reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Witajcie dziewczyny :) no i minęły święta :)

Olena gratulacje!!! Miłego panowania życzę królowej :)

Kochane nawet nie miałam czasu wpaść do was z życzeniami ... :(

Święta jak co roku były u nas ... tylko jakoś w tym roku nie wiedziałam w co ręce włożyć :) z maluchem to jednak zupełnie inne święta. Trzeba było niezłego planu działania, by wszystko się udało :) Roboty miałam wiele, ale ciesze się ze jednak nie odpuściliśmy tej tradycji i że wszyscy spotkali się u nas. W sumie była moja mama, brat, mama i ojciec M, moja siostra z mężem no i my :) trochę nas było :) miło było. Zaczęło sie od 17 tej a rozjechali się goście po 23ciej :)

Mam nadzieję ze uda mi się teraz trochę z wami pobyć ... mój m ma tydzień wolnego :) więc może mnie odciąży :) ja do pracy chodzę, bo przedszkola nie mają wolnego. Ale dzieci trochę mniej wiec też trochę lżej w ten czas poświąteczny :)
 
reklama
hej dziewczyny:)
Olena gratulacje:)))) ja slyszalam ze jak rodzenstwo jest jednej plci lepiej sie chowa,lepiej dogaduje. Sama mam swie sis.Ale nie wiem jak to jest miec brata:(
U nas swieta oki, w miare. Wigilia z tesciami, pierszy dzien swiat moja siostra wpadla z narzeczonym i coreczka,a w drugi tez jakos rodzinnie.Dzis przyjechali moi rodzice bo mieszkaja w UK. Musze leciec. Napisze cos wiecej w wolnej chwili.
 
Mnsmile ja mam o rok młodszego brata. Nie powiem kiedyś się laliśmy po równo :) Wyglądaliśmy jak bliźniaki. Teraz jest o wiele lepiej. Wszystko dla mnie a ja dla niego.
Kurcze u nas od rana wody nie było a teraz puścili zimną brrr. Dla Leosia grzaliśmy mineralkę :)
 
Olena moje GRATULACJE:-D
Będziesz mogła królować;-)

a u nas przełom, córcia dziś już dała się nosić i dziadkowi i nawet wujkowi którego pierwszy raz w życiu zobaczyła;-) czyli to kwestia kontaktu z ludźmi.
Jeszcze się chwilę wizytujemy i niedługo wracamy do Warszawy.
 
Witam wszystkich po świętach,
My wróciliśmy wczoraj w nowym komplecie :-) z moją mamą na opiekunkę :-D
Tydzień mamy adaptacji a później już zostaje sama.
Święta spędziliśmy odwiedzając wszystkich z rodziny, Maluch spał w 3 miejscach . Był troche rozdrażniony, czasami nawet płakał i wtulał się we mnie, ale ogólnie nie było źle.W między czasie przebił się drugi ząbek na dole :happy2:

Olena - gratulacje!
 
HEJKA dziewczyny...

co najwazniejsze to mam nadzieje ze kazdej z Was SIE SWIETA UDALY bo zyczen nawet nie mialam jak zlozyc ehh

wczoraj dopiero mi neta zalozyli..grożenie zerwaniem umowy tez bylo i fakt po tym cos sie zmienilo bo tylko odsylali z kwitkiem wrrr....grunt ze jest ehh

Mala brzuchatka
zycze powodzenia co do odwyczajania z nocnym jedzeniem..tak jest ze w dzien malo wcina a w nocy nadrabia, w mojej rodzinie pare osob to przerabialo i wiem ze walka bedzie zawzieta...

u mnie co do swiat to bylo LEKKO;)..Nam co mozna bylo to sie gotowca kupilo a co, zrobilam tylko 2 salatki (makaron kurczak i makaron tunczyk plus inne dodatki) wiedzac ze u rodzicow jak i tesciowej jarzynowej bedzie w burd hehe tak samo gyros:p

no a reszte na bierzaco bo wiecie , nuda w swieta totalna:p
najpierw bylismy u tesciowej do 19 a potem do mojej mamy wio...

Amela po tych swietach mi dostala kataru gestawego (3 dzien juz ma i my tez mamy wszyscy) i jutro jade z nia do lekarza tylko wnerwia mnie fakt ze jeszcze peselu nie mam i beda mi truc w recepcji...moze na szymka pesel jak cos to mi cos babka przepisze jakby trzebabylo...wrr
a tak do tej pory to zdrowe dzieciaki byly..

pisalam wczesiej ze stanela przy maszynie..teraz staje przy czym sie da i stara sie przy czym poruszac w bok...ma pchacza po szymku i stajac przy nim niechcacy sie opierajac popycha go przy czym stawia sobie kroczki do przodu...po schodach popitala bo nauczyla sie wchodzic tak wiec jak nie wloze jej do luczeczka to migiem jest u mnie w kuchni...

a z chodaka juz w ogole nie korzystamy, z lezaczka sporadycznie... za to z wozka
czesciej...

bawiac sie autem warczy;)..a naszego pieska za oknem uwielbia, tylko sie powie gdzie jest piesio a ta juz ciagnie do okna gadajac cos przy tym..

aa i wyrznal sie jej zabek na dole, chyba siekacz dolny...hmm

co do jedzenia to teraz mleka zje maksymalnie 4 butelki po 160-170ml..jedna butla odpadla na rzecz innych pokarmow


Olena dobrze zrozumialam...drugi chlopczyk sie szykuje???




My dziś pojeździliśmy po mieście, kupiłam Liliance tego Nubiego z siateczką do owoców, teraz czekam na przesyłkę, ciekawe czy będzie chciała go używać.



mojej kupilam juz jakis czas temu i raczej poszedl w kat;) a zakupilam tylko dlatego bo chcialam kupic cos jeszcze naszej Ewie 5 miesiecznej wiec i tak placac za przeyslke zamowilam 2 ..hmm

lece spac bo zmeczona jestemm..mala wstala o 5 a ja nie przyzwyczajona czulam sie straszniee ....z reszta M w domu to i pozniej sie spac chodzi:p
w dzien godzinke spalam bo cos mnie do 7 meczyla, jakos nie mogla w mocny sen wejsc...

buzialeee
 
Wazka powiem Ci ze Amela i tak duzo tego mleka wcina :p Artur to je na sniadanie jedynie kaszke no i na noc. Bede jeszcze walczyc o ta druga butle na drugie sniadanie zeby sobie zapil nim kanapeczke :p ale roznie z nim to bywa...

Olena gratuluje drugiego zdrowego chlopczyka :)
 
reklama
ja tylko tak szybcikiem i nie doczytałam wszystkiego. Wczoraj późno wróciliśmy od moich rodziców, także jeszcze jestem na walizkach bo mały rozrabia i nic nie mogę zrobić.

Chciałam pogratulować Olenie drugiego syneczka :)
 
Do góry