reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Kamelle według mnie to nie położna zaniedbuje swoje obowiązki tylko Twoja kuzynka jako matka. Taką sytuację można zgłosić do Sądu Rodzinnego, przeprowadzą wywiad w rodzinie i wydadzą decyzję np. nadzór kuratora rodzinnego w związku z niewydolnością wychowawczą rodzica/ów. Straszne są te patologie w rodzinie:-(, które najczęściej w przyszłości są powielane przez kolejne pokolenia. I oczywiście kto na tym traci, dzieci:-(.
 
reklama
Lawinka, Michalka mam pytanie odnośnie Dukana - po fazie uderzeniowej ( u mnie wg testu 2 dni) robię fazę proteinową czy fazę proteiny + warzywa i po niej znów same proteiny? przeczytałam książkę, ale to jest dla mnie niejasne ...

Asiulek też miałam co do tego wątpliwości Zrobiłam proteiny+warzywa i było ok

Michalka dobrze mówi:tak::tak::tak: . Po uderzeniówce proteiny + warzywa następnie same proteiny i znów proteiny + warzywa i tak w kółko do oczekiwanego efektu:-p .
 
Olena dokładnie to samo pomyślałam:tak:. Kubusiowi szły na raz 2 dolne jedynki później 3 górne ząbki teraz kolejny zabek :shocked2: . Boje się co będzie dalej :eek:. A jaki Młody spryciarz :tak:.Co weźmie moją rękę to wsadza paluchy i gryzie mi palce :-pa jak widzi że leże to od razu się uśmiecha i pędzi do wersalki i kłapie buźką z radości , że mnie w paluch może ugryźć:szok: .Teraz kapłam się o co chodzi i zawsze chowam stopy:tak: .:-p


A tu coś dla kobitek na diecie proteinowej:tak: . Uwaga:sorry: !!! Drożdżówki:tak: !!!! Nie mogłam w to uwierzyć :-D. Pomysłowość ludzka ( a przede wszystkim Polska:tak: ) nie zna granic :-D!!!!

Grupy Wsparcia Dieta.pl - Album zdjęć użytkownika natasza3838 : żarcie - przepisy i zdjęcia - Picture
Radzę przeglądnąć wszystkie zdjęcia :tak: .Są tez inne ciekawe przepisy :tak:
Jesuu jest tam nawet lazania !!
 
Ostatnia edycja:
może do 1 roczku będą mieli nasze maluchy pełne buzie już hehe :) ale poważnie szok, idą jak burza, i znowu się ślini, ciekawe czy coś nowego idzie :) dobra idę spać, maluch już śpi od 19, ciekawe ile razy mnie zbudzi na jedzenieeeeeeee.
 
Dziś znowu udało mi się zajrzeć na chwilę ale w tygodniu to będzie ciężko coś napisać.
Wczoraj jedliśmy z M biały ser z ogórkiem i czosnkiem a nasz mały jak zobaczy jedzenie to musi spróbować. Nie chciałam mu dawać czosnku, bo to taki specyfik śmierdzący i ostry, że nie powinien tego jeszcze jeść, ale tak mi marudził że dałam mu liznąć. Ciamkał, ciamkał w końcu wykrzywił się i wstrząsnęło nim, i otworzył buźkę po jeszcze! W szoku byłam że nie zaczął pluć i płakać, bo naprawdę ostry ten serek zrobiłam.
A jak to jest u Was? Dajecie dzieciaczkom coś czego teoretycznie nie powinny jeszcze jeść? No i czy są jakieś przeciwwskazania jeśli chodzi o czosnek u takiego maluszka? Bo my z M bardzo lubimy czosnek i cebulę to może i młody może młócić razem z nami? Proszę o rady bo ja się na tym nie znam :-)

Lawina - Twój synek szalej z ząbkami! A jak wyczytałam że gryzie Cię w nogi to się uśmiałam :-) Mój mały zatrzymał się na etapie dwóch dolnych jedynek - wyrosły mu szybko a teraz zastój.
Saskina - dzięki za słowa otuchy - są mi teraz potrzebne, bo mam wrażenie że robię coś źle z moim dzieckiem (branie do łóżka, zostawianie na cały dzień z kimś innym... ) i właśnie tak sobie postanowiłam, że będę spędzała z nim weekendy jak najbardziej intensywnie i razem i co? Pierwszy weekend "zwalili" nam się niespodziewani goście i plany się posypały. Drugi weekend (czyli ten teraz) w sobotę spędziłam w warsztacie samochodowym (naprawa + wymiana opon na zimówki) ale za to niedzielę fajnie spędziliśmy razem. Mam nadzieję, że następny weekend uda się spędzić tak samo miło jak tą niedzielę.
Kamell - u mnie położna była dwa razy (a powinna być 6!!!) bo stwierdziła że wszystko jest super i nie ma potrzeby przychodzić częściej. Ale już do brata mojego M (ma córkę 3 miesiące młodszą od mojego synka) przychodziła częściej i jeszcze przychodzi (wizyty są co 2-3 tygodnie), ale u nich to 5 osób - razem z dzieckiem - na dwóch małych pokojach, dwa psy i ogólnie mówiąc nie jest tam za czysto a mama tej małej jakoś sobie nie radzi z dzieckiem. A dodam że należymy do tej samej przychodni i położną mamy tą samą więc jednak zwraca uwagę na warunki jakie panują w domu. I też bym Ci radziła do opieki to zgłosić.
Olena - Twój Jasiu też zaiwania z ząbkami. Ani się obejrzymy jak nam napiszesz że "klawiaturka" kompletna :-D A jak fasoleczka się miewa?
 
Hej:-D

Dziś tu strasznie cichutko:szok:… Może to jestem za wcześnie :-p?
Mam coś dla mam których dzieci zaczynają wstawać :tak:. Filmik z kąpieli :-D( a raczej próby wykąpania Kuby ):-p.
Aha wanienkę ma różową hehe :zawstydzona/y::-p. Dostałam od siostry , a ona miała córkę:tak: . Tak że nie kupowałam niebieskiej :zawstydzona/y::-p
[video=youtube;9Peok_pt5j4]http://www.youtube.com/watch?v=9Peok_pt5j4[/video]
Zanajaoma nieznajoma ja szczerze powiedziawszy tez się zastanawiałam nad czosnkiem :tak:. Na razie się wstrzymałam bo nie wiem:sorry2: . Cebulę już ugotowaną w zupce Młody dostaje:tak: .
 
Mamo maluszka, myśmy były u dr surmacz jak jula miała 2 miesiące, przyjeła nas niechętnie bo ma rzeczywiscie dużo dzieci na NFZ jednakże czekałysmy tylko tydzień na wizyte. Głupia byłam ze nie wziełam jej numeru tel. bo wiem że przyjmuje też prywatnie. Moja mała od czwartku robi dziwne tiki głowka, tak z 2-3 razy w ciągu dnia - strasznie się martwie, nie wiem czy to na tle nerwowym bo ze mnie straszny nerwus czy to coś z tym napięciem co miała - musze ja zapisac do neurlooga chce by ją zobaczyła, jak mi się uda zdobyć jej prywatny numer - dam znać. Strasznie się martwie, może dziewczyny wiecie skąd się takie tiki mogą wziąć (mała się bawi, za chwile przyciąga główkę do barków na pare sekund a potem z poworotem powraca do zabawy) ;( ja to się chyba wykończe - jak mówią że jest super to za chwile znow coś wyskoczy ;(
 
powiedzcie mi tylko dukanki-gdzie ten test mozna zrobic?test dukana-bo ja sie jak widac przystawiam i dostawiam do tej diety.taka madra jestem,gdybym zaczela tydzien temu to juz tydzien mialabym za soba echhhh
 
reklama
Do góry