reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Carolaine dzieki. A ostatnio te pampersy ciagle u nas w tesco sa w promocji, ja 2 razy kupilam i znow beda, a ja juz mam niezly zapas:) a chusteczki byly tez tyle ze 6-cio pak za 25zl. M akurat byl i kupil:) ale dobrze wiedziec:)
 
Ja skoczę po mleko bo akurat to co mam to starczy mi na parę dni. Także dobrze się złożyło :)
Goyek dzięki za stronkę z netto bo kupiłam małemu pojemnik na zabawki "safari".
 
Laseczki a mi się udało z tymi pieluszkami :)

byłam w netto przed 14 stą, myślałam, że już nic nie dostanę a ......kupiłam 8 paczek :) kupiłam 4 i 5, u nas dużo tego rzucili, choć jak pamiętacie ja była tam dzień wcześniej (wtedy przepłaciłam), więc widziałam ile tego mieli przygotowanego, była cała paleta, sporo, jak ja poszłam następnego dnia to była tak połowa tego.

Powiem wam że chyba przejdę na te 5tki, wagowo to nam jeszcze nie pasują, ale powiem wam ze są większe, zapinam ciaśniej, tan dalej zachodzą te paski przy rzepach i siuśki nam nie wylatują :)

Jak by było tego mało moja siocha co mieszka w innym mieście dokupiła na 4 paki :)

Mam tylko nadzieję ze za chwilkę się nie okaże że rzucą gdzieś jeszcze taniej :)
 
Goyek to sie obkupiłaś:) hehe, Nie ma to jak dobry zapas:) A co do rozmiaru ja tez wole wieksze.Chociaz kiedys Mala wazyla moze ponad 6kg zaczelam uzywac 4 a pozniej dostalam karton 3 od mamy no i byly dobre wiec postanowilysmy wykorzystac, jak sie skonczyly, nie moglam juz 4 uzywac-wydawaly sie za wielkie. Dalej 3 kupowalam. Teraz juz od dawan na 4 tylko na zwyklych pampersach, raz mialam sleepy ale srednio mi podpasowaly. Szkoda ze tych gumek nie maja, tak ok:)
 
Jakich gumek? My na sleepach, mi pasują, a zwykłych niebieskich pampersów już nie pamiętam, miałam je na samym początku. Przypomnij proszę.
 
reklama
szarlota sleep nie mają takich gumek na zapięciach, tej części co się rozciąga. ale mi to w niczym nie przeszkadza.
 
Do góry