reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Witam Wszystkich:)

No to roczki Nam się zaczęły:) Nie jestem na bierząco, więc dla Wszystkich solenizantów przesyłam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:)
Mam obecnie zawirowania z bezprzewodowym netem i zalatwiam przewodowy, także może kiedyś będę na bierząco;)
A u Nas wszystko dobrze, wiadomo standardowe dolegliwości (katarki, temperaturki) Nas nie omijają. Mieliśmy przygode z naczyniaczkiem, malej na buźce wyrosła czerwona chrostka, którą zdrapała i z której mega leciala krew i ma zalożony w tym miejscu szew, ranka się ładnie zagoiła i mam nadzieje, że to badziejstwo nie odrośnie.
Mała już kilka dni temu zrobiła pierwsze dwa kroczki:) Radość ogromna:)
I oczywiście odliczamy do roczku:)
Pozdrawiam Wszystkich:)
 
STO LAT DLA SOLENIZANTÓW :-DMOC BUZIAKÓW DUŻO ZDRÓWKA :-)

i roczki rozpoczęte , jak ten czas leci
 
177.gifWszystkiego naj dla Amelki Ważki!
 
reklama
Do góry