reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

hi! to znowu ja.... strasznie za wami tesknilam... mam nadzieje, ze u was i dzieciaczkow wszystko ok!

saskiana, olena i szarlota- dziekuje za pamiec i posty! dodatkowo wielkie sorki dla saskiany, tego rozgoryczonego posta powinien dostac ktos inny, ale pisalam pod wplywem chwili. bardzo przepraszam, raz jeszcze!
 
reklama
i nikamo jeszcze ma michasia :)

dziękujemy :) prezentem jest dziś pierwsze wstanie w łóżeczku eh ale jestem dumna,.


dziewczyny oglądałam dziś tego nowego robina hooda polecam piękna historia, zupełnie inna niż ta oklepana w tv, pokazuje kim był robin przed byciem rozbójnikiem i dlaczego nim został.
 
mala brzuchatka a za co mialabym sie gniewac?

olena, michalka jak tam malenstwa w brzuszku?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wnika super że wróciłaś!!!
Olena ,Szarlota buziaki dla dzieciaczków z okazji ósmego miesiąca.
Boże jak ten czas leci dopiero MIś lezał w beciku a dzis już raczkuje do mnie i chce na ręce i kolana.
Ja dziś czuje się strasznie,siedzimy cały dzień w domu i jakieś dołki mnie dopadły.... buuuuu.
 
Do góry