reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

rozumiem, pewnie sama miałabym dylemat jaki wózek wybrać jakbym była do wieczora sama.

przeczytajcie dziewczyny link co zamieściłam,.
 
reklama
u nas to samo, pokażę mojemu M jak wstanie i chyba jej wywalimy. innego wyjścia nie będzie. tym bardziej że je wycofali, dają kary na tych co będą nadal je sprzedawać i w ciągu kilku lat mają zniknąć z Unii .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej Mamusie!
Jestem właśnie po pierwszym aerobiku mmm ale bomba!:-)Oczywiście przewiduję że najbliższe 3 dni będę sztywna ale co tam kupilam karnet i zaczynam. Przerwy miałam dokładnie 3 lata i dwie ciąże:cool2: hihi ale kompromitacji chyba nie było-tym bardziej mi sie podobało ze trafiłam na swój ukochany step. Generalnie jednak dramat z mieśniami brzucha-prawie ich nie mam..:baffled:
Koja no prosze kolejny chodziaczek ! gartulacje:-)
Co do piętra to mieszkam na ostatnim - w wysokim bloku więc bez windy ani rusz.
Izabell absolutnie Cie podziwiam z czytaniem:-) Ale w sumie tez próbuję coś dla siebie zrobić, ostatnio polubiłam obrazki logiczne, poprzednio było sudoku. Ale aby czytać to już niestety trzeba miec więcej niż 3 minuty spokoju :baffled: Dlatego mogę tylko przed snem sobie pozwolic na relaksik.

A dzis córcia mi zrobiła niespodziankę-spała jak zloto całą noc do 8mej sama. Hm pospałaby dłuzej ale synek juz piszczał więc nie było rady. No ale już teraz mam pewnosc że tak jest kiedy ma dużo wrażeń, a wczoraj byliśmy razem na zakupach, pojeździła po wyprzedażach w mathercare, mama jej kupiła kilka bluzeczek i prosze jaka grzeczna;-) Mała kobietka;-)
No właśnie tak myślałam dziewczyny z fasolkami o Was-jakie będziecie miały wózki...Na takie dzieci rok po roku to sie podobno nawet mowi "irlandzie bliźniaki"-takie to Michalka u Was popularne;-) U nas było tak że trochę zeszło do pierwszych spacerów, najpierw werandowanie, potem wyskakiwałam sama na spacer z Niką jak m był w domu, albo jak szliśmy wszyscy na spacer m nosił dużo synka. Ale bez podwójnego wózka w końcu się nie obeszło. A co do tej podstawki to raczej się to nie sprawdza. Tzn. uważam ze to jest dobre ale dla ok. 3 latka, nawet spotkaliśmy kiedyś pare która się skarżyła że nie ma mowy aby starszy chcial z tego korzystać...
 
Ostatnia edycja:
ufff ale fuks, ze my tych puzzli nie kupilismy, a podobaly mi sie i myslalam o ich kupnie

Michalka to super ,ze czujesz sie lepiej, tylko po co od razu sprzatac, relaksik :)mnie jak bolala glowa jak bylam w ciazy to jedynym wybawieniem byl sen, takze musi Ci byc ciezko, tym bardziej z Koja - mala rozrabiaka:)trzymaj sie!!!oby tak dalej!!!
 
Do lekarza wybieramy się jutro albo w poniedziałek bo nadal kaszlemy a faktycznie jak pisałyście może się źle skończyć. Od razu zapytam o te pykanie co słychać jakby w kostkach.
Co do fotelkia samochodowego to też na początku planowalismy kupić Römer 9-36 kg, super wyglada, ma mięciutkie boki obok głowy i wysuwa sie na pozycję półleżącą ale po zastanowieniu zdecydowaliśmy się na ten do 18 kg. Narazie Lila waży 8,5 (ważyłam na elektronicznej ale taka wiercipieta, że dokładnie nie szło) ale szalę mamy tylko do +9 kg.

puzle mamy, Lila dostała jak była w Pl. takie z bajką o rybkach. Tyle, że prawie nie używane. Zbudowalismy z nich dużą kostkę i stoi u małej w pokoju.

olena nasza Lila też ze wszystkich kuzynów najmłodsza więc ma dużo używanych rzeczy - ubranka, zabawki, łóżeczko. Fotelik też mieliśmy kupić nowy ale siostra M. ma prawie jak nowy to chyba odkupimy od niej.
Za to ja miałam wszystko nowe bo jestem najstarsza, moja siostra i kuzynki docierały wszystko po mnie. A, ze moja chrzestna jest krawcową to sukienki na lato miałam zawsze jak marzenie.

Izabell jak też uwielbiam książki, w przyszłości planuje zapisać Liliankę do biblioteki może też będzie czytać. Narazie mam pełen karton jeszcze nie przeczytanych (moja siostra wymienia się w necie na podaju to zawsze "makulaturę" przywożę z urlopu). Jak brak polskiego to mogą być i po niemiecku, te znoszę od teściowej.

szarlota sukoku też rozwiązuję.
 
reklama
Do góry