reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Izabell Lena ostatnio tez wymiotowala, na wieczor, pojechalismy na pogotowie, i tez sie balam na maxa, ale mysle ze przez sen nie zwymiotuje;/ nie wiem, ja mam lozeczku przy swoim materacu i bok od lozeczka otwarty i slysze ruchy Malej moze niech spi z Toba? zdrowka dla Lusi, oby wiecej nie wymiotowala
 
reklama
o rany Izabell zycze Wam spokojnej nocki, kurcze biedny Lusinek:(((daj znac jutro co z mala, naprawde wspolczuje!Trzymajcie sie!!!na noc moze uloz ja na boczku i poduszke by sie nie przekrecala, ale mysle, ze i tak uslyszysz, jak cos bedzie nie tak, mamy juz tak maja, ze nawet jak spia, to i tak czuwaja przy swoich maluszkach!tak to chyba juz zaprogramowane

Moj m jak wraca z pracy pozno i ja juz spie i Mati sie przebudzi i jak zobacze ze on jest juz przy nim to podobno mowie i tak do Mateusza, ze wszystko jest ok, ze jestem kolo niego, ale nie wstaje, bo wiem,ze z m jest bezpieczny...tylko ze ja tego nawet nie pamietam, bo poprostu spie, ale nigdy mi sie nie zdarzylo bym nie uslyszala Mateusza, jak jestem sama, poprostu wstaje i sie nim opiekuje...moj m czesto mowi mi ze nawet przez sen ''czuwam'' nad Matim i zdaza mi sie czasami mowic do niego przez sen

Izabell dduuuuuuzaaaa buzka !myslami jestem z Wami!!!
 
dzieki dziewczyny

mnsmile no wlasnie, niestety, dzis miala drzemke po poludniu i moj m uslyszal przez nianie ze lusia sie rusza, pobieglismy do niej a ona caaaala obrzygana, lozeczko, posciel, wszystko, a lusia siedzi posrodku i sie chwieje jakby nieprzytomna jeszcze jakby spi! widocznie przez sen zaczela wymiotowac i to ją obudziło, ale wszystko bezgłośnie, siedzielismy sobie wtedy w pokoju to uslyszelismy ale jak bedziemy spac?

ale macie racje dzis bede spala z nią (u niej w pokoju) i na pewno bede spala czujnie wiec uslysze jakby co, moj m tez chce tam spac zeby byc w pogotowiu no ale znając jego bedzie chrapał i tylko nam przeszkadzał:(

mała b. dzieki wielkie, oczywiscie dam znac jutro jesli bede przytomna po dzisiejszej nocce:(
 
Hej Mamusie!!
Izabell jak Lusinek? Jak nocka? Martwimy się tutaj:-(
A dziś urodzinki ma Bartuś! Wszystkiego NAJ, zdrowia i szczęścia!!!!
Ja teraz patrzę i mało nie osiwieję, kupiliśmy jeździk dla Filipa, taki większy, bardziej podobny do samochodu. M pokazał Dominice jak się na nim jeździ i co? teraz ona bez przerwy chce na niego wchodzić, nawet jej wychodzi ale boję się że pogubi te ledwo wystające 5 zębów:szok:
 
dziewczyny lusia ma 39 stopni caly czas ma odruchy wymiotne ale nie ma czym wymiotowac, chetnie pije ale zwraca chwile potem, lezy na lozku i ledwo sie rusza, sprobuje jeszcze raz zarejestrowac nas do przychodni ale ilez mozna chodzic do tych konowałow az sie plakac chce!
 
jejku Izabell mam nadzieje, ze znajdziecie jakiegos kompetentnego lekarza. ja na waszym miejscu pojechalabym do szpitala, bo jak mala wymiotuje wszystkim co zje i WYPIJE to w mig sie odwodni!!!!!! u takiego malenstwa to idzie migiem! a jak piszesz, ze lezy i nie ma sily sie ruszac to kto wie czy juz nie jest odwodniona!!!! wg mnie nie ma na co czekac....
 
Izabell - lepiej jedź do szpitala, bo Lusia już jest pewnie odwodniona. Z takimi rzeczami nie ma żartów.

Mój Bartuś dzisiaj kończy 1 roczek !:-) :blink:

Ale ten czas szybko zleciał :szok::happy2:
 
Isabell ja też bym już jechała na pogotowie.

Bartusiu sto lat!
17933.jpg
 
reklama
Izabell zdrówka dla Lusi ,dziewczyny dobrze radzą jedźcie do szpitala zbadaja ja porządnie i Wy będziecie spokojniejsi.

Sto lat dla Bartusia!!!!!!!!!
 
Do góry