reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

U nas mikołaj tylko dla dzieci. My natomiast przymierzamy się do zmiany samochodu i nici z prezentów. Mój M uparł się na suv, więc nas trochę po kieszeni szarpnie. Twierdzi, że taki samochód jest bezpieczniejszy dla dla dzieci. U mnie pojawia się jedna obawa, że przy takim samochodzie trzeba jeszcze bardziej uważać, bo to taki troszkę czołg. Takim to jak nie daj boże potrącisz to mogą być większe, poważniejsze konsekwencje - hmm, nie wiem czy zrozumiale napisałam. Czy któraś z Was jeździ suvem?

Też jestem tego zdania Olena. My mamy już leciwą kamerę (sprzęt nabiera wieku jak zwierzęta, hihi), ale nawet nie myślimy żeby ja zmieniać.
 
reklama
olena mmy mamy Sony i jesteśmy zadowoleni, ma optyczny 60 i digitalny zoom, no i twardy dysk 60 GB więc trochę filmików wchodzi. Niestety z kręceniem Lilianki jest problem bo jak tylko zauważy kamerę to zaraz usmiech i zasuwa do mnie wyciągając ręce, żeby podotykać.

Natkaa mój M. używa elektrycznej golarki. Zarost nie jest wtedy taki ostry. Dostał nową przed 3 laty, sam sobie wybrał (ja chciałam inną) i narzeka. Nie polecam Philipsa, szybko się rozładowywuje. W tym roku chce nową i powiedział, że ja mogę wybrać sama. Bo jak coś wspomina, że kicha ta którą ma to powtarzam, sam taką chciałaś.

OKAZJA GOLARKA SIECIOWA PHILIPS HQ - 6990 / OLSZT (1335242753) - Aukcje internetowe Allegro ma cos podobnego i narzeka.

Planuję kupić z taką siatką bo z doświadczenia dziadka i wujka wiem, że są dość dobre. Golili sie nimi po kilkanaście lat. Golarka BRAUN 390 CC Stacja Czyszcząca Gwar. PL (1335426093) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
hm, sagapo my nie i parwde mowiąc nawet nie wiem co to za samochod:zawstydzona/y:

kamery tez nie mamy a szkoda bo filmiki robię komórką a jakosc taka ze pozal sie B. dlatego pomysl oleny na gwiazdke przypadl mi do gustu:)
mój m nie jest entuzjastą kamer ale ma swira na punkcie robienia zdjec, no i co za tym idzie, aparatow
 
Mamusie pomocy, nasz mały Rumcajs prawie nic nie je.
Dzis o 6 wypiła 230 ml. mleka
o 10 wypiła 100 ml. mleka
o 14 zjadła 2 łyżeczki obiadku i 60 ml. mleka
o 17.30 zjadła 150 gr. jogurtu z bananami i 50 ml zimnego !!! mleka
o 20.30 wypiła 160 ml. mleka

Tak jest od wczoraj, zamknie buzię i nie otworzy. Butelkę wypchnęła mi z ręki z taką siłą, że spadła na podłogę i dobrze, że się nie potukła.
W międzyczasie dobrze, że pije herbate lub sok ale też mało!!!
 
Tina myślę, że nie musisz panikować. My też nie mamy czasami ochoty jeść. Zresztą dzieciom nie można podawać jedzenia na siłę. Tak patrze to mój Filip dużo więcej nie je, np. 230 ml to u nas nie osiągalna póki co granica, max 150 ml.

Już kiedyś pisałam, że Filip rano nie chce pić mleka, bo wie że jego siostrzyczka będzie jadła na śniadanko jajeczniczkę i jemu też się troszeczkę dostanie i właśnie jajeczniczkę, chlebuś je z apetytem. Może Twoja mała ma smaki na coś innego?
 
Ostatnia edycja:
Tina hm mów co chcesz ale moja Lusia nawet tyle nie je. Nigdy w życiu nie wypiła na raz wiecej niz 150ml. Słowo daję nie dziwie sie dlaczego Lilianka odrzuca butelkę:)

Sagapo ta toyota fajne autko zobaczyłam sobie. Ale nie znam nikogo kto takie ma wiec nic nie powiem.
 
Jak pisałam z tym samochodem to mój M się uparł. Argument, który do mnie trafił to to, że zamierzamy się budować i lepiej teraz kupić samochód, bo potem to juz nie będzie szans. No i takiem autkiem będę juz musiała pojeździć ładnych kilka lat, a dzieciaki rosną, no i jeszcze mi się trzecie maleństwo marzy ;)
 
Tą Toyotę ma moja ciocia.

Lila nic nie chce, usmażyłam jej jajeczko na masełku to spróbowała i koniec. Chlebek z masełkiem też, obiadki nic z tego. Ostatnio tylko herbata jej smakuje.
Izabell własnie o to chodzi, że ona ostatnio to tylko butelke chciała, widocznie się znudziło. Najgorzej, że mój M. klepa jedna wygadał się swojej mamie a ta panikara jedna do lekarza zaraz bo dzicko z sił opadnie itp.
 
reklama
Dzis o 6 wypiła 230 ml. mleka
o 10 wypiła 100 ml. mleka
o 14 zjadła 2 łyżeczki obiadku i 60 ml. mleka
o 17.30 zjadła 150 gr. jogurtu z bananami i 50 ml zimnego !!! mleka
o 20.30 wypiła 160 ml. mleka

czyli Tina to co napisałaś to ona je czy nie je? Bo jeśli je to myśle ze i tak bardzo ładnie. Chyba że tyle jadła normalnie a teraz zmieniła zdanie i juz nic nie chce jeść. Tylko herbatke pić. Dobrze rozumiem?
 
Do góry