reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Lawinka specjalnie dla Ciebie:-)
moja gwiazda
DSC06879.JPG

w wanience ledwo się mieści, co prawda to ta mniejsza wanienka..ale zawsze:happy: chyba w tatusia pójdzie, bo on ma prawie 190 cm:) no ja też ułomkiem nie jestem bo 170cm:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Michalka jesli nie ma goraczki ja bym wyszla - moze nie na taki dlugi jak zwykle, ale dobrze zeby dziecko sie dotlenilo :) Trzeba dzieci hartować oczywiscie w granicach rozsadku :-p cieplutko ja ubierzesz i powino byc dobrze.

Asiulek Dusia jest sliczna :) a tym przewracaniem bym sie nie przejmowala. Dusia jest duza dziewczynka i wydaje mi sie ze takim dzieciom jest trudniej. Arturek tez nie jest najmniejszy dlatego widac potrzebuje wiecej czasu na wytrenowanie swoich miesni :-p
 
hej dziewczyny, tak rzadko ostatnio do was zaglądam, wstyd wiem, ale jestem strasznie zmęczona: praca, dom, poza tym mojej malej ząbki wychodzą - tragedia jest w nocy strasznie śpi, ciągle się budzi, płacze, a ja nie wiem jak już jej pomagać ;/
czytam wlasnie co tam u was - nikamo trzymam kciuki za pomyślną decyzje sadu ;)
mamo maluszka - ja z moją córcią byłam u Pani neurolog nazywa się Surmacz podobno najlepsza na śląsku i ja się z tym zgadzam, Julia do 5 miesiąca miała napiecie mięśniowe. W lipcu byliśmy u dr Surmacz, zbadała małą, zaleciła usg główki - wszystko wyszło ok. ;) z tego co wiem to terminy do kliniki w katowicach sa długie, ale ona jeszcze chyba u siebie w tychach prywanie przyjmuje ;) Jest naprawdę świetna zresztą można poczytać o niej na forum.

Dziewczyny co do odparzec z czystym sumieniem polecam BEPHANTEN u nas sprawdzil się rewelacyjnie, nic innego nie pomagało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejo, taka jestem szczęśliwa, bo się szybciej w pracy wyrobiłam i mogłam szybciej wrócić do domku:-D. Filipo jest z ciocią na spacerku więc ja pozwoliłam sobie zrobić kawusię i zasiąść na chwilę przy kompie. Właśnie się odprężam:tak: popijając kawę (jeszcze dzisiaj nie miałam okazji tego zrobić) czytam Wasze wpisy. Nawet nie macie pojęcia jak mnie to relaksuje. Drugi plus to to że mogę coś napisać, żebyście mnie nie zapomniały:-). Te Wasze maleństwa są cudowne i jakie mądre - wszystkim mamusiom na naszym forum gratuluję.
Savanna, a co tam z monitoringiem? Wiecie już coś więcej. Jak czytałam co pisałaś o sąsiedzie i o szefach Twojego M to aż mnie zagotowało. Jednak ja zawsze wyznaję teorię - w przyrodzie wszystko się wraca, tylko szkoda, że się przez takich ludzi musicie stresować:-(.
Jak ja Wam teraz dziewczyny zazdroszczę, że jesteście w domkach przy swoich maluszkach. Muszę się przyznać, że aby teraz mieć bliżej mojego Filipo przy sobie to go w nocy z łóżeczka podkradam i śpimy razem:laugh2:.
 
Mamo maluszka deserki są wystarczające nawet dla starszych dzieci :tak:.One są po prostu od tego danego miesiąca :tak:. Wiesz starsze dzieci już zwykle więcej jedzą i rodzice robią im sami w domu np. jabłuszko:tak: (jakoś od 6 czy 7 miesiąca jest nawet zalecane tarte jabłko:tak: ) . Jedyne co się zmienić powinno to konsystencja :tak:– większe kawałki owoców :tak:–nie papka:tak: . Do domowego jedzenia ( w tym wypadku owoców ) nie dodaje się wody:tak: ( słoiczki mają jej dużo:-p ) , owoce maja różny smak :tak:(nawet te same ) np. są różne jabłka i nie każde smakuje tak samo:tak: . Warto jest samemu przyrządzać takie desery :tak:, żeby uczyć dziecko jeść nasze jedzenie:tak: , a nie słoiczkowe:-p. Im później się zacznie tym trudniej dziecko przyzwyczaić:tak:.
To wyczytałam a propos przyrządzania posiłków w domu:tak: .
Kiedy będzie to 2 usg?:huh:

Asiulek no piękna panienka i to w całej okazałości:tak::tak::tak: .Mało nie spadłam z pufy jak zobaczyłam fotkę :-D. Super:tak::tak: !! Normalnie te fałdeczki mniammm :tak:schrupała bym:tak: . Dziękuje ślicznie za fotkę:tak: .

Michalka ja siedziałam z Kubusiem w domu jak był chory:tak: . Lekarka mnie ochrzaniła:-( . Cyt : „ jak dziecko nie ma gorączki to się z nim na pole wychodzi „ :tak:

Motylek witaj fajnie że zaglądnęłaś :tak:.Podziwiam mamy pracujące:tak: . Współczuje problemów z ząbkami :sorry:.

U nas bepanten się nie sprawdził:no:. Miałam wrażenie że nawet pogarszał:-p . Sudokrem okazał się strzałem w dziesiątkę:tak:. Całkowicie pożegnaliśmy odparzenia jak zaczęliśmy co 2 dzień kąpać w krochmalu :tak:.

Mój królewicz robi mi dzień mamy i pięknie dziś śpi:-D:-D:-D:-p .

Aha jeszcze jedno powiedzcie mi mamusie w co ubieracie dzieci na pole . Nie zaszaleje jak ubiore kombinezon?
 
Lawina myślę, że kurteczka w zupełności wystarczy. Ja teraz zakładam Filipowi na spacerek rękawiczki, bo mu marzły łapki. Myślę, że na kombinezon przyjdzie jeszcze czas:-D, bo jeżeli teraz kombinezon, to co w zimie:-D.
Któraś z Was, chyba Michałka pytała o spacer, gdy dziecko ma katarek - jak najbardziej, maleństwu na takim rześkim powietrzu nawet się lepiej oddycha. Natomiast kiedy na dworze jest wiaterek (mówię o cieplejszych porach roku) wówczas spacerek tak, ale uszka muszą być zasłonięte, ponieważ maleństwo może nabawić się zapalenia ucha.
 
Lawina dzieki. Próbowałam mu dawać tarte jabłko ale pluł na potęgę (mimo ze słodkie było). W ogóle od jakiś 2 miesięcy zrobił mi się straszny niejadek :(
drugie usg będzie za miesiąc.
 
hi! puchne z dumy czytajac wasze posty na temat davida!!!! :-D:-D i zadna dieta mi nie pomoze ;-);-) M jak wroci to tez musi poczytac! :-) dziekuje!

savanna i saskiana- moj jakies 3 tygodnie temu tez pierdzial... ja sobie raz wzdychnelam, troszke chyba za glosno i zbyt wyraziscie i zaczelo sie!!!! wszystko bylo splute! :tak: moja mama mi tylko pogratulowala pomyslu! hahaha:-) i stwierdzila, ze teraz to napewno zacznie pluc obiadkami, bo mu sie spodoba!:szok: przerazila mnie, nie powiem. na szczescie obylo sie bez tego!:-) reasumujac, chyba jestescie na dobrej drodze, ze swoimi szkrabami. :tak: u nas wlasnie od tego zaczelo sie nasladownictwo! :tak:

nikamo- jezeli konce sa w bardzo zlej kondycji, to Cie zmartwie, bo Sw. Boze nie pomoze.... jezeli tylko zmeczone i wyschniete, to najlepsze co znam to balsam na konce z SEAH. wklejam linka z niemieckiego ebaya, bo na allegro nie znalazlam... ale do kupienia, na pewno, u fryzjera, ktory wspolpracuje ze schwarzkopfem.

SEAH HAIRSPA Schwarzkopf CASHMERE TIPS Haarspitzenfluid bei eBay.de: Wäsche Pflege (endet 12.11.10 18:34:53 MEZ)

naklada sie to na umyte, wilgotne wlosy, na same konce!!!! no i po wysuszeniu mozna tez dac na konce. co najwazniejsze, nie przetluszcza to wlosow i biorac pod uwage cene, jest mega wydajne :-D bardzo wazne jest tez, zeby pod zadnym pozorem nie wycierac wlosow, czyli nie trzec wlosow recznikiem!!! uszkadza sie luski wlosa i wiadomo, d..a! ;-)po myciu ugniatamy wlosy recznikiem. :-D

a z farba nie pomoge, bo babralam sie z profesjonalnymi farbami... wiec w gotowcach nie mam doswiadczenia. :zawstydzona/y: mam nadzieje, ze pomoglam!

lawina- kubus jest gigant! juz wiem, zeby jezora nie pokazywac! ;-)

marcelina- szerokiej drogi!

asiulek- corcia jest slodka!!! jakie ma piekne waleczki! moj to krasnoludek.... a waleczkow prozno szukac :-(

sagapo- ja jestem w domu z davidem ale przez weekend zajmuje sie nim M, a ja sprzatam, piore i gotuje... w niedziele, jak M go usypial, w dzikim szale wpadlam do pokoju, wyjelam malego z lozeczka i zaczelam usypiac go na rekach, bo taka mialam potrzebe poprzytulania go :zawstydzona/y: M byl w szoku, chyba nie musze dodawac, ze patrzyl na mnie jak na oszolomke....:-p
 
reklama
savanna bardzo bardzo jasny blond z garniera, jestem bardzo zadowolona.

właśnie wróciliśmy z zakupów, kupiliśmy małemu kozaczki z H&M ale fajne są :)

a mój M właśnie składa fotelik do karmienia małego :) w końcu się doczekał :)


zamieszczam fotkę ząbków :)

2r3iczk.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry