reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Nikamo fajne autko, a my dostaliśmy kierownicę:) Auto też stoi już jakiś czas na szafie i czeka na mojego bąbelka aż zacznie się przemieszczać na własnych nóżkach.

Olena czekam na relację z wizyty :).
 
reklama
Święta święta i po świętach;-) a tak serio to w tym roku wypadły faktycznie pechowo. Ci co pracują to ledwo oddech złapali...:eek:
Nikamo super szczęśliwy smyk w aucie:-)
Moja córcia też piszczy jak schodzi z rąk-ale niestety tylko moich i m - nie dała się wziąć żadnym ciotkom ani dziadkom hm:cool: Ale i tak się cieszę żę bardzo jej sie podoba w nowych miejscach, jak ma szerokie audytorium to potrafi tańczyć i skakac do upadłego-bylby się ktoś zachwycał;-):-D
Olena czekam na relację!! nie zapomnij o nas
 
Ale Michaś dostał pojazd :)
U nas Święta spokojnie. W końcu poczułam tą magię. Mam tylko nadzieję że nic nie złapaliśmy bo zarówno moja mama jak i bratowa m były chore.
Wczoraj poszliśmy jeszcze na żywą szopkę i do katedry :)
Leoś też zadowolony z prezentów :)
Szarlota mój synuś też tylko by chciał być noszony przez mamę ewentualnie tatę :p U innych jak go brali na ręce to płakał.
 
Witam wszystkie mamusie:)

Również nie zdążylam złożycz życzeń świątecznych, cały czas w biegu do tego mała złapała katar i nawet wymiotowała flegmą, także cały czas w domku jesteśmy, ale świeta udane i myśle, że u Was również:)
Olena trzymam kciuki za dziewczynkę:)
 
My Wigilię spędziliśmy głównie u rodziny M. u mojej babci na Wigilii byłam tylko ja z Piotrusiem bo M pracował. Piotruś dostał całą masę prezentów, nie mam pojęcia gdzie to wszystko trzymać. W pierwszy dzień Świąt mieliśmy gości a w drugi my w gościach.
Piotruś przez te Święta rozespał się na maksa, śpi do 10 już trzeci dzień z rzędu a dziś nawet do 10.40. więc ja korzystam i odpoczywam razem z nim.
Jutro idę na wizyte zobaczyć co z tym krwiakiem, mam nadzieję, ze już go nie ma.
Olenka czekam na wieści:-)
Caroline, Szarlota widzę , ze dzieciaczki na maksa w Was zakochane:-)
 
No i po świętach szkoda, że tak szybko mijają ;) nam też w tym roku bardzo się podobały, podeszliśmy tym razem do wszystkiego na luzie i było fantastycznie Wczoraj tylko dopadła mnie wieczorem migrena i ledwo dziś żyję jejku co ja bym dała żeby się jej pozbyć raz na dobre ehh
Olena czekam z niecierpliwością na wieści Kobieto nie trzymaj nas tak długo w niepewności ;)
Natka mamy dokładnie 4 tyg różnicy w terminie:)
Dziś dotarło do mnie, że jeszcze nie miałam tu żadnej wizyty z ginekologiem czy położnikiem!! maskara czekam na list ze szpitala może do 20 tyg się doczekam... dobrze, że byłam w Pl to jestem spokojniejsza bo to ich podejście do ciąży powala mnie na łopatki
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny tak jak przewidywałam cały i zdrowy mały syneczek :) :) mąż umiera z dumy :))) że będzie miał 2 syneczków :)))))

i ja jestem również szczęśliwa :) będę królową haha.

wiecie najważniejsze cały, zdrowy, dobrze się rozwija i to jest najważniejsze :) także syneczek mamusi drugi :)))
 
reklama
Do góry