reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Kochane zycze Wam, aby te nadchodzace Swieta byly radosne, szczesliwe,



spedzone w milej atmosferze i towarzystwie, pysznosci na swiatecznym
stole, Mikolaja, ktory przyniesie prezenty, o ktorych od dawna marzycie,
a Nowy Rok niechaj da Wam wszystko, co tylko najlepsze-przede wszystkim zdrowie i szczescie rodzinne !
 
Dziewczynki

Niech obecny czs ofiaruję to co najcenniejsze :miłość , dobroć, rodzinną atmosferę i magię tego szczególnego czasu .
zdrowych pogodnych Świąt. Życzą Ksawierek, Krystianek z mamą Izą

postaram się odezawć , wrazie utrudnień składam najserdeczniejsze życzenia z okazji Nowego Roku , zdrówka bo to najważniejsze, szczęścia , miłości radości , szczęśliwych, bezbolesnych rozwiązań, owocnych starań i samej radości z Naszych maleństw -zdrowych maleństw . przesyłamy buziaki :-D
 
Witam już właściwie poświątecznie. Nie udało mi się tu zajrzeć przed świętami, bo niestety byłam w Wigilię w pracy :-( i nie zdążyłam nawet złożyć życzeń... Mam nadzieję, że miałyście udane święta i że maluszki miały frajdę z prezentów i że Wy odpoczęliście i spędziliście miło czas.
Ja słabo odczułam te święta chyba właśnie ze względu na to, że pracowałam w Wigilię a 1 i 2 dzień świąt wypadły w sobotę i niedzielę, czyli dni, które zwykle mam wolne. Wyszło na to, że mam taki sam wolny weekend jak wszystkie tylko więcej ludzi spotkałam i więcej jedzenia na stole było :-) A jak Wasze wrażenia poświąteczne? Jak Wasze maluszki reagowały na prezenty? Wyjazdy? Gości?
 
reklama
Święta święta i po świętach.....
My dzisiaj tylko we trójkę odpoczywalismy po dwóch dniach z gośćmi. Michaś okazał sie nadzwyczaj towarzyskim dzieckiem i do kazdego szedł na ręce i kolana a dziś walczymy z jego piskami bo chce tylko byc noszony tak mu się to spodobało.... Dobrze że świeta tylko dwa razy w roku bo rodzinka by nam dziecko rozpuściła.
No i dostał swój pierwszy samochódi dziś od rana w nim jeździ:)
MICHAŚ--grudzień 072.jpg
 
Do góry