reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

weroneczka no to wszystkiego najlepszego jeszcze zdążyłam heheheha

Lidka zobaczymy co da sie zrobic moze i da sie spotkac :tak::tak:

Asiu no i jak wypali to spotkanie wam:)

Kolumnea własnie bo ty miałas w warszawie rodzic heheh no to dzidzia sie pospieszyła ale dobrze ze wszystko sie zakonczyło szczesliwie:-):-)
 
reklama
hej mamuski!!!
ale mamy dzis beznadziejna pogode:wściekła/y::-(przed chwilka taka straszna burza u nas byla ze myslałam ze to juz koniec swiata, ale na szczescie nic zlego sie nie stal.ja juz mam wszystko zrobione i teraz zasiadlam przed bb i odpoczywam.m pojechala na zakupy bo wieczorkiem idziemy na grillka do znajomych i trzeba jakas wódeczke zakupic;-) mam nadzieje ze bedzie fajnie.

pozdrawiam i życze milego i cieplego weekendu:-)
 
Hej laseczki.
KOLUMNEA WIELKIE GRATULACJE oby synek chował się zdrowo i nie sprawiał większych problemów:tak::tak::tak::-)
WERONECZKA spóźnione ale szczere życzenia WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN:tak::tak::tak::-)
Wczoraj też byliśmy na grilku u znajomych fajnie było przestał akurat padać deszczyk bo już myśleliśmy że nici z imprezki.Dzisiaj pochmurno i zimno ale fajnie bo już miałam dość upałów:no:
 
hej mamuski!!!
witam sie z wami w ten brzydki deszczowy i pochmurny dzien.
straszne tu pustki sie zrobily:szok:laski gdzie wy jestescie????????????????????????
ja już mam posprzatane,obiad z wczoraj wiec mam chwilke dla siebie ale czeka mnie prasowanie a cholernie mi sie nie chce:no:wipije kawke i bede prasowac.
w sobote na grillu bylo super siedzielismy do 4:szok:a o 7 juz bylam na nogach ojjjjjjjj cieżko bylo sie z lużka podniesc ale jak mus to mus.a w niedziele bylam u mojej mamy chwilke z krystiankiem bo wrucila po dwuch tygodniach od mojej siostry ktora mieszka w nicei.

milego dnia:-)
 
hej laski

sorki ale jakos ostatnio czasu mi brakuje cały czas cos od soboty miałam gosci bo przyjechala ciocia z irlandi z dwójka dzieci zostali na noc , wiec nie było nawet kiedy właczyc lapka wieczorami ok 18 codziennie jezdze do tescia zagadnąc i tak schodzi do 21 .
Byłam dzisiaj u gina wszytko oki , jutro tylko szpital i znów badania kontrolne wiec bede w rzeszowie :tak: musze kupic prezent dla siostry i dla mojej chrzesnicy i jeszcze do NFZ musze isc załatwic tesciowej zlecenie na laske bo cos ostatnio za duzo sie przewraca moze z laska bedzie lepiej .

Ogólnie jest oki ale juz mam nerwy na wszystko jakos tak mi hormony buzuja juz chcialabym miec wszystko za soba i urodzic :baffled::baffled::baffled:
 
hej kobitki:)

no proszę lidka i Iwcik o tak późnej porze na bb? no no szalejecie panie moje miłe:D

ja też ostatnio nie mam czasu, bo zaczęłam malować pokoje w nowym domu

No i jak dziewczyny, zastanowiłyście się nad spotkaniem? bo widziałam że 2 nowe osoby się dopisały:)
 
czesc mamusie!!!
kurcze,co za pogoda:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:caly czas pada i jest zimno-masakra.
moje dzieci poszły spac a ja juz sobie zrobiłam wszystko,obiadek sie robi a ja sie leniu****e.
a i jezcze sie wam nie pochwaliłam ze moj mikolaj od soboty sam juz chodzi:tak:jeszcze sie przewraca ale z kazdym dniem jest coraz lepiej.
wiec ja teraz oczy to ma w kolo glowy.

iwicik-kochana snilas mi sie dzis ze urodzilas w sobote:tak:lenka byla sliczna i zdrowa.
w moim snie bylo to tak ze poszłas na kątrole i dr.powiedzial ze za bardzo puchniesz i trzeba Ci zrobic cc.
wiec juz nie dlugo i bedziesz po wszystkim.
trzymaj sie.

asia-a kto sie jeszcze zapisal?
 
asia-[/COLOR]a kto sie jeszcze zapisal?
nie znam tych dziewczyn, jedna wpisała że będzie a druga sie zastanawia

Jeśli można podejmujcie dziewczyny decyzję do dzisiaj i dopisujcie się do spotkania.
Przy tej frekwencji, która jest teraz rozważamy anulowanie spotkania.
nooooo kochane lidka, kolumnea, weroneczka zapiszcie się to sie spotkamy!!!!! a nasze dzieci się wyszaleją:)
 
reklama
hej

Lidka elegancki sen chcialabym zeby sie spelnil :-D:-D:-Dmoge:-D nawet:-D i w sob:-Dote rodzic miałabym juz za soba , a ja byłam dzisiaj na ktg i kazał mi jeszcze raz w piatek przyjechac na ktg tylko ze tym razem dopiero na 16 .00 mam przyjechac
Ochodziłam sie po sklepach bo chciałam prezenty kupic i nicccccccccccc nie kupiłam masakraaaaaaaa tylko nogi mnie bolały jak cholera z tego łażenia heeeeeee
 
Do góry