reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Yra super że podałaś ten link. Puzzle już spakowane.
Michałka cos za coś :) Dopiero zaczął raczkować i teraz też zaczął mieć inne priorytety :) Mam nadzieje że nie zapomni :)
Mamo maluszka widziałam ten wózek baby design ale wydał mi się za duży. Jeden duży już mam. Ale podobno super się prowadzi i ma pozytywne opinie. My kupiliśmy baby design Travel. I jestem bardzo zadowolona.
Michałka cieszę się że lepiej się czujesz :) Oby tak cały drugi trymestr! A właśnie wczoraj oglądałam filmiki dzieciaczków :) Hehe ale mam zapłon. Kajka cudnie "gada". W ogóle marzy mi się córeczka :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cichutko po weekendzie
Izabell ależ Ci zazdroszczę biblioteki z polskimi książkami to jest to za czym najbardziej tęsknię w Irl, czytać uwielbiam, relaksuje mnie to bardzo ale odkąd mieszkamy w ie polska książka to luksus :(
Szarlota super, że udało ci się wyrwać na aerobik, zakwasy są? ;) wózek podwójny to podstawa jak urodzi się maluszek bo inaczej będę uwięziona z dzieciaczkami w domu a ja lubię iść sama pozałatwiać sobie wszystko a nie prosić w nieskończoność ema
Tina jak Llianka lepiej już? byłyście u lekarza?
Wczoraj stał się cud i udało mi się wypchnąć m z Kają na spacer ;) godzinka w ciszy tylko dla mnie...cudowne uczucie:)) Kajka marudna na maksa chyba idzie jej ząbek, zauważyłam białą kropkę tylko, że górna dwójka a ona nie ma jeszcze jedynek!! śmiesznie będzie to wyglądało
Obiad wstawiony i chyba wyruszymy w poszukiwaniu karetek na dzień babci i dziadka, późno trochę ale mam nadzieję, że dojdą
 
bylismy u pana doktora (nowy stażysta w przychodni bo do naszej lekarki to 2 godz. czekania bez terminu). Młoda osłuchana, nic na oskrzelach nie ma, dostaliśmy spray do noska i ... muszę dzwonic po południu bo okazało sie, ze jest dla dzieci pomiędzy 2-6 rokiem życia a powinien nam przepisać dla dzieci od 1 roczku!!! Na te strzykanie kostek nic nie mówił ale idziemy pod koniec lutego na bilans to zapytamy naszej pediatry.

Lilianka dostała od babci dwa wielkie pudła na zabawki i na radoche do są przezroczyste więc kładzie się na podłogę i podgląda co w środku.
Wczoraj się przewróciła i rozcięła od środka górną wargę. Teraz smiesznie wygląda jakby coś miała w buźce schowane po wargą.

Mieliśmy dziś kupic fotelik Maxi Cosi Priori są u nasz w Rossmannie przecenione z 184€ na 104. Ale wczoraj dzwoniła siostra M., że możemy od nich wziąć, mają Chcio ( czy coś podobnego). Chciałam ewentualnie odkupić ale mówi, że nie bo oni sami dostali od kuzynki a juz im nie potrzebny.
Najlepszy numer, że w samochodzie za kierowcą coś się nam z drzwiami zrobiło i nie można ich otworzyć a tam zawsze sadzamy Liliankę. Trzeba będzie do warsztatu bo nie da się nawet rozkręcić drzwi od środka bo muszą być otwarte.

Jedno pytanko, jak mam szalę dla niemowlaczka do 9 kg. to cięższej Lilianki już nie mogę wsadzić???
 
Tina ale numer. Wyobraź sobie że nam właśnie wczoraj cos sie stało z drzwiami w samochodzie z tyłu od strony kierowcy (!) Tylko ze akurat ja tam zazwyczaj siadam wiec M musial byc cały dzien szarmancki i wysiadac z auta i otwierac mi drzwi. Bo od srodka nie mozna otworzyc ale numer co?

Dziewczyny niezły klops. Wkręciłam się w gre goodgame cafe na maxa. Wczoraj juz mialam piasek w oczach a chcialam jeszcze grac:(

Michałko wiesz co nie wiedzialam ze w tej bibliotece sa polskie ksiazki, tak wlazłam zeby sie zapisac a tu niespodzianka:) Z braku laku czasem czytam angielskie ale wolniej mi to idzie:) a lubie "polykac" ksiazki wiec super sie złożyło. Moze gdzies masz biblioteke obok siebie, jak bedziesz miala sily to luknij na dzial miedzynarodowy a nuż znajdziesz tez jakies polskie! A jak nie, to mozesz sie domagac od obslugi zeby sciagneli dla Ciebie. Mamy takie prawo jako mniejszosc narodowa czy tez po prostu stanowimy dużą czesc społeczenstwa (przynajmniej w anglii tak jest), wiec mamy prawo wymagac polskich książek w bibliotekach, dowiedzialam sie od bibliotekarki.

Acha co do kaszek. Lusia tez nie ma cierpliwosci jesc łyzeczką (tak jak wazka pisała). Dosypuje jej do porannego mleka. Ma w butelkach smoczki trójki i tak:
- w Tommee tippee kaszka sie blokuje
- w canpolu jest wieksza dziurka i super przechodzi kaszka (zarowno w tych tych smoczkach do plastikowych butelek jak i w tych drugich smoczkach do szklanych butli)
- w butlach lokalnego Boots'a kaszka tez sie blokuje. To tyle z naszych doswiadczen:)
 
Ostatnia edycja:
Izabell a może twój M. włączył blokadę dla dzieci w zamku i zapomiał ją wyłączyć bo jeżeli nie otwierają się tylko od środka to możliwe.
Nasze nie chcą się wcale otwierać:-(. Dziś się trochę pogimnastykowałam, matko kompletny brak kondycji!!!
 
reklama
hej:-) ja szybko bo obiad mi stygnie:-)
Michałka zakwasy na maksa -czuję że mam nogi, brzuch, pupę;-) ale ile energii!
a z wózkiem to czasem jak pcham te klocki to aż się cała zasapie...no masakra.
A co do smoczków do kaszek -to jak macie z Aventem?
 
Do góry