reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Gosiaaaa mój Potruś jest łapczywy i chcial połknąć to ciasteczko od razu :/
My używamy pampersów sleep & play na noc i jak trzeba aby dłużej było bezpiecznie np. gdzies jedziemy. A w domu pieluszki z kauflandu -wickies ( w małych opakowaniach , bo te w duzych to jakas pomyłka ) i się sprawdzają. W dzien idzie nam ok 4 sztuki a w nocy 1
 
kurcze, ale Wam zazdroszczę, tak mało pieluszek? u mnie to z 10 idzie jak nic, w nocy czasem musze 2 razy przewijać (używamy pampersów) bo tak jest nasikane, że aż pieluszka ciężka... no i jak mała ma mokro, choć odrobinę, to nie zaśnie...
 
ojej Asiulek a Piotrusiowi to wszystko jedno nawet jak ma kupę, potrafi zrobić gdy się przebudzi i zasnąć dalej... muszę go pilnować i obwąchiwać heh ,bo juz mi się dwa razy w ten sposób odparzył
 
Gosiaaa ja przetestowałam huggiesy, takie sobie wg mnie, dwa razy więcej ich szło, ale dostałam je za darmo więc powoli musiałam je zuzyć. Ostatnio zużywamy około 7 pieluszek na dobę, bo jest sporo kup. Tak to koło 5.
Na noc używamy sleep & play, a tescowe u nas się nie sprawdziły, super chłonne ale Piotruś miał uczulenie.

Olena a jak zamawiałaś na M to wpisywałaś swoje dane tzn. datę urodzenia i pozostałe czy Twojego M?
 
Ostatnia edycja:
To ja się zamelduję :-)

Jestem, żyję, ale padam na pyszczek :tak:

Dziewczyny nadrobię zaległości i jutro wpadnę na pogaduchy.

Jak na razie doczytałam o pieluszkach ... my jesteśmy na pampersach tych pomarańczowych, pasuje mi a przede wszystkim Samusiowi ten rumianek.

Super link z tymi próbkami, wielkie dzięki :-)

Co do ząbków, to ja jeszcze nie wzięłam się za ich mycie, ale chyba się wezmę ... chyba czas najwyższy, mamy już dwa ... następne w drodze.

A ten patent na gryzak z jedzonkiem fajowski, podoba mi się, skoro cię sprawdza to warto się na niego skusić, jeszcze któraś z was go testowała?

Ta kwestia z zakrztuszeniem ... przerażające chwile ... nas na razie to nie potkała ... wierzę,że będę umiała Samusiowi pomóc ... pokarze babciom filmik z tvn, tak dla mojej spokojności ...

Dobra spadam. Wpadnę jutro.
 
reklama
dzięki za odpowiedź :)

Gdyby Was interesowało to w Kauflandzie od dzisiaj są pieluszki pampers Sleep&Play z chusteczkami gratis za 35zł.
Przepraszam, za dwa posty za sobą
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry