reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

no mamy taką opcję w aparacie, ale jak jest ciemno jest totalny syf, nic nie widać, źle słychać, wiadomo jak to w aparacie, a jak teraz oglądam filmiki jak jasiu miał 20 dni, jakie wydawał dźwięki, gesty robił, normalnie świeczki w oczach :) w ogóle dużo go filmuje, jego nowe umiejętności, i tak postanowiliśmy, także już mamy wybraną :) teraz tylko zamówić :)
 
reklama
Izabell ja póki co sadzam około 20 minut po jedzeniu, siedzi max 10minut zazwyczaj 5min i tylko raz sie zdarzyło, że nic nie było, a ile radości jak pokazuje Piotrusiowi siusiu:-), patrzy i dziwi:-) w momencie jak robi siusiu to zastyga na moment:-)
Olena my kupiliśmy kamerę przed narodzinami Piotrusia i ostatnio nagrywane nią było w sierpniu jak byliśmy w górach. Kupiliśmy w necie za 1500zł w sklepie kosztowała 2200zł bo z opcją full HD. Filmiki wychodzą świetne, a najładniejsze są te kręcone na dworze. Ale mi tak jakoś wygodniej telefonem nagrywać bo zawsze jest pod ręką:-)
 
Hej dziewczyny!
Wpadam tylko na chwilę nadrobić zaległości i lecę się wyspać!!!!! Jutro sobota więc do pracy nie idę, ale moje dziecko nauczyło się wstawać ok 6.00 i muszę się liczyć z tym że dłużej nie pośpię, dlatego położę się wcześniej. Młody właśnie usnął więc i ja się położę :-D
Natka - ja kupiłam pieluszki tesco essentials (w zielonym opakowaniu) jak była ta promocja 2 w cenie 1 i jestem bardzo zadowolona. Zrobiłam sobie zapas i jeszcze je mam. Już kiedyś pisałam że te tescowe pieluszki bardzo przypominają mi pampersy i teraz już tylko te będę kupowała.
A na pieluszki Gaga też się dałam nabrać :-D Kupiłam taki tester (dwie pieluszki za 1.99zł) i powiem Ci że to jakieś nieporozumienie! Po pierwszym sikaniu młody już był mokry - już lepiej żeby nie miał pieluszki w ogóle.
 
znajoma-nieznajoma to zmykaj wypocząć:-) to chyba sie skuszę na te essentiale, zobaczymy.
Olena a jakiej firmy wzięliście kamerkę?
 
Hejo. Dzieciaki śpią - uff. Dzisiaj w nocy Filip obudził się o 3:45 i zasnął po 5-ej, a ja zastanawiałam się, czy warto jeszcze zasypiać i podczas zastanawiania zasnęłam :) na całe 20 minut.
Jeżeli chodzi o kamerę to my z M sprawiliśmy sobie kiedy byłam w ciąży z Emilką. Mój M wszystko ładnie zmontował, dodał muzyczkę, ładne przejścia i dzisiaj mamy pamiątkę jak sie patrzy - kronikę naszej rodziny, która stale się powiększa. Super sprawa :). Często teraz włączam sobie fragmenty dla porównania co potrafiła w tym samym okresie Emilka, a co potrafi Filip.
 
Olena super pomysł z kamerką,my kręcimy (tzn mój M) już od czasów ciązy. Kiedys Mis będzie miał super pamiątkę.
Natka ja tez uzywam tego sprayu ,jest super!!
No i muszę się pochwalić,Michałek dzis pierwszy raz stał sam bez podtrzymywania:) Aż się zdziwił co robi:-)
Co do mikołajek to my w tym roku kupilismy sobie perfumy:)
 
Ja na Mikołajki dla M jeszcze nic nie mam i chyba nic mu nie kupię bo mnie wkurzył dzisiaj.
Olena wg mnie to różnice w HD widać tylko jak masz dwa telewizory obok, jeden w HD drugi bez, to mój M ma świra na tym punkcie ale jak widać zapał szybko mu mija bo wcale nie nagrywa. Chyba sama sie wezmę.
Nikamo nie mogę nigdzie znależć tej prostownicy jest masa innych tej firmy a takiej nie ma:-(
 
reklama
no właśnie też mi się wydaje, gdybyśmy mieli kasy więcej pewnie w HD byśmy kupili, no ale i tak wybraliśmy wysoki model :) trzeba się cieszyć z tego co się ma co nie :)
 
Do góry