reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

ja to bym moj tluszczyk gdybym mogla to poprzekladala w inne partie ciala :-p np. ten z brzuszka troche na rece bo mam za chude i przez to ludzie mysla ze mam potworna niedowage no nie mowiac o biuscie ktoremu tez by sie cos przydalo :-p

mialam dzisiaj caly dzien grac i po jednej przegranej mi sie odechcialo...

w ogole wiecie co zamna chodzi - przedluzenie wlosow. Ogladalam teraz durny program na polsacie "Labedziem byc" i wszystkim tym kobietom zrobili dlugie wlosy i od razu inaczej sie prezentowaly. Ja zreszta tez zauwazam po sobie roznice jak wygladam w dlugich a jak w krotkich. Moze niekoniecznie na zime ale moze na wiosne sobie cos takiego zrobie :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej kobietki!
Savanna ale mi smaka chałwą narobiłaś:zawstydzona/y:
U nas ciągle kiepsko głowa dalej boli:no: wczoraj puściło tylko na kilka godz Kaja obraziła się tym razem na mleko od wczoraj wypiła może z 60ml:szok::szok::szok::wściekła/y: jak nie urok to s...a:wściekła/y: nie wiem co mam z nią zrobić ręce mi opadają
Dorotka Moja mała też jest na nutramigenie i też mało go zjada, 150 to max jaki dała radę wypić na raz, zazwyczaj to jest ok 110-130ml i przez to budzi się w nocy na jedzenie:no:
Izabell współczuje nocki oby dzisiejsza była lepsza:tak:
 
nikamo ale odlot, koniecznie zapisz małego na kurs tańca bo poczucie rytmu chłopak ma.

U nas koniec z chrupkami, przyuważyłam Liliankę jak wpycha sobie całe chrupki do buzi. Ugryza swoimi dwoma zębami kawałek a nastepnie wpycha całą do buzi. Mało zawału nie dostałam jak to zobaczyłam.

Kalkulator mi wiliczył, że BMI mam 24,6 (prawidłowe) i 32,5 % tłuszczu w organizmie. Pochwalił, że wszystko jest o.k. koszmar jakiś, poza tym niedokładny bo po przecinku nie można wpisać.
 
reklama
Do góry