reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Tina ja nie pomoge, bo u nas sie tego nigdy nie jadlo, nikt jakos za makiem nie przepadal...
a my juz po zakupach, tylko karpia nie kupilismy, na zamowienie juz za pozno, a w sklepach pustki...moj m jutro idzie na lowy- sklepowe, no nie ma swiat bez karpia!!!i juz!!!

a ja sobie prezencik zrobilam i kapciuszki kupilam, takie smieszne - wlochate, bede paradowac w swieta, a co:)od Matiego sie juz chyba nie odgonie, bo jak mu je pokazalam, to od razu w lapki poszlo, dotykanie, glaskanie, no i oczywiscie sprawdzanie jak to upada - taka zabawa - a pozniej ....''mamo podaj i jeszcze raz i jeszcze raz i tak bez konca:)
 
reklama
U nas też jakoś nie robiło się zbytnio potraw z maku. Mój M uwielbia kutię ale ja niestety nie potrafię jej przyrządzać.
My tez po zakupach i również nie mamy karpia a mój M stwierdził ze musimy go jeszcze kupić więc jutro na zakupy z powrotem.W Eclercu są pampersy Sleep and Play plus chusteczki po 39,90 wiec pewnie pójdziemy bo obawiam sie że po nowym roku wszystko dla dzieci zdrożeje mocno w związku z podwyżką Vat.:(
Mała Brzuchatko ja też mam takie włochate kapcie (olbrzymie łby psa) i jak w nich chodze to mały ma niesamowitą zabawę:)
 
Natkaa ja pierwszy raz piekłam w dwóch bo też mam tylko pięciolitrowe. Ale teraz pożyczam brytfankę od teściowej.

savanna poproszę przepis na makówki, w tym roku już nie zdąrżę ale w nastepnym się przyda.

Mamusie, chciała bym Wam życzyć najwspanialszych świąt Bożego Narodzenia Napewno dla każdej z nas będą wyjątkowe bo to pierwsza gwiadzka naszych maluchów. Dużo szczęścia, niespodzianek pod choinką i wielu radosnych chwil w gronie najbliższych (rodziny bądź przyjaciół)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja także już dzisiaj dołączam się do życzeń
Spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, aby w sercach zagościł narodzony Jezus i wniósł wiarę i nadzieję oraz pogodę ducha. Aby maluszki były zawsze zdrowe i pogodne, aby nie zabrakło łez wzruszenia na każdy nowy etap rozwoju i każdy uśmiech dziecka.
Sciskam Was mocno i przesyłam pogodne buziaki na chłodne dni
:-)
 
Ostatnia edycja:
Tina kochana niestety makowki to nie moja specjalizacja ale wezme przepis od cioci bo ona robi przepyszne :) ponoc mama mojego M tez robi brdzo dobre - w 1 dzien swiat bede miala okazje sie przekonac moze tez mi przepis da :)

Ja oczywiscie dolaczam sie do zyczen. Zycze Wam cieplych, zdrowych i radosnych swiat :) i zeby nasze Maluchy wytrzymaly przy wigilijnym stole tyle czasu :p Ja Arturka to juz trenuje od jakiegos czasu z tymi rodzinnymi imprezami takze chyba damy rade :)

Aaaa i wiecie co? Kupilismy w Tesco chodzik pchacz z Fisher price za 180zł 6 dni temu. Wczoraj bylam w carefourze patrze a tam przecena na 99zł! Dobrze ze rachunek zachowalam :) Tego chodzika w ogole nie rozpakowywalam tylko zapakowalam ladnie w papier. Oczywiscie dzisiaj moj M go oddal i kupil w carefourze :p

Co do pieluch wiecie co bylam dzisiaj jeszcze w Realu i nie widzialam pieluch pampers activ baby za 39 zl ;/ nie wiem czy promocja sie juz skonczyla? Sa tylko sleep and play (te pomaranczowe) raz je kupilam bo nie wiedzialam czym sie roznia i juz ich nie kupie bo nie maja gumek po bokach i mam takie wrazenie ze maluszkom moze sie w brzuszek wbijac ta pieluszka.
W carefourze za to nie ma juz dwupaka za 84zl tylko za 99zl ale i tak kupilam. Chyba 8zl sie zaoszczedza no ale zawsze cos :p dzisiaj chyba bylam wszedzie oprocz Auchan :p
 
Dużo zdrowia - to banalne
Dużo śniegu - to normalne
Dużo kasy - nie wiem z skąd
Życzę Wam Wesołych Świąt
Dużo zdrowia i radości w sercach
Waszych niech zagości.
I prezenty i śnieg
biały by te Święta urok miały.
Smacznych wzruszeń
przy choince I Odjazdowego Sylwestra ;**

życzą Monia, Rafał i Lenka:)***
 
reklama
Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia,
jest taka moc, co smutek w radość przemienia,
jest taka siła, co spełnia marzenia...
To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.

Dużo zdrówka, radości, uśmiechów każdego dnia oraz odrobinę spokoju dla Was i Waszych bliskich


Co do potraw z maku, to oczywiście jest makówka, jest kutia, są kluski z makiem (nie u nas, ale w rodzinnych stronach mojego taty były) i makowce
 
Do góry