reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

reklama
kochana wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak sie czujesz?jak malutki?wszystko ok?
jestescie juz w domku?
poprosimy jak bedziesz miala chwilke czasu o zdiecie maluszka i twoje.
pozdrawiam goraco.
buziaki dla dominiczka od e-cioci:-)


a ja mam dzis lenia,nic mi sie nie chce robic.
posprzatalam tylko, poprasowalam,dobrze ze obiad mam z wczoraj to nie musze gotowac.
zaraz ide na spacer ale cos mi sie wydaje ze dlugo nie bede bo jest tak goraco ze masakra.

pozdrawiam was wszystkie:-)
Czuje sie ok nie narzekam. Malenstwo tez dobrze. Domiś jest swietny cichutki nie ma z nim żadnych problemów. Teray wasnie spi w wuzeczku. Poród miałam ciezki a raczej dwa porody bo najpierw próbowałam siłami natury ale sie nie dało wiec msieli szybko mnie uspić i skończyło sie cesarką.
weroniczka witaj
Iwcik ciesze sie że z teściek lepiej.
Apropos spotkania to ja myśle sie pojawić bo mieszkam blok obok bawiareni. Zresztą chcialam tam pójśc i zobaczyć jak to wygląda w środku. Zobaczę jak bedziemy sie czuli z maluszkiem i w przyszłym tygodniu dam znac konkretnie.
pozdrawiam was :)
 
hej mamuski wieczorkiem.
ja tak na chwilke bo jakas taka padnieta jestem, zaraz pod prysznic zmykam i spac.
m mecz oglada, dzieci spia a ja sie nudze.u nas troszke sie ochlodzilo nawet deszcz popadal wiec teraz jest fajnie posiedziec na polku.

dobranoc:-)

kolumnea-to co sie stało ze zdecydowali sie lekarze na cesarke?i ty rodzilas w warszawie?
fajnie by bylo sie spotkac na tym spotkaniu ale jak narazie jest mało chetnych dziewczyn.:-(

weroneczka-wrzuc fotke to Ci powiem czy Cie widzialam:tak:;-)
ja rodzilam na rycerskiej i bylo ok.a szklarczyk to super lekarz i najlepiej isc rodzic tam gdzie sie ma swojego dr.

iwicik-kochana ta twoja mamuska.
a ty to jestes zlota kobieta bo koniec ciazy juz tuz tuz a ty biegasz i wszystko zalatwiasz.:tak:
 
weroneczka witaj :) A ty bys nie miała ochoty na spotkanie? do bawiarenki nie masz tak daleko i byśmy się spotkały zanim się rozpakujesz;)
kolumnea super że synuś grzeczniutki i świetnie by było się spotkać
widzisz lidka to już by nas było 3:ty, kolumnea i ja - to już nie tak najgorzej, a zreszta co, nie wystarczy nam nas 3? :)
Iwcik ty szalona mamuśko, dychnij se w końcu trochę bo ci nogi trzasną, najważniejsze że z teściem załatwiłaś to teraz myśl o sobie i maluszku i odpoczywaj

fajnie że się troszeczkę ochłodziło, uwielbiam jak jest ciepło ale ostatnio już miałam dość, chyba się starzeję :(
 
weroneczka no to faktycznie moze spotkamy sie na porodówce bo ja tez na rycerskiej bo chodze do Nabożnego wiec nie bede wymyslac heheheh ja mam planowy termin według lekarza na 27 sierpnia ale moim zdaniem 20 , ale ja pewnie bede miec cesarke bo ja z maksiem miałam cesarke i cos czuje ze teraz tez bo lekarze boja sie czekac wiec kto wie moze nie bedzie mnie długo trzymał i w 38 tygodniu weznie mnie na stół:-D:-D:-D:-Dbo moje nogi moga:-D długo nie wytrzymać:tak::tak::tak:

Lidka zapraszam do mnie jak siostra bedzie u mnie :-):-):-)bedziecie mialy okazje sie spotkac i poznac na zywo , widzisz ja sie do ciebie wybieralam no i mi plany szlak trafił:-:)happy:wszystko sie poprzestawiało , ale moze teraz juz sie unormuje wszystko i jakos to bedzie:tak::tak:

Asiu mialam w planach jutro caly dzien sie byczyc ale sie nie da bo własnie wieczorem dowiedziałam sie ze bede miec gosci:tak::tak:i nici z lezenia b:tak:o t:tak:rza ch:tak:alupe oga:tak:rnac:tak::tak::tak:

Kolumnea kurcze wspolczuje po cesarce ale mnie tez to czeka i juz zacznyam sie bać
 
hej mamuski!!!
i dzis dalej upalay,topie sie cala.
moje dzieci spia krystian padniety lezy na luzku, a ja miedzy gotowaniem obiadku wpadlam zobaczyc co u was.
ale mam dzis lenia,nic mi sie nie chce:no:.

iwicik-kochana ja mam taka nadzieje ze jeszcze przed porodem mnie odwiedzisz:tak:
i dzieki za zaproszenie.

weroneczka-fajnie by bylo jak bys poszla na to spotkanie:tak:im nas wiecej tym lepiej.
no i fajna okazja do poznania sie na żywo.
a i jeszcze........
wszystkiego najlepszego
100lat!!!!!!!!!w dniu urodzin.
 
Ostatnia edycja:
hej mamuski wieczorkiem.
ja tak na chwilke bo jakas taka padnieta jestem, zaraz pod prysznic zmykam i spac.
m mecz oglada, dzieci spia a ja sie nudze.u nas troszke sie ochlodzilo nawet deszcz popadal wiec teraz jest fajnie posiedziec na polku.

dobranoc:-)



kolumnea-to co sie stało ze zdecydowali sie lekarze na cesarke?i ty rodzilas w warszawie?
fajnie by bylo sie spotkac na tym spotkaniu ale jak narazie jest mało chetnych dziewczyn.:-(

weroneczka-wrzuc fotke to Ci powiem czy Cie widzialam:tak:;-)
ja rodzilam na rycerskiej i bylo ok.a szklarczyk to super lekarz i najlepiej isc rodzic tam gdzie sie ma swojego dr.

iwicik-kochana ta twoja mamuska.
a ty to jestes zlota kobieta bo koniec ciazy juz tuz tuz a ty biegasz i wszystko zalatwiasz.:tak:

Nie zdążyłam do wawki zostałam w Rzeszowie. Na Chopina rodziłam.
Cesarke mialam bo przy ostatnim popchnieciu juz mi sił zabrakło i nie mogłam juz przec nawet napieranie reka lekarza na brzuchnie pomoglo bo juz nie było wód płodowych. Małemu spadało tętno wiec decyzja o cc szybka i expresowe ogólne uśpienie.
Ale mamy dzis znów upał.
Współczuje cieżaroweczkom teraz naprawde, ten brzuszek w upal daje niezle popalic. Iwcik ja już nie mam nóg spuchniętych.
WERONICZKA WSZYTKIEGO NAJ NAJ NAJ ... LEPSZEO SPELNIENIA WSZYTKICH MARZEŃ I ZDRÓWECZKA DLA FASOLECZKI :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
weroneczka przemyśl sprawę spotkania, ale byłoby super gdybyś jednak przyszła - tylko pamiętajcie dziewczyny chetne że najpierw musicie się zarejestrować na www.aktywnemamy.pl i tak się zapisać na to spotkanie. Jeśli chodzi o wklejanie zdjęć to jak klikasz na odpowiedź to potem daj "zaawansowana edycja" i tam niżej będzie "zarządzaj załącznikami" klikasz tam i potem dodaj pliki no i wybierasz coś ze swojego kompa, wysyłasz i masz. No i jeszcze najważniejsze to wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia zdrowia i miłości
23mwc0.gif
 
Do góry