reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Wazka szybo montuj net i wracaj:-)
Mnsmile to tak jak u mnie:-) mam szufladę całą pampersów i z cztery paczki 4 na poddaszu:-) jeszcze mi się nie zdażyło kupić po normalnej cenie.
Może któraś poleci dobrą, sprawdzoną prostownicę, moja już się wysłużyła i M chce mi kupić na gwiazdkę. A ja mu maszynkę elektryczną do golenia, podpytajcie eMów.
Dziś na obiad pizza:-) mam trzy blachy więc jak ktoś ma chęć to zapraszam:-)
Savanna, Asiulek, Mamula co z Wami?
NATKA widzisz, szkoda z tymi pampersami,kasa w bloto:( ale juz wiesz zeby ich nie kupic. Co do prostownicy tez niedlugo musze sie rozejrzec alenarazie moja starcza, a maszynka Moj M uzywa Gilette takie tylko z wymiennym ostrzem, a elektryczna lezy w szufladzie i sie kurzy, on mowi ze lepiej tymi wielorazowymi, wiec nie wiem
 
Mnsmile kupiłam dwie sztuki za 1.99zł więc strata niewielka:-) mój M też używa Gillette wielorazówek ale napalił sie na elektryczną bo nigdy wcześniej nie używał, mam nadzieję, ze będzie używał, bo szkoda by było kasę wydać żeby w szafce leżała.
 
hej

u nas tak samo jak u Tiny, moja córcia czołga sie jak zawodowy żołnierz:) próbuje podnosic dupke, ale nie raczkuje jeszcze.

Lusia jak widzi śnieg to tez staje sie nieruchoma, jak to ktos mówił - jak słup soli, mozna do niej gadac, rozśmieszac, a ona tak bez ruchu i nic. Tylko patrzy na śnieg.
Dzisiaj po raz pierwszy posłała mi uśmieszek po długich staraniach (i to tylko na chwilke)
zima 019.jpg


Wow natka na nocniczku, niezłe osiągnięcie! Kurcze ja jeszcze nie myslalam o nauce na nocniczku, hm.. nie wiem nawet jak sie do tego zabrac... np skąd wiadomo ze bedzie chciala siku, czy posadzic i czekac tak w ciemno..?
a z paznokciem, ojojoj, wspólczuje.
ważka nie poddawaj sie, w koncu wszystko sie ułoży tak jak Ty chcesz (chodzi i o mame, i o biurokracje)
Heh ważka wlasnie wczoraj tak sie tez bawiłam z Lusią, turlałam do niej mandarynke, a ona odrzucała, wiadomo czasem w innym kierunku a czasem w miejscu nią podrzuciła ale i tak zdziwiłam sie ze rozumie o co chodzi:) a z babcią to masz super. gdyby moja żyła to tez pewnie by Lusi śpiewała:(

natka niestety u nas nie ma ani prostownicy ani elektrycznej maszynki do golenia, nie znam sie:(

kurcze jeszcze nie wiem co mojemu na gwiazdke sprezentowac..:(
 
ja myslałam Natka że więcej:) alejak mało ok
JA tez nawet nie wiem jak sie zabrac do nocnika;/
Izabell i ja sie zastanawiam co kupićdla eMa na gwiazdke, wszystko juz chyba ma:(
co rok ten sam problem:/
A Lusia super słodka:)
 
my sobie razem kupujemy kamerę, zaczęłam dosyć dużo filmować jasia ale aparatem, jakość kiepska więc taki wspólny prezent robimy.
 
reklama
mnsmile myslalam ze zostane tu wyśmiana z tym nocnikiem ale widze ze ktos tez nie wie uff;)

hm olena... dobry pomysł kurcze

ja oglądałam w dd tnv zawitkowski mowil jak nauczyc dziecko robienia w nocnik nawet wkleilam linka, mysle ze fajny pomysl:)
ale jak narazie jeszcze nie kupiłam sprzetu bo chodzi o to siadanie Małej,ona sama jeszcze nie siada!!
znalazłam dla chętnych:)

http://dziendobrytvn.plejada.pl/26,...cko_polubilo_nocniczek,aktualnosci_detal.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry