reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Michałka masakra jakaś i weź tu zaufaj lekarzowi brrr ale swoją drogą nowy stomatolog też nieźle Cię skasował.
Tina chyba jakoś sie ureguluje @. Niezła ta Twoja mała rozrabiara:-)
U nas w łaskach do zabawy butelka po pepsi z odrobiną coli w środku i garnuszek na klocuszek:-)
Qassandra ja również jestem chętna na info gdzie kupiłaś to cudo do prania.
 
reklama
Qassandra również dołączam do oczekujących na informacje o kolejnych praniach ;).
Dziewczyny mam wrażenie, że Wasze dzieciaczki są mega spokojne, natomiast mój Filip to poprostu meksyk :O. Zabawka jest na 5 sekund, jego interesują szuflady, szafki, a szczególnie wtedy kiedy mocno np. drzwiczki trzaskają. Kojec dla niego to tragedia, jak urośnie to go pewnie porozwala na małe kawałeczki :). On nie potrafi spokojnie posiedzieć choćby 2 minuty, non stop się kręci, odwraca, staje na nóżki, a potem zaczyna wyginać swoje ciało, żeby dać do zrozumienia, że juz czas na spacer i poznawanie otoczenia. Matko, Emilka była inna, spokojna, posłuszna, a Filip to mały diabełek tasmański, nawet moja mama mówi, że nie ma siły z nim zostawać (zaznaczam, że my mum ma 53 lata) poniewaz młody jest wszędzie :O. Ok pogderałam sobie :)
A ja dzisiaj wczesniej w domku, jupiiii :)
 
tina dzieki chetnie wpadlibysmy na kawke i poznać Lilianke:) bedziemy jechac w niedziele:( ale 19go grudnia. Mam nadzieje ze jeszcze wtedy nie bedzie zatorów na autostradach... chociaz jak przyśnieży, to kto wie.

a jeszcze co do zabawek ulubionych, to dodam wszelkiego rodzaju kable:( niestety Lusia pamieta w którym rogu pokoju jest skupisko tatusiowych kabli i jak tylko nie patrze to pełznie tam w ekspresowym tempie. Ale tatus zapowiedział ze w sobote zrobi porządek
 
Izabell my od dziś przeżywamy natarcie na kable, o kapciach oczywiście chyba nie muszę wspominać.
Sagapo przynajmniej potwierdziła się reguła, ze każde dziecko jest inne:-)
 
to ja napisze, ze davidek to aniolek! :-D sam sie potrafi soba zajac. w sobote bylismy u przyjaciol na kolacji, to 1,5 godz. siedzial u nas na kolanach i sie bawil tym co dalismy mu do raczki! :tak: znajomi mieli oczy kwadratowe! :-) potem troszke poraczkowal i polozylismy go do spanka. a jak raczkowal, to wszedl pod biurko i dorwal modem, wystarczylo, ze tam zagladnelam i upomnialam, ''ze wie, ze nie wolno'', natychmiast usmiechniety byl przy moich nogach. dodam, ze my tez przezylismy szok! :szok: takich moge miec piatke! ;-)

a do PL oczywiscie nie jedziemy jutro- DZIEKI POGODO!
 
Wnika to zazdroszczę takiego grzecznego dziecka moja Kajka nawet pięć minut nie jest w stanie posiedzieć w ogóle utrzymać ją na kolanach graniczy z cudem
Kurcze ja też boje się o swój lot, zapłaczę się chyba jak nie będę mogła wrócić
 
kurczę michałka trzymam kciuki za to aby wszystko z powrotem do domu było ok. bo fakt faktem jest problem. no ale bądź dobrej myśli.

u nas Jaś odpukać też bez problemowy :)
 
reklama
ooooooooooooooooooo...... cudne! a ja zaczynam lykac kwas foliowy! juz sie przygotowuje! ostatnie imprezy uskuteczniamy... a po nowym roku, ahoj przygodo! :)
 
Do góry