reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Goyek to się obkupiłaś :)

Osttanio w Kauflandzie była fajna promocja sleepów po 38,88 zł za 86 szt. (rozmiar 4). Ale z racji że ja tych pieluszek nigdy nie miałam kupiłam tylko paczkę na próbę. A szkoda bo też nam spasowały a są tańsze od tych niebieskich.

I pytanko jeszcze do dziewczyn co kupują pampersy active baby czy wam też się trafiają ostatnio te pampersy w kropki? O co chodzi? Czymś sie różnią?

I jak jesteśmy już w temacie pampków to powiedzcie jak często je zmieniacie w dzień?
 
o kurcze to juz mamy pierwsze urodziny??? Szok!
Wszystkiego najlepszego dla Dawida!! Nie wierze ze to juz:)

mamo maluszka u nas różnie w razie potrzeby i sikania:) Zawsze przed drzemką i po, bo jak sie obudzi to niezle nasikane. Kilka razy robi kupke (2-3 dziennie) wiec wtedy, a przy tym przy zmianie pieluchy przez jakis czas nie zakładam jej nowej (lata bez), kiedys ktoras z Was wkleiła link ze Zawitkowski tak radzi (DDtvn) w sprawie uczenia w przyszłości nocnika i mysle ze to ma sens. Czasem jak tak lata pół godziny bez pieluchy to oczywiscie zdarza sie jakis sik, ale to bardzo rzadko, a ostatnio nawet wcale.
 
mamo maluszka wlasnie tez zauwazylam zmiane, ale niczym sie nie roznia:) tylko chyba opakowanie zmienili:) bo juz chyba 3 karton jest taki jak kupilam.
Co do zmiany u nas wychodzi gdzies ok 5 pampersow na dzien. Czesto jest tak ze zaraz jak Mala przewine wywinie mi numer i zrobi kupke:) hehe:) a zazwyczaj tak jest:)
 
10_07_1007237_1_644x461.jpgWszystkiego najlepszego dla Davidka!
 
dziewczyny dziekujemy za pamiec!!!!! :ninja2: jest wiecej info. wlasnie wpadlam sie pochwalic ze juz mamy roczniaka :-)

w sobote robimy urodzinki, a dzisiaj przesiedzialam pol dnia na skypie z moimi rodzicami, moim bratem i babcia, bo chcieli chociaz tak swietowac urodzinki z davidem :( zrobilam wiec malenki torcik, byla swieczka a pozniej davidek otwieral prezent, ktory przyjechal z PL juz jakis czs temu i czekal na swoj czas :)

o obudzil sie. obiecuje czesciej zagladac :) z reszta teraz jak bede lezec plackiem najblizsze dwa tygodnie to bede miala mega duzo czasu :)

buzka
 
reklama
Do góry