reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
dzieki dziewczyny:)
ja wlasnie pomyslalam o zwyklym naparze z szalwii, bo nawet w szpitalu po urodzeniu Malej polozna mowila ze gdyby byl nawal to mozna troszke szalwi popic:)
carolaine mi te zwykle specyfiki nie pomagaly, teraz jest gorzej bo karmie,wiecparacetamol, czasem ibuprom. ale nie ma idealnego efektu
 
ja też się bałam odstawienia małego i pomyślałam sobie że jak skończy roczek to się za to weźmiemy ale już się sprawa rozwiązała od listopada dostawał butle najpierw jedna dziennie a potem się zwiększała ilość teraz 3 razy pije w dzień mleczko je objadek i kasze no i do przedwczoraj budził się w nocy na cyca maksymalnie 3 razy, jakiś czas temu już raz nad ranem i do przedwczoraj już 3 dzień/ doba bez cyca. A mleka już albo nie ma albo jest tak mało że nie boli, nie czuje róźnicy i wczoraj dostałam @ pierwszy raz regularnie.
 
o Młoda jest bardzo dobrym przykladem jak bez problemow z obu stron(dla dziecka bo odstawienie i dla matki bo nadmiar) odstawic dziecko od piersi...
 
Ja też jestem w trakcie odstawiania i karmię już małego tylko raz dziennie rano w ciagu dnia on juz nie chce piersi.:)
Dziewczyny ja mam pytanko z innej beczki ile mleka piją Wasze maluszki ,mam problem bo Miś wogóle nie akceptuje mleka mod. i dostaje tylko tyle ile jest w kaszkach (2 razy dziennie) Wydaje mi sie to trochę mało i nie wiem jakim sposobe moge go nakłonić do picia mleka:(
 
Nikamo Arturek juz od jakiegos czasu je kaszke rano i wieczorem i zadnego mleka modyfikowanego w międzyczasie. Na drugie sniadanie czesto je kanapeczki z bialym serkiem albo jogurt naturalny z jakims owocem. Dostaje regularnie witaminki takze mysle ze nic mu nie brakuje z powodu tego braku MM :)
 
Nikamo a u nas na odwrót. Młoda by tylko mleko pila. Byl juz czas ze jadła duzo innych rzeczy a teraz spowrotem:( dzis nic a nic nie chciala ruszyc nawet naszego jedzonka tylko mleko i kaszki na mleku i dziekuje bardzo;( luuudzie
a wiec jak naklonic do mleka to ja nie pomoge:( ale mysle ze to ma zwiazek z piciem Twojego mleka, dzieci ktore dawno nie pily maminego mleka (jak moja córa) chyba mają mniej problemow z zaakceptowaniem mm. tak mysle

michałka mam nadzieje ze migreny dają Ci zyc
 
reklama
Do góry