reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

aaaa Olena to teraz kumam!! no spróbuje...a tak się zastanawiałam czemu ona nie chce z tego pić...a piła z 4 dziurek ;-)
dzięki wielki no blondynka ze mnie;-) bez urazy ;-)
 
reklama
jak daję na 180-210 mleka 2-3 miarki (te małe co w mleku modyfikowanym są) kaszki to już słabo leci, albo młody leń nie chce mu się ciągnąć.
 
szarlota spoko :) sama nie mogłam sobie go wyobrazić dopóki nie miałam go kupione, myślałam że jakoś się go przekręca z nakrętką itp. a nie tak po prostu wizualnie hehe
 
No tak a mi coś świtało w głowie że taka nazwa "trójprzepływowy" coś oznacza ale szare komórki rzadko używane :-p
cha cha ale teraz się bardziej uśmiałam...jak mi mama opowiedziała jak w młodości wyrywała zęba na żywca bez znieczulenia, aż walnęła dentystę na odlew z bólu...
a dlaczego?? bo bała się zastrzyku ze znieczuleniem cha cha
 
NAtka jak bys miala chwile to napisz mi co zabieralas dla maluszka jak szlas na basen, w srode w 30urodzinki mojego m idziemy na basen, to nasze pierwsze wyjscie i nie wiem, co mam zabrac np recznik i suszarke , klapki to wiem,...ale moze masz jakies rady?
pewnie teraz nie chodzisz, bo mialas lezec, czyli odpoczyawac glownie, no ale wczesniej wiem, ze chodziliscie...moze jakies gry i zabawy w wodzie mi tez opiszesz, choc pewnie na 1 raz szokiem bedzie taki ogrom wody:)
 
reklama
Do góry