reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

dziekuje dziewczyny! M spuchnie z dumy jak mu pokaze Wasze komentarze!!!! ;-);-) lawina, twoj tez slodziak! najpiekniejsze jest jak kladzie buzke na oparciu.... do schrupania! :-D eMowi wlasnie pokazalam film i stwierdzil, ze kubus, to tez przeartysta!

dziewczyny, dobrej i spokojnej nocki zycze! :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzień dobry:-)
u nas kolejna noc spokojna, dusia budziła sie tylko 2 razy - o 2 i 5 :-D
grzeczna dziewczynka, daje mamusi pospać:tak:

dziś będziemy mieć maść baepanthen, więc zobaczymy, co będzie dalej

a jutro jedziemy na 18 urodziny mojej siostrzenicy... będą teściowe mojej siostry, a to bardzo dziwni ludzie, dosłownie mają wszystkie najgorsze cechy teściów z Waszych opowieści plus ich poglądy polityczne radykalnie różnia się od naszych...więc po paru kieliszkach może być ostro... a jeszcze mój M uwielbia podkręcać śrubę w takich durnych dyskusjach, mam nadzieję, że do rękoczynów nie dojdzie... hihi

a tak wogóle, to dopiero poznają mojego męża.... więc pierwsze wrażenie może być piorunujące obustronnie...
ja to się z nich po cichu śmieję, starsi ludzie, itp, szacunek im się należy, ale mojej siostrze to współczuję... ona ich szanuje, ale nie lubi, bo oni nie szanują jej:baffled:

wnika, Twój Dawid jest cudniasty:)
lawina, a Kubuś jest zarąbisty:szok: taką maam minę, jak czytam o jego poczynaniach:-D

miłego dnia, buziaki
 
Ostatnia edycja:
aaaa to ja:-D laski mam tylko chwilkę, dzis pobudka o 6tej to i pierwsz drzemka właśnie odchodzi:wściekła/y:
Wnika_s Twójj m ma rację śliczny Davidek:-) No i zdolniacha:tak:
Lawina Kochana jak wklejasz taki filmik od razu na BB??? bo też bym się pochwaliła;-)
Asiulek witaj:-) Sagapo fajnie że znalazłaś chwilkę
 
hej

wnika-ale Daviodos jest super:):) nie moge:-)
i wcale nie jest jakis chudzina z niego!!
a widzisz-zdrowo sie odzywiaja ci austryjacy a ich ogromniastosc tkwi i tak w naturze(ta dziewczynka 4500,o ktorej pisalas)he he

lawina-he he widze,ze malemu sie podoba na karuzeli:tak:

asiulek-to zapowiada sie ostra imprezka.moze twoj em im powie co trzeba i postawi troche do pionu:-)

szarlota-to czekamy na filmik(ja tez nie wiem jak sie wkleja na BB)

Lawina-a do jakiej wagi chcesz dojsc?
mnie by tak 58 satysfakcjonowalo.Czyli te 5 kg bym musiala zrzucic.
a juz wazylam 60kg i nagle waga mi w 1.5 msc skoczyla!

nikamo-no widze,ze u was lada chwila a synus ruszy do przodu:tak:

tej twojej rozprawy wczorajszej nawet nie bede komentowac,bo to chamstwo jakich malo!ciekawe dlaczego odroczyli ja:no:
 
Witam.
Wnika szczęka mi opadła :-) Nie wiedziałam że można takiego bąbla takich cudów nauczyć. Spróbuje ze swoim :-)

Lawina Twój już na karuzeli śmiga? Super ;-)

Nikamo Twojemu szefowi za te pomówienia to od razu powinni dowalić wyrok na Twoją korzyść. Nie wiem dlaczego odroczyli na za tydzień.

Sagapo a miałam napisać gdzie zniknęłaś a Ty ciężko pracujesz. Buziaki dla Filipka :-)

Ja mam jutro i pojutrze mam gości i boję się o moją uderzeniówkę. Musze jakieś ciasto upiec i kupić słodkości a dla siebie coś z wypieków dukanowskich
 
Pewnie wiekszosc z nas po zobaczeniu filmu zaczela nasladowac Wnike i patrzec na reakcje maluchow :-D niestety Arturek sie nie popisal - robi co innego. Jakby to opisac.. rozluznia dolna warge i dmucha i jest takie prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr az sie caly poplul :-p

Asiulek no to ladni tescie - tylko sie cieszyc ze nie Twoi :-)

A my dzisiaj jedziemy wlasnie do tesciow... dawno ich nie widzialam :-) ciekawe czy tesciowa mi znowu humor popsuje :-D
 
Wnika Dawidek super usmiałam się zdrowo:-). I mam do Ciebie pytanko jako profesjonalistki,rozjaśniłam włosy i moje końce(mino podcięcia ) są w opłakanym stanie doradź mi jakąś dobrą odżywkę, i jeszcze jedno jaką farbą moge w warunkach domowych(nie mam cierpliwości siedzieć 3 godz u fryzjera:no:) rozjaśnić włosy mam taka platynkę !

Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia!!!!!!!!!!!:tak::laugh2::-D Tez nie wiem czego odroczyli mam tylko nadzieje że tego nie przegram bo by mnie wtedy chyba trafiło.....
 
Fajne te wasze Skarby, Wnika w szoku byłam jak oglądałam filmik cudny :) mój mały umie tylko pfff naśladować :) i tata go nauczył jak się język pokazuje i co najśmieszniejsze jak tylko M wróci z pracy i Go zobaczy to odrazu język ma na wierzchu hehe.

życze wytrwałości dla mam na diecie, ja powinnam ćwiczyć ale nie ma komu mnie do tego zmusić, bo jakoś motywacji brak.

nikamo: a mi przyszło do głowy niewiem czemu, że mają jeszcze coś na Twojego szefa i chcą połączy sprawy. Naprawde niewiem skąd mi to do głowy przyszło.

Na czerwoną pupę może właśnie jakaś posypka, puder dla dzieci czy mąka ziemniaczana (alex jak miał krostki na pleckach to mu posypywałam pudrem z Nivea i na drugi ddzień już nie było. A poza tym kąpaliśmy w Oilatum do połowy 6 miesiąca, teraz myjemy płynem z Hipp i nic się nie dzieje.
 
reklama
Nikamo ja robilam pasemka i w salonie i siedzialam od 8:30 do 12:30!!!!!!! nie mam zdrowia ani czasu tez na takie dlugie siedzenie :( Chodzi za mna zmiana koloru na cieply blond bo mam za zimny no i na calosci a nie pasma bo mam za duze kontrasty, ale nie wiem czy blond mi chwyci w domu :/ w sumie fryzjerka nie rozjasniala mi wlosow tylko od razu farbe kladla no ale wiadomo - profesjonalna a mam jasny albo ciemny braz naturalnie :/ boje sie rudosci ktore potem moga wyjsc :-D

Mloda najwieksza motywacja powinno byc wlasne samopoczucie a nie ktos tam. Ja przede wszystkim jak cos robie to dla siebie a nie np. dla eMa :-p Skoro sie dobrze czujesz to widac nie potrzebujesz diety czy cwiczen :-)
 
Do góry