reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Hej Dziewczynki

u nas po staremu , chłopaki przeważnie co dwa tygodnie chorzy- byle do wiosny ja tak pragnę wiosny , byliśmy tydzień w zakopcu kris trche jeździł na nartach ja pobierałam naukę na snowbordzie z mizernym skutkiem chyba żę chodzi o pośladki to zrobiłam z nich tatar ;-), m zjechał kilka razy i chyba doprawił tylko nogę bo po przyjeżdzie miał operację i kolano rozalonę do maksa na jedej operacji się nie skończy w maju kolejna, do maja ma chodzziić o kulach a przez 4 tygonie nie może nawet na niej się oprzeć bo chrząstki w kolanie nie ma może się troszeczke odrodzi a tak czeka go inplant oraz rekonstrukcja wiązadeł ale to w maju , później rok może dłuzej rehabilitacja ,

Ksawcio super , mamy nadal 4 zęby ale na dole przebija już dwujka, chodzi za jedną ręke , dziś próbował buraczków i w piatek po raz pierwszy jadł ogórkową nawet nawet , co do chodzenia samodzielnego to chyba pójdzie po roczku bo owszem za ręke tak ale sam to na czworaka wszystko osiaga i niemiłosiernie krzykiem i płaczem wymusza ale to chyba norma , jest bardzo ruchliwy uwielbia walczyć z bratem ciagnoąć za włosy i gryź ile fabryk dała a i jest maniamkiem vivy lub mtv uwielbia muzykę nie ma fajniejszego programu od jaka to melodia , jest też nadal degustatorem piersi , kończę bo ksawci dojżał komputer i jest niezadowolony , że nie pozwalam mu pisać za co zostalam ukarana jego zebami , papapappaap dziewczynki
 
michałka gratuluję córeczki :) Czyli 2 corcie a u yra2425 dwóch synków. Tak właśnie często jest że ma sie dzieciaczki jednej płci i dużo rzadziej bywa parka. Ale najważniejsze aby były zdrowe dzieciaczki.

Krismam oj współczuję mężowi. Oby jakoś się w miarę szybko wykurował. A od czego ma takie problemy z kolanem? Wcześiej jakąś kontuzje miał?
 
reklama
michałka bardzo, bardzo sie ciesze super!!!

krismam ale wesołego posta walnełaś az mi poprawilas humor, oczywiscie oprocz problemow ema z kolanem ale to ze "pragniesz wiosny" oraz upodobania ksawcia co do "jaka to melodia", lusia tez to bardzo lubi ale i tak nr 1 są melodyjki z Waybaloo na Cbeebies.
 
Do góry