reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

tez jestem szczęśliwa mamusia od 15 marca 2010!!!!pozdrawiam wszystkie mamusie!!!dodam ,ze Milenka urodziła sie w 36 tygodniu , ważyła 2650g. i mierzyła 47cm. także taka kropeczkę najpiękniejszą przywitalismy tego dnia!!!!!!!!!!!ciaza byla bardzo skomplikowana ale wszystko zakończyło sie cudownie!!!!! Dziś już Żabka sama stoi,gaworzy na calego i je i je!!!!!!!!!!!
 
reklama
Wnika dziękuję czuje się dobrze, maleństwo daje już o sobie znać w brzuszku od jakiegoś tygodnia czuję ruchy :)
Młoda filmik straszny ale uważam, że powinno się więcej takich puszczać żeby co niektórym uświadomić co nieco, bohaterów na drogach nie brakuje niestety :(
Tina oby choroba jednak cię ominęła, dużo zdrówka!
Yra fantastycznie, że możesz liczyć na pomoc teściowej w takich sytuacjach
Szarlota gratuluje zgubienie pierwszego kilograma no teraz z górki ;) moja rośnie niestety wiem, że to normalne ale strasznie ciężko było mi się z tym pogodzić tak trudno było zrzucić zaległy balast ehh na razie 1,5 kg do przodu ale jem dużo rozsądniej niż w poprzedniej ciąży, zachcianki typu lody czy pizza o 11 w nocy już nie przejdą ;)
allicia witaj!
 
allicia witaj
apropo porodów- ja na swój nie narzekam, poszło mi całkiem szybko (5 godzin w szpitalu) i najważniejsze bez komplikacji, a mojej koleżance poszło jeszcze szybciej dziś urodziła 2 godziny i po fakcie- jak na pierwszy poród to elegancko tylko pozazdrościć. Malutka ma 3 kg i cały czas je. :)
 
mam wirusowe zapalenie gardła, dostałam Ambroxol w kroplach (jakie obrzydlistwo gorzkie) i ... Ibuprom 600!!! Po tym ostatnim to auta nie można prowadzić, obsługiwać maszyn itp. bo spowalnia reakcje (mam brać 3x1) i można być lekko oszołomionym ale dzieckiem to mogę się opiekować. M. dostałby zwolnienie jak miałabym wysoką gorączkę. Jak się pytam jak długo brać te leki to doktorek mówi, aż się pani polepszy.:szok:
Poza tym boli mnie ręka w nadgarstku od dwóch miesięcy, pan doktor kazał chłodzić a jak się nic nie zmieni to na pobranie krwi i rtg bo jakieś zapalenie mogę mieć. Najlepszy numer, że to samo miałam kilka lat temu z prawą ręką i okazało się, że brakuje mi kawałka kości, taka wada wrodzona.

wnika a może nam się tłuszczyk już zastał i dlatego bez ćwiczeń ani rusz. Ja nie schudam w trakcie karmienia i potem też już nie.

szarlota nie wiem czy napewno genetyka, żona mojego wujka przytyła w ciąży 38 kg, bo kiedyś był slogan "jedz za dwoje" a jej córka w pierwszej ciąży +22 kg i wszyskto zgubiła po diecie a druga ciąża tylko +14 kg z czego połowa została i nie może schudnąć bez diety.
 
Ostatnia edycja:
W poprzedniej ciąży przytyłam 13kg, połowa z tego niestety została wtedy musiałam większość czasu leżeć teraz ruszam się znacznie więcej i mam nadzieję, że nie zostanie mi tyle sadła
 
tina- zgodzilabym sie gdybym sie nie ruszala.... ale po pierwsze mam schody w domu i gonie po nich jak glupia. po drugie jak pogoda pozwala, czyli nie leje albo nie ma siarczystego mrozu, to jestem z davidem 1-2 na spacerze, a u nas gorki- pagorki, kawalek po plaskim a potem ostra gora. jak wracam do domu to czasami padam ze zmeczenia, ale za to posladki mam takie, jakich jeszcze w zyciu nie mialam!!! ;) no i brzuszki tez robilam, ale teraz przstalam, bo jak mam zachodzic to juz dalam spokoj. w ubrania sie mieszcze wszystkie sprzed ciazy, a nawet jedne spodnie, ktore byly zawsze lekko ciasne, teraz leza jak marzenie. suma sumarum nie wiem gdzie te kg. i co z nimi, ale sa!!!!! a to mnie wnerwia, zzzzzzzzzzzzzzzzz
 
Szarlota ale miałaś przygodę z windą, swoją droga cwany ten Twój synuś;-)
Qassandra biedactwo u Ciebie w kółko szpital, mam nadzieję, że w końcu skończy się ta zła passa:-)
Olena nasza druga dzidzia też wszystko będzie miała po Piotrusiu, taki los młodszego rodzeństwa:-) super że u Frania wszystko dobrze, co do cc ja mimo wszystko wolałabym sn, moja sis miała cc i bolało długo po, także wolałabym przecierpieć kilka godzin.
mała brzuchatko spóźniłam sie jeden dzień:-( ale dziewczyny świetnie poradziły:-) my cały czas chodzimy na basen tzn. M. z małym, jesteśmy już na drugim kursie.
Michałka fajnie, że już czujesz ruchy, ja w poprzedniej ciąży czułam od 16tc więc już dużo czasu nie zostało, słyszałam, że w drugiej ciąży szybciej czuć.
Przedwczoraj Piotruś spadł mi z łóżka, byłyśmy w sypialni obie z sis, Piotruś leżał na łóżku i nawet nie zdażyłyśmy zareagować, ale asekurował się rączkami, także tylko lekko uderzył główką, ale strachu było.
 
Natka mnie trochę zaszokowały tak wczesne ruchy bo z Kajką pierwsze puknięcia pojawiły się w 22tyg
Dziewczyny znowu dopadła mnie migrena....płakać mi się chce:(( więcej mnie ta cholerna głowa boli niż nie!
 
reklama
Michalka współczuje bóli głowy ,wiem co to jest bo tak miałam przez całą ciążę!
Olena uuuu jak zazdroszcze tego Sopotu spędzałam tam całe wakacje co roku ale już nie byłam tam 10 lat!!
Gratuluje zdrowego Franusia a z tym łozyskiem jeszcze może być ok ,jeszcze trochę czasu zostało.

Co do wagi to mi sie mówić nie chce,ja moich kg się pozbyć nie moge ,chodzę 3 razy w tyg na aerobik ,codziennie ćwiczę A6W a tylko 2 kg na wadze mi zeszło.UUUUF przytyć jest łatwo ....A muszę je zgubic przed druga ciążą !!
 
Do góry