reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

nikamo ja też miałam jasny blond, i zaczęły pojawiać się odrosty, no nic mówię, do fryzjera nie pójdę, za długo, szkoda kasy i zaryzykuje farbą do włosów z garniera, myślałam, że będą ciemniejsze itp. i pokryje mi całość, zaryzykowałam farbą jasny blond , myślę sobie jak mi wyjdą żółte , albo rude to się załamię, jakież było moje zdziwienie jak pięknie zgrały się z moim blondem i pokryły mi odrost, od dziś tylko ta farba nie dość że pokrywa odrosty to jeszcze nadal jestem blondi i sama sobie w domku farbuje. :)
 
reklama
Witajce na chwile przed odlotem..........masakra jakiego mam stresa! Jak odwiozlam synowskiego do przedszkola to mi lezka poleciala a na mysl ze matyldy nie bede miala blisko to juz calkiem. Ufff, oby wszystko bylo ok.:szok:

Savana, no macie troche zamieszanie ostatnio.

Nikamo, no szlag mnie chyba trafi tak sobie myslalam jak Ci poszlo a tu taki cyrk! Napewno dobrze bedzie, oliwa zawsze na wierzch wyplywa.

Wnika, normalnie wziac i schrupac Davida caaaaaaaaaaalego!!!! Zajebisty jest! Moja gwiazda zalapala ze mozna bic brawo i wszystkich obklaskuje.

Asiulek witaj kochana!

Tez wlasnie mialysmy krostki na siusce, no i wlasnie chyba od pampersow, m jakies w kauflandzie kupil, pierwszy i ostatni raz. Przeszlo po kremie nivea sos i pampersach huggis.

Olena tez kiedys pytalam o imiona, nie odpowiedzialas.
Fajnie, ze M o Ciebie dba, taki M to skarb.

Natkaa budujesz sie, hmmm to dopiero mlyn i stres. A gdzie jesli mozna wiedziec? Jaki projekcik masz?

Dziewczyny leceeeeeeeeeeeeeee!!!Do niedzieli!

Songapoo jestes wielka.
 
Olena kiedys mama farbowala sobie wlosy garnierem malolata wtedy bylam i chcialam zeby mi koncowki nia zrobila ale mi nie chwycila (to byla jakas oberżyna albo cos w tym rodzaju) wszystko zmylo sie po jednym myciu, ale to bylo tak dawno ze pewnie zmienili recepture :-p
Jaki masz naturalny kolor wlosow?? ciemny blond?

Lawina hihi fajny ten Kubus z wywalonym jezykiem :-) w ogole fajnego masz synka :-)

a ja wlasnie stawiam pranie - wszystkie rzeczy jesienno zimowe kurteczki, kombinezoniki. Niektore juz spakowalam do torby bo wiem ze nawet ich nie zalozy bo sa za male :-p
 
Jejku Wnika jaki fajny ten Twój maluszek, nie wiedziałam że można już nauczyć czegos takiego nasze maluszki. Moj raczej za mna nic nie powtarza :) muszę spróbować :-p
Lawina no a Kubuś jak zawsze przebojowy :-)
My dzis jak zwykle ciezka noc Piotrus wymyslił sobie, że będzie się bawił od 12 - stej do 2 w nocy ja obejrzałam sobie odcinek Czasu Honoru żeby nie paść, no i o szóstej zaczelismy dzień.
Idziemy teraz na spacerek bo jest piekna pogoda :-D
 
milej podrozy marcelina:)

lawina-lece cie zaraz oblukac na nk!to ile ty chcesz wazyc?ty wcale nie jestes za gruba!
albow rzuc swoja fotke,bo nie uwieze.:eek:

moj jest na etapie dopiero poznawania co to piasek he he,ale buju buje tez lubi

caroline,lawina-no wlasnie,my mamy do tesciow jechac na kilka dni:(i tez widze siebie ciezka z ta dieta:(

my dzis w plener wybywamy,male zakupki potem moze jakies grzeszki typu piwko nad rzeka:)
 
Artur w sumie nauczyl sie jednej rzecz ode mnie. Moja mama sie zawsze z tego smieje. Ja zawsze jak mu cos pokazywalam to wydawalam taki dziwny dzwiek zachwytu tylko ze robiac to wciagałam powietrze. No i teraz jak cos daje Arturkowi do łapki to sie tak zachwyca kazda rzecza i sie "zapowietrza" to tak wyglada :-D nie wiem czy jasno to opisalam ale strasznie mi sie to podoba :-)
 
Savanko, moi teściowe nie wiem, czy nie są gorsi... teścia nie miałam okazji poznać, bo rodzice M są rzowiedzeni, a z teściową nie utrzymujemy kontaktów.... to bardzo długa historia...

Jeśli chodzi o postępy maluchów, to Dusia sama siedzi, umie "klaskać", "pierdzieć" z pluciem, prrrykać bez plucia, zapowietrzać się też i "pięknie" śpiewać - ma tyle siły w płucach, że szok, jakaś diva operowa nam rośnie:)

nie umie natomiast przekręcić się z brzuszka na plecki (dlatego nazywam ją Żuczkiem):(

i jak tak czytam o wymiarach Waszych szkrabów, to moja mała jest gigantką... ma 78cm długości i waży 9,5 kg....
 
Arturek tez spiewa moze kiedys sie spotkaja na jednej scenie :-D
ja nie wiem ile mierzy :-( nigdy nie mierzyli go na dlugosc podczas kontroli :/

Lawina w sumie wypadloby to w koncu nagrac na pamiatke :-) bo nawet tego nie mam.
Arturek czasami "zjada" cale swoje usteczka i nie ma nic :D smiesznie to wyglada, ale ode mnie sie tego nie nauczyl :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
fajne te wasze dzieciaczki :)

Tez mam nadzieje ze wszystko bedzie z małym dobrze. Dam znać później co i jak. Na razie musimy cierpliwie czekać na kolejne usg głowy.

A właśnie muszę was zapytać. Jak dajecie deserki to po którym miesiącu? Bo najwięcej jest po 4 -tym szczególnie z gerbera. Ale czy one są wystarczające dla starszych dzieci?
 
reklama
Nikamo farbuję włosy farbą z loreala najjaśniejszy platynowy blond i wychodzi piękny kolor:-) wiosną byłam u fryzjera, zapłaciłam kupe kasy i nie byłam zadowolona od tej pory sama farbuje i jest ok
Sawanna Kaja też tak się zapowietrza, najśmieszniej jak jesteśmy w sklepie i pokazuje jej jakąś zabawkę albo kolorowe opakowanie, cała się pręży i wciąga powietrze z zachwytu, uwielbiam na nią patrzeć:-D
wnika dawid jest śliczny! i wcale nie za chudy
Lawina Kubuś jest nieziemski:tak:
Saskiana moja wymarzona waga to też 58
Asiulek witaj!:-) ostatnio m przebierała małą po mega kupie i posmarował mokrą pupę kremem, odparzyła się strasznie i również pomógł bepanthen:tak:
Nikamo co do szefa no comment:wściekła/y:

U nas przeziębienia ciąg dalszy nosek strasznie zapchany:-( i nie wiem czym mogę iść z małą na spacer jak myślicie? nie zaszkodzę jej tym? na noc podłożyliśmy jej dwie poduszki i spała w miarę spokojnie, nie dusiła się
Wczoraj zaopatrzyłam się w dynię, Kaja miała już przyjemność skosztować mamusinej kuchni i nie było tak żle;-)
 
Do góry