odrazu do nich :tak::tak::tak:wiec kamien z serca mi spadł bo wymaga opieki 24h i rehabilitacji no i kroplówki codziennie [po 4 dostaje:tak::tak::tak:
 
hej mamuski!!!
u mnie dzis salna soluszyn za darmo:-Dgoraco takie ze szok.ja przed kapem w samym staniku i spodenkach siedze i sie topie.juz mam wszystko zrobione posprzatane wyprane,glowe umylam i kawke teraz popijam;-)czekam na siostre bo ma zaraz do mne przyjecac to mi se przynajmniej nudzic nie bedzie.na obiad dzis nie mialam pomyslu wiec bede robic warzywa na patelnie z piersia kurczaka.
wczoraj jak m wrucil z pracy to pojechalam na miasto i kupilam sobie posciel atłasowa taka sliczna glatka.:tak:troche kaski za nia dalam ale warta tych pieniedzy.



milego dnia:-)


iwicik-fajnie ze już masz humorek lepszy no i ze zalatwilas miejsce tesciowi:tak:
jak sa takie upały to ja cały czas o tobie mysle jak tam sie czujesz i jak twoje nogi.
trzymaj sie kochana juz nie dlugo.
 
reklama
hej laski

dzieki Lidka ciężko ale jakos musze dac rade , wczorajszy dzien byl cieżki dla mnie bo od rna do wieczora na nogach latałam i wszystko zalatwiałam no ale opłaciło sie , dzisiaj zreszta to samo rano do miasta bo musialam zas tesciowej po tablety i pampersy pozałatwiac i zakupy zrobic , teraz siedze przed wiatraczkiem z laptopem i tez tylko w staniku i majtkach:-D:-D:-D bo gorąco no i na 16 umówiłam sie jeszcze z dyrektorką tego osrodka co tam bedzie tesciu wiec musze jeszcze tam pojechac , dobrze ze mama ugotuje obiadek przynajmniej ja juz nie musze stac przy kuchni , no i dzisiaj umyła mi okna :tak::tak::tak:jak byłam w miescie dobra jest :-D:-D:-Dja na zaku:-Dpach a ta mi trach firanki posciagała i okna 4 umyła:-):-):-):-)
 
Do góry