reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

izabell nam się zdarzyło, że Lilianka też raz wymiotowała w łóżeczku jak poszła spać, winnym okazała się jednak gruszka bo mała zachłanna szkarbusia pcha duzo do buźki i połknęła kawałek.

U nas też gorączka +38 i marudzenia ale winowajcą jest ząbek nr.9. Jak do tej pory ząbki sobie rosły a my z M. nawet o tym nie wiedzieliśmy bo bezobjawowo.

Z urodzinami poszłam na łatwiznę, zamówiłam tort czekoladowy w cukierni, no i w sobotę impreza, jeszcze tylko balonów brakuje.
 
reklama
Witajcie,nie wiem czy można jeszcze dołączyć do Waszego grona ,pisałam z Wami na kafe w chwilach gdy dowiadywałyśmy się o tym że jesteśmy w ciąży.Moje szczęście miało urodzić się w ostatnim tygodniu marca ale zrobiło psikusa i rodziłam w kwietniu(w samą Wielkanoc...) ale z sentymentu zaglądałam i tak do marcówek.
Wasze szczęścia obchodzą roczki,ja poczekam jeszcze troszkę;)
 
Demolka84 witaj:) Pod jakim nikiem pisałaś na kafe ? Pewnie że możesz dołączyć.

Izabell mam nadzieję że z Lusią już ok?
 
Witajcie kobietki :)

Dawno mnie u Was nie było :( Choć caly czas Was podczytywałam. Wszystkiego naj dla wszystkich Maluszkow ktore mają już ukończony roczek oraz duuuuużo zdrówka dla mamuś oczekujących na kolejnego szkraba.

Izabel bardzo mi przykro z powodu Twojej coreczki. Mam nadzieję że Lusia szybko wyzdrowieje i znow będzie pelna energii i skora do zabawy. Oj serce się ściska jak taki Maluszek cierpi :(

Mój Piotruś rownież niedawno złapał wirusa, miał biegunkę i gorączkował. Stosowaliśmy wtedy smectę (przeciwbiegunkowo), orsalit(nawadniająco) oraz lacibo baby(na uzupelnienie flory bakteryjnej w jelitach).
 
Sto lat dla Michasia , dużo zdrowka , niech uśmiech zawsze gości na Twojej buziuni , moc prezentow , wielu prawdziwych przyjaciół moc buziaków od Ksawierka , Krystianka i wirtualnej cioci Izy -krismam

Izabela mam nadzieję , że z Lusią jest już dużo lepiej , trzymajcie się dziewczyny .

U nas ponownie choroby dopadły ksawcia , mamy pseudokrupa akurat na urodziny , mam nadzieję , że do soboty będzie dużo lepiej i impra się uda , tort zamówiony a w zasadzie dwa bo kris mam swojego za zaległe urodziny z trzeciego marca w kształcie spiderman-a chyba dobrze napisałam a może nie , a ksawcio ma elma , balony zamówione , tylko jubilat się pochorował , dodatkowo 4 zęby naraz idą dwa już przebiły a dwa w trakcie i temperaturka 38 do kompletu jest git , mąż o kulach , można na łeb dostać , z tej obfitości doznań ostatnio jak wyszłam ze sklepu zamiast usiąść za kierownicą auta usiadłam w foteliku starszego po drugiej stronie , dobrze że się w pasy nie zapiełam , ubaw mialam z siebie po pas . Mały chodzi za raczkę mógłby sam ale gdzieś nie ma odwagi raz tylko się zapomniał bo miał puzla w ręku i pognał do przodu sam , sam był zaskoczony tym co robi sam nie wiedział czy ma siadać czy iść dalej .

serdecznie pozdrawiam i składam wszystkim drogim ukochanym maleńkim jubilatom , dużo zdrówka i samych radosnych dni , tylko użmiechnietych buzioli. :-)

pozdrawiam , dobrej nocki i cudownego dzionka
 
2happy-birthday2.gifNajlepsze życzenia urodzinowe dla Dominiki, Jasia i Michałka!
 
Sto lat dla małych solenizantów Dominiki, Jasia i Michałka!!!

Wnika serdecznie gratuluje!! :) strasznie się cieszę :)

Izabell jak Lusia?? biedne maleństwo :( kurcze co za wirus panuje normalnie strach z domu wychodzić
U nas w domu też szpital od zeszłego piątku ale na szczęście już jest o niebo lepiej bo już zaczynałam chodzić jak zombie Kajka całe noce tak strasznie kaszlała, że kończyło się to wymiotami Spała ze mną bo bałam się zostawić jej samej w takim stanie ehh strasznie ciężko było oby nigdy więcej się nie powtórzyło
Zdrówka wszystkich marcowiątkom życzę!
 
reklama
Wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantów Michałka, Dominiki i Jasia!!! Duzo radosci!!

Dzis od rana lusia juz zwymiotowała 3 razy wiec chorobska ciąg dalszy, na szczescie goraczki juz nie ma tylko caly czas sie poklada, spi, drzemie, a nagle budzi sie i chce wymiotowac, nie zawsze ma czym i tak sie meczy:( teraz tez spi wiec siedze przy niani i nadsłu****e czy sie nie budzi na wymioty:( ech ciężkie czasy.

wnika uważaj na siebie, leż ile możesz, wykorzystaj teściową (dobra kobieta!) i ciagle trzymam kciuki za Was.
 
Do góry