reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Tina ja nigdy nie stosowalam zadnej diety i poki co nie zamierzam :-p jedyne co by mi sie przydalo to wymodelowanie sylwetki bo moze i jestem szczupla ale taka nijaka :/ (pomijajac brzuch bo on ciut za duzy jest) ale nie mam kiedy cwiczyc :( a w warunkach domowych nie mam motywacji. Na silce byloby fajnie... tez jakies towarzystwo by sie znalazlo i przynajmniej moze bym kogos poznala, ale Arturka nie mam gdzie zostawiac :[
 
reklama
Witajcie ja już po pracy :-) kręgosłup mnie boli tak, że szok :no:

Zimno mi też jakoś ... mam nadzieję, ze to nie jakieś choróbsko mnie łapie ...
 
hey a u nas newsy...znalazlam mala kreseczke perlista na dole, idzie zabek:)ale sie ucieszylam, chcialam to ja jako pierwsza zauwazyc ,bo moj m czesto tez mu tam zaglada...to u nas sie wyjasnilo wczorajsze i dzisiejsze niejedzenie, taka mala rzecz a caly dzien chodze podekscytowana :)
chyba Badka sie o to kiedys pytala, ale moze cos krece...ale powiedzcie jak dlugo to trwalo,to wychodzenie zabka?
 
Mała brzuchatka u nas ząbek wychodzi już tydzień ... poprzednie też coś tak szły. Ale te na górze to się dłuuuugo już ślimaczą, nawet nie pamiętam jak długo już próbują wyjść.

Ale gratuluję widoków na ząbek!!!!
 
To ja tez się pochwalę:-) Dominisia dzis stanęła juz normalnie przy stoliku:-). Wczesniej stawała przy niskich pólkach, dzis musiała sie podciągnąć. Oczywiście potrzebny był motywator: kawałek jabłka który na stoliku zostawił braciszek;-) Najsmieszniejsze było jak jej się nogi zaczęły rozjeżdżać-myślałam ze szpagat zrobi;-)
 
mala brzuchatka-u nas ta jedna jedynka wyszla wczoraj cala,a druga zaczela wychodzic i widze,ze nie moze-to pewnie dluzej potrwa.
tez sie zastanawialam jak dlugo to potrwa...

gratulacje:)

szarlota-a to musialo super wygladac,ten szpagat.trzymaj zawsze kamere w pogotowiu,co bys nam potem mogla fotki powrzucac.

moj maly tez dzis stal przy kanapie...i zalapal cos co pociagnal i z tym spadl,najpeirw na pupe,a potem glowa uderzyl o podloge.
sercemialam w gardle,nie dosyc,ze zabkowanie to jeszcze upadki:(

wazka-fajnie nauczylas synka-tak bezcukrowo zyc.
a jak sie ma do slodyczy?
bo ja tez bym wolala nic nie slodzic malemu.choc moja tesciowa kilka razy powtarzala:no daj mu choc lyzeczke cukru1

czytalam co u ciebie.To byl wielki krok,ta przeprowadzka do PL.oby szlo wam z gorki.

moje chlopaki ogladaja mecz,ja odpoczywam...zaraz bedzie mycie,am am i lulu
 
moja Dusia padła jak muszka po kąpieli mleczku... ale miała dziś tylko jedną drzemkę od 11 do 13 i potem nic, więc nic dziwnego, pytanie tylko, czy prześpi całą noc, czy się jeszcze obudzi...

mała brzuchatka, gratuluję ząbka:) my jeszcze bez zębów:):)

Nikamo, też bym zjadła coś dobrego, dwa dni lekkego odstępstwa od diety i już czuje się strasznie ciężko, jutro wracam na proteiny... będę twarda:)
 
reklama
Do góry