reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

caroline-dzieki,ze pytasz.nocka byla okropna.
moj maly ciezko oddychal a po 2 godzinie poplakiwal przez sen.
takze ja wygladam jak zoombie.
bylismy na spacerze,ale szlam raczej pod murami,pod drzewami,ciemnymi katami z kapturem na glowie-wygladam okropnie.

savanna-ja juz miesiac temu lozeczko obnizylam,w razie czego.i to byl super pomysl.bo moj maly w przeciagu krotkiego czasu nauczyl sie siadac,wstawac a teraz juz zaczyna chodzic-probuje.
takze-jak tylko em przyjdzie to obnizajcie lozeczko.

badka-jejus!ten twoj lobuz to ma pomysly dopiero1cale szczescie,ze nic sie nie stalo.
moj sie tez kiedys zachlysnal-tak lapczywie jadl mieso,ze zamiast pomlykac to magazynowal w polikach-nie zauwazylam:no:tego,i polknal taka kulke.
najpierw zrobil sie czerwony,nie mogl oddychac i puscil hafta.

co do chrupek-dziewczyny.Wlasnie mi mama opowiadala,ze trzeba bardzo uwazac.Bo ja sie niby taka chrupka tez dusilam.przykleila mi sie do podniebienia a ja dalej jadlam,a potem to cale odkleilo mi sie i trzeba bylo mnie ratowac:-D

ojej,nie dam rady wiecej...maly mi marudzi:(

tina tak,mialam to do mierzenia stopek.przyda sie na pewno.
jedna z dziewczyn tu podawala linka do takiej stopy,mozna ja sobie bylo wydrukowac.
a tu pan dr.hipp taka niespodzianke nam zrobil-plastikowa przyslal:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hejka:)) jak tu milusio. pryznajmiej weim co do dnia ile mój szkrab ma dni:-)

Mamula, witaj z powrotem i cieszę sie że z Maksiem wszystko dobrze:tak:

dziewczyny, jak tak te kilogramy gubicie to ze 4 mogłybyście mi posłać!!!!!

Co do Filipka, do długo pełzał, doprowadził tę umiejętność do perfekcji praktycznie i juz byłam pewna że nie bedzie raczkował bo tak mu wygodnie, a tu naraz zaczął sam siadać.. (i początki wyglądały tak jak chyba ważka to opisuje z tym boczkiem) a parę dni potem, dokładnie jak skończył 8 miesięcy to ruszył do przodu raczkując:-) Ale muszę Wam powiedzieć, że jakoś 3 dni przedtem raczkowałam po całym pokoju dookoła niego jak sie bawił na podłodze. czasami niby nie zwracał uwagi czasami zaglądał z usmiechem a tu nagle ruszył za mamusią. Mój M to miał ubaw ze mnie:-)

aha no i łożezcko na samym dole bo podciaga sie o wszystko

Co do zachłyśnieć to nam najczesciej jak pije z niekapka-kapka sie zdarzają, no nie ciekawe to jest..

Tina, teściową sie nie przejmuj absolutnie i sama Lilianki nie sadzaj, sama usiądzie jak gotowa będzie. ja podobno sama usiadłam jak 10 miesiecy miałam..:-p A co...wiocznie tak chciałam:tak:
 
Ostatnia edycja:
tina - jeszcze nie robiłam nic z koktajlów. Przeczytałam książkę i na tym zostało .. zbieram się i zbieram. Natka próbowała ten owocowy więc jest na bieżąco. Ja chyba muszę znów wrócić do książki i się psychicznie nastawić. Na razie odrzuciłam prawie wszystko smażone i staram się jeść mniejsze porcje, no i słodycze oszczędnie, a jeśli już to do godz. 12 do kawki :) Owoce do godz. 18 stej. Na razie tyle moim postanowień.
 
jeju dziewczyny ale się zlękłam. w gdańsku w stoczni remontowej pali się statek, mój tata tam pracuje, na szczęście nikomu nic się nie stało i wszystkich wysłali do domu i jedzie już do domu. uffff

a z pechu dnia: dziś wysłałam kumpeli kasę na konto, 260 zł i pokomplikowały się rachunki, na szczęście właśnie dostałam zwrot. uffff
 
Mamula witaj .Pozdrowienia dla Maksia:-)
Tina ja dawno temu stosowałąm kopenhaską dietę ale efekt jo -jo jest po niej straszny.
Ja juz po wizycie ha ha lekarz się śmiał jak mnie zobaczył bo myślał że pewnie znów w ciązy jestem:-).Wszystko ok. I pytałam jak jest z zajściem w ciąże po cesarce ,stwierdził że mogę zachodzić jak tylko przestanę karmić,wiec zobaczymy jak to będzie:-).
 
Nikamo normalnie byś się wstydziła iśc dopiero do gina :happy: mój to by chyba co tydzień list przysyłał, że na wizytę muszę sie stawić. Zawsze w sierpniu mnie nęka, nawet cholera nie sprawdzą czy zrobiłam sobie termin tylko ślą od razu tą makulaturę (dobrze, że za znaczki nie chcą zwrotów :tak:). Zresztą tutaj to dentysta też przysyła co pół roku wiadomość, że najwyższy czas skontrolowac uzębienie.
No zmartwiłaś mnie tym jo jo. Koniecznie chcę zgubic te moje nadprogramowe 5 kg a nawet trochę wiecej ale na tego Dukana to nie bardzo się piszę przez te moje białko.
Znajoma stosowała kiedyś też kopenhaską i była zodowolona, także może zależy od organizmu (jak wszystko inne).

No i właśnie moje podniebienie zgrzeszyło bo pojadłam trochę chałwy pistacjowej, M. był z kolegą w sklepie i nas zaopatrzył.

Trzeba zaopatrzyć się się w zabezpieczenia do szuflad bo własnie szkrabusia otworzyła! najlepsze, że M. poodkręcał uchwyty, żeby nie mogła złapać a mała dała sobie radę bez tego.
 
No tak mowicie o tych zakrztuszeniach ze i ja przed chwila tego doswiadczylam!!
Arturek jest dzisiaj bardzo nie spokojny i ma stan podgoraczkowy (niecale 38 stopni). Przed 16ta wrocilismy ze spacerku i zrobilam mu szybko obiadek bo pozniej jadl drugie sniadanie dzisiaj. Pierwszy raz w swoim zyciu nie zjadl calego obiadku - zostawil 1/3. Zaczal plakac i krzyczec nie umialam go uspokoic i zadlawil sie tym co mial w buzi...... szybko go wyciagnelam z jego krzeselka i pochylilam glowa w kierunku ziemi i wylecialo to z mala nawiazka z zoladka... ehh strasznie sie boje takich sytuacji

Tina mmmmm chalwa :) moglabym ja jesc tonami :p ja dzisiaj tylko 2 kinder bueno zjadlam i wypilam 2 szklanki pepsi :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurczeee ale mnie wkurzacie ,chałwa,kinder bueno ,pepsi ....a ja się wziełam za Siebie i nie moge nic co dobre jeść buuuuu! I jeszcze eMa zmobilizowałam żeby mnie pilnował i motywował do ćwiczeń i normalnie tak wszedł w swoją rolę że na mnie KRZYCZY!!! No tyran jeden:) :) Ale ja muszę mieć nad sobą jakiegoś nadzorcę bo inaczej nic z tego nie budiet:)
 
Do góry