reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Hallo!
My po prawie trzygodzinnym spacerku odpoczywamy. piekna pogoda, wiec korzystamy:-)
a to numer z tymi drzwiami- nam tez nawalily przedwczoraj tylne, tylko te do ktorych ja wsiadam:-) fatum jakiec, czy co?:-)
Tina- mnie sie wydaje, ze jesli Lilianka wazy juz 9 kg, to pora zmienic fotelik, bo wytycznik to albo waga, albo wystajaca glowka.
aha- MC Tobi ma tez miekkie oparcia(z gabki), oczywiscie nie mozna porownac tego do mieciutkiej podusi, ale wydaje sie wygodne dla dziecka.
milego tygodnia! buzka!
p.s. Michalka- karetki:-) dobre:-) dobrze, ze nam przypomnialas, bo dalibysmy plame w tym roku, przez to cale zamieszanie:no:
 
reklama
my kupiliśmy dziadkom kalendarze :) zrzutka z moim bratem i są zdjęcia wnuków.

co do butelki, smoczki, na śniadanie jasiu zawsze je kaszkę łyżeczką, ale na noc daję mu w butelce kaszkę ze smoczkiem aventu do kaszek - trójprzepływowy - jestem zadowolona. niekapka nie chce, więc herbatki soczki wodę dostaje normalnie w butelce.


izabell ja taka wkręcona jestem w farmerame, superowa gra :) uwielbiamy ją z moim M.
 
odnośnie smoczka z aventu tego do kaszek to mnie trochę rozczarował. Bo jak małemu wsypię to mleka 2-3 miarki kaszki to już nawet z tej 3 pozycji ciężko mu wyciągnąć.
nie wiem czy mały tak słabo ssie czy tam taka mała dziura jest.
 
Mamo maluszka no właśnie u nas ten smoczek też nie za bardzo mała złości się, ciężko jej jeść ale dziś spróbuję zrobić większa dziurkę żeby swobodniej leciało
"Karetki" wysłane;-):-D
Dziś dostałam list z zaproszeniem na wizytę w szpitalu, pierwsze usg za tydzień we wtorek a wizyta z lekarzem i położną 15 lutego!:szok: kumacie pierwsza wizyta z lekarzem w 20-stym tygodniu ciąży:szok: chyba nic mnie tu już nie zdziwi, następna pewnie dopiero na poród:-D
 
Ostatnia edycja:
szarlota ten trójprzepływowy smoczek ma jakby takie nacięcia, na smoczku są oznaczenia I, II, III. i w zależności jak skierujesz smoczek to leci różnie z różną intensywnością.

michałka to nieźle, jakaś masakra. 20 tydzień usg. pierwsze usg.
 
gdzieś tam w smoczku haha :) chodzi mi o to że jak masz ten smoczek i chcesz dać na najmniejszym na I to musisz prosto do buźki dziecka dać prosto na I, smoczek ustawić prosto do ust dziecka.

niewiem jak ci wytłumaczyć hehe :) popróbuj na sobie, ustaw sobie pod różnym kątem odrazu będziesz wiedziała i czuła o co chodzi z tym ustawieniem. chodzi o ustawienia kąta smoczka. pod daną cyferkę.
 
reklama
hi! mam nadzieje, ze mnie jeszcze pamietacie....

w PL prawie, nie mialam mozliwosci tu zagladac, bo kompa nie mialam- brat stale na uczelni, albo sie uczyl, a na komorce strasznie ciezko bylo czytac te malenkie literki... nawet pare razy cos pisalam, ale nic sie nie wysylalo, wiec zaprzestalam. :zawstydzona/y: mam nadzieje, ze u Was wszystko ok!! :tak:

jak tam nasze ciezaroweczki? wszystko dobrze?

u nas ok. wychorowalismy sie. David daje zmiany, noce sa straszne, ciagle sie budzi i placze, wiec w dzien jak on spi to ja tez staram sie chociaz chwilke ukrasc na drzemke. masakra! :baffled:
niewiele doczytalam, ale obiecuje sie poprawic, bo teraz juz mam lapka na ''wlasnosc''! :-D

olena- super, ze dalas ten link o puzzlach... darlam to dziadostwo dzisiaj z podlogi az sie kurzylo! mielismy az trzy komplety!!! david stale ladowal je do buzi, na co nie pozwalalam, wiec jeszcze poprzyklejalam je tasma malarska na okolo, zeby nie byl w stanie sie do nich dobrac. masakryczna robota. o wyrzutach sumienia, ze dziecku takie g...no kupilam, juz nie wspomne!!
 
Do góry