reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

dzieki lawina:)attack phase wyszlo mi 2 dni.czyli dwa dni na proteinach.

motylek-napisz jeszcze raz o jakie tiki chodzi,bo nie zrozumialam.

moj maly potrzasa glowa czesto na lewo i prawo-patrzy na jakis przedmiot i trzesie glowa.i smieje sie z tego.
moze o to ci chodzi?bo takie potrzasania sa normalne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hm powiem wam że to sa raczej takie niekontolowane ruchy - głowka jej opada na ramie tak na 2-3 sekundy wtedy jest unieruchomiona, po czym z powortem powraca do zabawy, dzwoniłam do męza dziś póki co na razie tak nie zrobiła oj ja chyba oszaleje - wole żeby ja lekarz zobaczył chodzby dla mojego spokoju
mamo maluszka ja byłam osobiście w klinicie bo byliśmy na badaniu wzroku i podeszłam do rejestracji się zapisać, to wtedy był maj, może już kasy fundusz nie ma, sama nie wiem, będę w domu to pogrzebie w dokumentach, może gdzieś tel do niej znajde a jak nie to będę ich tam molestować aż mi małą na wizyte zapiszą - dam ci znać jak coś bede wiedzieć więcej ;-)
lawina jestem w szoku jak twój mały już się podnosi - super ;)
 
bardzo dziękuję wszystkim, któzy radzili użyć bepantenu, r e w e l a c j a, używamy od czwartku i pupa jak marzenie :tak:

i też mam pytanie odnośnie Dukana, można pić kawę z mlekiem na tej diecie, czy nie? jutro zaczynam i nie chcę popełnić większych błędów, bo małe pewnie jakies się niechcący przytrafią...

co do piątkowej imprezy, to bardzo spokojnie było, tj jeśli chodzi o spotkanie teścia siostry z moim M:-), tematów politycznych nie było:angry:, a mój M nawet się teściowi spodobał:confused:

sama imprezka super... moja siostra przygotowała prezentację ze zdjeciami Ani (jubilatki) od urodzenia do teraz z podkładem muzycznym... wzruszyłam się, pamiętam ją jak była maleńka a teraz... studniówka za pasem, matura, studia... ech życie
za dwa lata następna osiemnastka i za dwanaście no i za 17, 5 u nas:szok:
 
Motylek dzięki:-).
Faktycznie to co opisujesz brzmi niepokojąco:shocked2: .

Asiulek Jasne że możesz pić mleko :tak:. Jednak na uderzeniówce nie powinno się jeść nabiału:tak: . Sama nazwa mówi "czyste proteiny ":tak: . Masz mieć 2 dni o ile pamiętam , więc trudno nie będzie ;-). Później lepiej ograniczać mleko do pół litra dziennie max :sorry2:. Mleko ma cukier:-( . Inna sprawa joguty:tak: , kefiry:tak: ,maślanka :tak:, ser biały:tak: te można w większych ilościach:-D .Łącznie nie powinno być tego więcej jak 800 gram dziennie:-p (oczywiście po uderzeniówce:tak: ) . Warto przestrzegać zasad ,bo się szybciej chudnie:tak: . Szybciej schudniesz szybciej będziesz wchodzić na etap 3 :-D. A tam już cud miód i orzeszki heheh:sorry2::-p ..
Ile razy czytałaś książkę :confused:? Ja w zeszłym roku 3 razy :-p .W tym roku raz:-p. Muszę jeszcze raz przeczytać:-p . Coraz nowsze rzeczy w niej odnajduje :-p.
U mnie już prawie minus 7 kg w ponad 3 tygodnie :tak:.
Też ta moją utrata nie należy się sugerować każdy chudnie indywidualnie:-p . Ja mam więcej do stracenia to wiadomo więcej będę tracić :dry::zawstydzona/y::-p.
Moja znajoma w miesiąc schudła 10 kg !! :shocked2:I wyglądała jak patyczek hehe:dry: . Jednak nie robiła stabilizacji i troszkę jej wróciło kg:dry:.

Saskiana to fajnie jak tylko 2 dni:tak: . Czyste proteiny są trudne :-p. Ja miałam 4 dni :-p. Czytałaś książkę :confused:? Nie warto bez niej zaczynać:tak:.


Jeszcze jedno w Tesco ( ja byłam w małym) są pieluchy 2 w cenie jednego za 32 zł!!!!!!!!:shocked2::shocked2::shocked2:
Czyli paczka wychodzi mega tanio bo 16 zł!!!!!!!!! :tak::tak::tak:
Kupiłam będziemy testować :tak:. Chyba Ważka kiedyś mówiła że ich używała i że są ok.:tak: . Jedyny minus to był taki że wyglądają na „ wypchane : - że nie są cienkie jak pampers :-p;-).
 
Lawinka, jutro startuję i trochę się obawiam... czy w razie czego mogę do Ciebie pisać? książke przeczytałam 2 razy, ale wiesz, rady osoby, która to już przechodzi, moim zdaniem są bezcenne... i gratuluję wyniku:) piękna siódemka

a zaczynam juto, bo 20 i łatwiej zapamiętać i za wiele razy w życiu zaczynałam coś od poniedziałku... dlatego teraz od wtorku...
i posłucham Cię, żadnego nabiału w uderzeniówce, będą ryby, mięso i jaja:)

pozdrawiam
 
Asiulek właśnie mnie zawsze śmieszy jak ludzie mówią ile razy czytali książkę :-p. Ona jest taka zagmatwana:shocked2: . Jak Cię coś interesuje to szukasz i trudno znaleźć:no: . On coś pisze o danej rzeczy , a kończy myśl w połowie książki –bo sobie przypomniał :no:hehe:-p . Na ten przykład o ograniczeniu nabiału jest napisane w rozdziale o utrwalaniu hehe:no: . Ja początkowo minęłam ten rozdział bo po co mi on był jak daleko mi było do niego :-p.Dopiero ktoś mi zwrócił uwagę:tak: . Wtedy się spostrzegłam , że robię błąd:tak: .

Ja dietę zaczynałam od soboty - grila :-p
W zeszłym roku też od soboty – grila :-p
Specjalnie zakupiłam to ustrojstwo na ta dietę hehe:tak: .
Ja zaczęłam sobie zapisywać od kiedy mam warzywa bo mi się zaczęło plątać :tak:.
Oczywiście że możesz pytać chętnie pomogę:tak: .
 
reklama
Nie no bez przesady mleko jest dozwolone nawet w uderzeniówce, nie poleca się go pić litrami ale odrobina do kawy nie zaszkodzi W pierwszej fazie i tak schodzi głównie woda a nie kg I nie ma co porównywać kto ile kiedy schudł bo u każdego to indywidualna sprawa Ja np zawsze chudłam wolno i tak też było na tej diecie na 1 fazie tylko -1kg a M -5kg mimo, że jedliśmy to samo

Kaja daje ostatnio popalić, nie wiem co jest może kolejny ząbek bo ślini się bardzo ale sprawdzałam i nic nie zauważyłam jedzenie też koszmar tylko widzi łyżkę to od razu zaciska usta nawet jak podaję jej ulubione deserki ehh mam takie nerwy Nagotowałam obiadków i już połowę wyrzuciłam :(((((
 
Do góry